شماره تلفن مشاوره : 09190974553
دسته بندی بلاگ

خدمات رپورتاژ آگهی

نیکوتکس به عنوان مجری درج رپورتاژ آگهی در بیش از 150 سایت معتبر، با بررسی دقیق رتبه الکسا، اتوریتی و سن دامنه سایتهای ناشر و از همه مهم تر تمرکز بر نوع نگارش مطلوب رپورتاژ از نظر سئو تضمین بهترین رپورتاژ ها را برایتان به ارمغان می آورد. ما راحت تر هستیم تا محتوای رپورتاژ را خودمان به صورت هدیه برایتان بنویسیم تا از نظر سئو و اثرگذاری مطمئن باشیم.

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی نوعی متن برای معرفی خدمات یا محصول یا ویژگی های کسب و کارتان می باشد و همچنین رپورتاژ خبری، یک خبر از کسب و کارتان (ترجیحا واقعی) را منعکس میکند. متن ریپورتاژ می بایست در یک سری از سایت های پر بازدید خبری و یا مرتبط با کسب و کارتان درج شود. البته در داخل متن چند کلمه کلیدی هدف می باید به سایت شما لینک شود.
تاثیر رپورتاژ بر سئو به حدی زیاد است که بنیانگذار گوگل، ایده گوگل را با بک لینک شروع کرد. لری پیج درخواب دید که اعتبار مطالب سایتها را میتوان با بک لینک ها سنجید و این شروع ایده موتور جستجوی گوگل بود. هر چند امروزه گوگل بسیار هوشمندانه به بررسی بک لینک ها می پردازد ولی هنوز بهترین راه برای گرفتن بک لینک های دائمی طبیعی، درج آگهی رپورتاژ می باشد.

کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و سفارش رپورتاژ آگهی خود را ثبت نمایید تا در کمتر از چهار دقیقه مشاوره دریافت نمایید و به شما اعلام هزینه شود تا راحت تصمیم گیری بفرمایید.

تاثیر رپورتاژ آگهی بر سئو:

برای این منظور میبایست متن ریپورتاژ سئو شده باشد (اگر متنی دارید که سئو شده نیست نیکوتکس به صورت رایگان قبل از درج رپورتاژ برایتان سئو میکند) و تمامی اصول سئو (چگالی کلمات کلیدی اصلی، کلمات کلیدی متشابه و کلمات کلیدی بلند، روان بودن متن، عنوان بندی با کلمات کلیدی بلند، استفاده از کلمات کلیدی در اوایل عنوان و متن و …) در آن رعایت شوند، تا وقتی که در سایت های ناشر به عنوان رپورتاژ درج می شوند، هم برایتان بازدید مهیا سازند و هم باعث بهبود سئوی سایت شما در کلمات کلیدی خاصی که در متن رپورتاژ خود هایپر لینک به سایت خود نمودید، شوند.

خصوصیات محتوا در رپورتاژ آگهی یا خبری:

متن ریپورتاژ نشان ندهد که یک تبلیغ است، انگار در حال اطلاع رسانی مطلبی هستید.
در رپورتاژ فقط فکر سئو نباشید و احساس خواننده از متن رپورتاژ بسیار مهم است.
حدود 1000 کلمه باشد و 4 لینک در آن قرار گیرد و حداقل یک عکس جذاب داشته باشد.
لینک ها در محتوای رپورتاژ بر کلمه کلیدی خاصی تمرکز داشته باشد (در این قسمت حتما مشاوره بگیرید)
اصول سئو در متن رپورتاژ رعایت شود

در نیکوتکس محتوای رپورتاژ به صورت رایگان برایتان نگارش خواهد شد.

خصوصیات سایت های ناشر رپورتاژ (سایت هایی که محتوای رپورتاژ شما را در سایت خود درج میکنند) :

الکسا: هر چه بالاتر باشد امکان بازدید مستقیم از سایت شما بیشتر خواهد شد.

سن دامنه: که هر چه بیشتر باشد بهتر است.

اتوریتی: که هر چه بیشتر باشد بهتر است و تاثیر بهتری روی سئوی سایت شما دارد. به عبارت دیگر هر چه اتوریتی سایتی بالا تر باشد گوگل به آن سایت اعتماد بیشتر دارد.

ارتباط موضوعی با سایت شما (اگر سایت هایی که با موضوع کسب و کارتان ارتباط موضوعی دارند کم هستند و در همه آنها درج نمودید، میتوانید رپورتاژ خبری در سایت های خبری بزنید).

کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و سفارش رپورتاژ آگهی خود را ثبت نمایید تا در کمتر از چهار دقیقه مشاوره دریافت نمایید و به شما اعلام هزینه شود تا راحت تصمیم گیری بفرمایید.

لیست خدمات و منابع رپورتاژ آگهی

خدمات
دسته بندی
رپورتاژ آگهی در بیتوته (روانشناسی)
مد و سبک زندگی لوکس
رپورتاژ آگهی در بیتوته (زناشویی)
مد و سبک زندگی لوکس
رپورتاژ آگهی در بیتوته (خانه داری)
مد و سبک زندگی لوکس
رپورتاژ آگهی در بیتوته (کودکان)
مد و سبک زندگی لوکس
رپورتاژ آگهی در بیتوته (آشپزی)
مد و سبک زندگی لوکس

سوالات متداول رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری، متنی خبری است که در مورد کسب و کارتان تهیه می شود و در سایت های خبری و سایت های مرتبط درج می شود. هم اثر مثبت بر سئو دارد و هم بازدید کننده می فرستد و هم شهرت کسب و کارتان را زیاد میکند.

رپورتاژ آگهی چه کاربردی دارد؟

از آنجاییکه هنگام درج رپورتاژ خبری یا آگهی در سایت های ناشر رپورتاژ، لینک فالو به سایت شما داده می شود، اثر مثبت بر سئو سایت شما دارد. با توجه به رتیه الکسای سایت ناشر، بازدید کننده نیز برای سایت شما ارسال می شود.

ارتباط رپورتاژ آگهی بر سئو چیست؟

اگر محتوایی تولید کردید حتما باید از ریپورتاژ برای معرفی آن محتوا ها به گوگل استفاده کنید. همه سایت های معتبر به صورت منظم رپورتاژ درج میکنند. مسیر شهرت و سئو از رپورتاژ آگهی میگذرد.

چگونه سفارش رپورتاژ آگهی دهم؟

به راحتی میتوانید در سایت رایا مارکتینگ ثبت نام کنید و سفارش رپورتاژ آگهی ثبت نمایید. محتوای ریپورتاژ شما به صورت رایگان نوشته میشود.

نحوه محاسبه هزینه رپورتاژ آگهی چگونه است؟

هزینه نگارش متن ریپورتاژ بعلاوه هزینه نشر در سایت های ناشر ریپورتاژ باهم جمع بسته می شود که در نیکوتکس هزینه تالیف متن رپورتاژ خبری یا رپورتاژ آگهی رایگان می باشد.

مطالعه صفحات زیر را به شما پیشنهاد می دهیم:

Buy now

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟