شماره تلفن مشاوره : 09190974553
سوال دارین؟

سوالات متداول

1چگونه از هزینه دقیق مطلع شوم؟
شما به راحتی میتوانید در سایت ثبت نام نموده و سفارش آنلاین ثبت نمایید تا در کمتر از 10 دقیقه برایتان فاکتور صادر شود و سپس تصمیم گیری نمایید. اعلام هزینه به صورت رایگان می باشد.
2آیا نکات سئو در خدمات تولید محتوای شما رعایت می شود؟
بله تمام دغدغه ما تولید محتوا با رعایت نکات سئو می باشد و امیداوریم بتوانیم نکات جدید سئو را نیز با تولید محتوای خودمان همراه داشته باشیم.
3قرارداد غیر حضوری برای طراحی سایت ممکن می باشد؟
در صورتی که نمی توانید به صورت حضوری برای انعقاد قرارداد اقدام نمایید، میتوانید به صورت غیر حضوری قرارداد منعقد نمایید. در این روش قرارداد خام ابتدا برایتان ارسال می شود تا مفاد آن را مطالعه فرمایید و پس از اینکه مورد تایید بود، نسبت به امضا و ارسال آن برای نیکوتکس از طریق پست اقدام مینمایید. سپس نیکوتکس پس از مهر و امضا یک نسخه برایتان پست خواهد نمود و شما پس از دریافت قرارداد نسبت به واریز پیش پرداخت اقدام خواهید نمود.
4آیا برای خدمات سئو قرارداد می بندید؟
برای سئوی سفارشی قرارداد منعقد میشود. البته در صورت تمایل کاربر، برای همه پلن های سئو قرارداد منعقد می گردد.
5آیا برای من پروپوزال نیز تهیه می نمایید؟
در صورتی که ایده ایی دارید و نیاز دار ید پرووزال برایتان نوشته شود میتوانید درخواست خود را ثبت نمایید تا برایتان انجام شود.
6برای مشاوره رایگان چگونه اقدام نمایم؟
شما میتوانید با 32201345 – 021 در ساعت اداری و با 09396044497 در ساعت غیر اداری تماس فرموده و درخواست مشاوره رایگان نمایید. تا در مورد بازاریابی اینترنتی ویژه کسب و کارتان اطلاعات بگیرید.
7آیا مالیات بر ارزش افزوده در هزینه های اعلامی شما محاسبه شده است؟
مطمئنا هیچ چیز بالا تر از آموزش خودتان یا ورود دانش بازاریابی به شرکت شما نیست.

در کنار ما

چرا مشتریان ما را دوست دارند؟


رضایت مشتری در دنیای امروز برای کسب و کار ها به عنوان امری حیاتی و یک سلاح استراتژیک شناخته می‌شود که هر چقدر میزان این رضایت در نظر مشتری از محصولات و خدمات آن شرکت بیشتر باشد ، باعث رشد میزان سهم حضور در بازار آن شرکت شده و در نتیجه افزایش فروش و درآمد بیشتر برای آن شرکت را به دنبال خواهد داشت .

همراه با ما به موفقیت برسید.
در کنار ما تجارت پرسود را تجریه کنید.
 
به ما بپیوندید

خبرنامه


    Buy now

    ورود

    گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟