شماره تلفن مشاوره : 09190974553
دسته بندی بلاگ

موشن گرافیک یا موشن گرافی چیست؟

متحرک سازی تصاویر و صداگذاری روی آنها را موشن گرافیک می گویند. به عبارت دیگر وکتورهای تصاویر انیمیشنی را با نرم افزارهای گرافیکی براساس سناریو خاص، متحرک سازی انجام می دهند و سپس صداگذاری توسط گوینده روی موشن گرافیک انجام می شود تا مفاهیم بصورت کامل منتقل شود.

خدمات موشن گرافیک :

نیکوتکس با به کارگیری بیش از 9000 گرافیست از سراسر کشور، برگزاری آزمون های آنلاین گرافیک و موشن گرافیک برای اولین بار در ایران، دیتا ماینینگ و تیم سازی در حوزه گرافیک و مدیریتی ویژه، خدمات موشن گرافیک را با کمترین هزینه ممکن برایتان مهیا نموده است.

کاربردهای موشن گرافیک :

وقتی بخواهید کلیپی بسازید مطمئنا به دوربین، نورپردازی، صدابرداری و بازیگر سپس تدوین ویدئو نیاز دارید. ولی در موشن گرافیک تقریباً فقط تدوین و صدا گذاری دارید و بقیه نقش ها را کامپیوتر ایفا می کند. بنابراین منطقی هست که هزینه موشن گرافیک پایین تر باشد. از طرفی موشن گرافیک بسیار جذابتر می باشد. از کاربردهای موشن گرافیک می توان ساخت تیزر تبلیغاتی، انیمیشن های دوبعدی، معرفی محصول یا خدمات، ایده های تبلیغاتی و برنامه های آموزشی و… را نام برد.

انواع موشن گرافیک :

1. موشن گرافیک:

عمده ترین موشن گرافیک هایی که می بینید و استفاده می شود این دسته می باشد. در این نوع موشن گرافیک ها متحرک سازی تصاویر و وکتور انجام می شود و سپس صداگذاری انجام می گیرد. مطمئنا چون صدا دارد جذابیت بیشتری برای مخاطب دارد و انتقال مفاهیم بهتر انجام می شود.

2. ویدئو موشن:

این دسته از موشن گرافیک ها تلفیقی از فیلمبرداری واقعی و گرافیک است و قسمت هایی از فیلم که قابلیت فیلمبرداری واقعی ندارند با گرافیک اجرا می شوند.

3. استاپ موشن:

در این نوع از موشن گرافیک از اشیا واقعی عکاسی می شود، کمی حرکت می دهند و سپس عکس می گیرند و سپس این عکس ها را متحرک سازی می کنند.

4. اینفو موشن:

ابتدا اینفوگرافیک رسم می شود و حالا حرکت را به گونه ای وارد اینفوگرافیک می کنیم تا مراحل را نشان دهیم.

مراحل تولید موشن گرافیک :

  1. ابتدا سناریو یا استوری برد برای شما نگارش می شود و از شما تایید گرفته می شود.
  2. سپس کاراکترها و لوکیشن ها به شما نشان داده می شود تا تایید نمایید.
  3. متحرک سازی براساس سناریو یا استوری بورد شما انجام می شود.
  4. صداگذاری بر اساس سناریو نهایی انجام می شود.

مزیت های موشن گرافیک :

  1. انتقال مفاهیم به بهترین نحو ممکن
  2. مخاطب را تحت تأثیر قرار می دهد.
  3. وارد بازاریابی ویدئویی می شوید.
  4. هزینه بسیار کمتر از تیزرهای واقعی با فیلمبرداریست.
  5. در بازاریابی شبکه های اجتماعی بسیار به شما کمک می کند.
  6. کیفیت آموزش را بسیار بالا می برد.
کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و سفارش طراحی موشن گرافیک خود را ثبت نمایید تا در کمتر از چهار دقیقه مشاوره دریافت نمایید و به شما اعلام هزینه شود تا راحت تصمیم گیری بفرمایید.

برخی از نمونه کار های طراحی موشن گرافیک

سوالات متداول طراحی موشن گرافیک

موشن گرافیک چیست؟
تصاویر انیمیشنی که متحرک سازی می شوند و صدای گوینده به همراه موسیقی متن وصدای المان ها روی آن درج می شود. موشن گرافیک با سناریوی اختصاصی کسب و کار شما آماده می شود.
کاربرد موشن گرافیک چیست؟

موشن گرافیک میتواند به جای تیزر ویدئویی استفاده شود که در انتقال مفاهیم خیلی کمک کننده است. میتوانید یک موشن گرافیک معرفی طراحی کنید و به کاربران جدید خود نشان دهید. البته هر فایل ویدئویی اثر مثبتی روی سئو نیز دارد.

انواع موشن گرافیک کدامند؟

شامل موشن گرافیگ، ویدئو موشن، اینفو موشن و استاپ موشن می شود. موشن گرافیک از همه ارزان تر می باشد.

نحوه سفارش موشن گرافیک چگونه است؟

به راحتی میتوانید در سایت رایا مارکتینگ ثبت نام و سفارش موشن گرافیک ثبت نمایید تا برایتان سناریو به صورت رایگان نوشته شود و برایتان موشن گرافیک طراحی شود.

نحوه محاسبه هزینه موشن گرافیک چگونه است؟

هزینه موشن گرافیک به صورت ثانیه ایی می باشد. البته در صفحه هزینه موشن گرافیک با جزییات بیشتری می توانید مطالعه نمایید.

مطالعه صفحات زیر را به شما پیشنهاد می دهیم:

Buy now

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟