شماره تلفن مشاوره : 09190974553

انجام پروژه ETAP (ای تپ)

سایت نیکوتکس مفتخر به داشتن ده ها متخصص ، برنامه نویس و محقق در حوزه انجام پروژه ETAP (ای تپ) میتواند به عزیزانی که در حوزه نرم افزار ETAP پروژه ای کمک آموزشی و یا تجاری دارند یاری رساند.شما از طریق آیدی تلگرام @nikotex و یا واتساپ ، ایتا و یا روبیکای شماره 09106009921 می توانید توضیح پروژه ETAP خود را برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پروژه سفارش پروژه ETAP  شما بررسی و تعیین هزینه گردد.سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و چندین سال سابقه فعالیت ، بعنوان یک سایت معتبر آماده ارائه مشاوره و خدمات در حوزه انجام پروژه ETAP به دانشجویان و شرکت های متقاضی می باشد.جهت سفارش سریع پروژه ETAP میتوانید با کلیک برروی هر یک از دکمه های زیر به اپلیکیشن دلخواه خود هدایت شوید و با کارشناسان سایت صحبت نمایید:


مراحل ثبت سفارش پروژه در نیکوتکس


پشتیبانی

انجام اصلاحات و رفع مشکلات در صورت وجود ایراد در پروژه تحویلی

تحویل پروژه

تسویه حساب توسط کارفرما و تحویل فایل پروژه به ایشان

پیش پرداخت

واریز پیش پرداخت برای شروع انجام پروژه طبق سفارش کارفرما

اعلام شرایط

اعلام کمترین قیمت ، زمان تحویل و انتخاب بهترین مجری برای انجام 

بررسی پروژه

بررسی پروژه توسط کارشناسان جهت برآورد قیمت و زمان پروژه

ثبت سفارش

ارسال توضیحات پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا ، روبیکا 

سوالات متداول

نحوه سفارش پروژه ETAP  از 4 طریق انجام می شود که عبارتند از سفارش پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا

آیدی تلگرام جهت سفارش پروژه ای تپ : @nikotex

شماره واتساپ جهت سفارش پروژه ای تپ : 09106009921

آیدی ایتا جهت سفارش پروژه ای تپ : @nikotex

آیدی روبیکا جهت سفارش پروژه ای تپ : @nikotex

اگر از راه های گفته شده قادر به ارسال پروژه خود نیستید با شماره 09106009921 تماس بگیرید.

برای بررسی و قیمت دهی پروژه ETAP نیاز است که اطلاعاتی از جمله : عنوان پروژه ، رشته و گرایش تحصیلی ، مقطع تحصیلی ، زمان یا مهلت انجام، توضیحات پروژه و فایلهای موردنیاز برای ما ارسال گردد.

هزینه و زمان پروژه ETAP با توجه به سختی کار تعیین می گردد.پروژه شما بعد از ثبت توسط چندین کارشناس متخصص ETAP مورد بررسی قرار میگیرد و کمترین قیمت پیشنهادی برای پروژه ETAP شما به شما اعلام می گردد.زمان پروژه ETAP نیز توسط خود شما تعیین می شود.

بعد از ارسال اطلاعات پروژه ETAP توسط شما حداکثر 3 تا 5 ساعت زمان بررسی آن طول می کشد.اگر پروژه ای دارید که فوری است کافیست فوری بودن آن را به ما گوشزد کنید تا کارتان سریع تر مورد بررسی قرار گیرد.

در سایت نیکوتکس همواره رضایت کارفرما از اهمیت زیادی برخوردار است.ما به دلیل مهم بودن قیمت پروژه برای اکثر کارفرمایان سعی میکنیم کمترین قیمت پیشنهادی را به شما پیشنهاد دهیم.ولی اگر شما کیفیت کار برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است می توانید درخواست کنید که بهترین کارشناس و مجری برای پروژه ETAP شما انتخاب شود.در این سطح که قطعا کیفیت بسیار بیشتر از حالت عادی است قیمت آن نیز بالاتر از حالت عادی خواهد بود.

سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی می تواند این تضمین را به شما بابت معتبر بودن مرکزی که میخواهید پروژه را به آن برون سپاری ک بدهد.همچنین شما می توانید از ما نمونه کارهای قبلی ما را نیز درخواست کنید تا با سابقه و کیفیت کار ما آشنا شوید.

بعد از انجام پروژه به شما 72 ساعت فرصت داده می شود تا پروژه ETAP دریافتی را بررسی نمایید و درصورت وجود هرگونه مشکل ایرادات را برای ما جهت برطرف شدن ارسال نمایید.بعداز این زمان با تایید کارفرما هزینه به مجری کار پرداخت خواهد شد.

همه پروژه ها و سفارشات ETAP در رشته ها و حوزه های مختلف و  همه سطوح دانشگاهی از جمله کاردانی ،کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا نیز توسط گروه نیکوتکس قابل انجام است.

بطور کلی تمامی سفارشهای نرم افزاری ، آموزشی ، تخصصی ، صنعتی و تجاری ETAP قابل سفارش است.


خدمات دیگر سایت نیکوتکس

انجام پروژه مهندسی برق
پروژه مهندسی برق
انجام پروژه مهندسی مکانیک
پروژه مهندسی مکانیک
پروژه هوش مصنوعی
پروژه هوش مصنوعی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی صنایع
پروژه مهندسی صنایع
پروژه هوافضا
پروژه مهندسی هوافضا
سفارش پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی کامپیوتر

ETAP (ای تپ) چیست و چه کاربردهایی دارد؟

ETAP یک نرم‌افزار شبیه‌سازی سیستم‌های برقی است که برای طراحی، تحلیل و بهینه‌سازی سیستم‌های برقی استفاده می‌شود. این نرم‌افزار توسط شرکت ETAP Global طراحی شده است و در صنایع برق، نفت و گاز، صنایع شیمیایی، صنایع فولاد و صنایع دیگر استفاده می‌شود.نرم افزار ETAP یکی از نرم‌افزارهای قدرتمند و در عین حال انعطاف‌پذیر در تحلیل سیستم‌های قدرت است که به کاربر امکان انجام هرگونه تحلیل لازم را می‌دهد. این نرم‌افزار با رویکرد صنعتی، پاسخگوی تمامی محاسبات لازم برای یک مهندس طراح، جهت آنالیز سیستم قدرت است. به طور کلی این نرم‌افزار دارای قابلیت‌های اجرای محاسبات پخش بار متعادل و نامتعادل، اجرای محاسبات اتصال کوتاه در استانداردهای مختلف و نیز محاسبات تخلیه قوس و رسم نمودارهای مرتبط، محاسبات هماهنگی تجهیزات حفاظتی مختلف، محاسبات طراحی سیستم زمین و … است.

انجام پروژه ETAP (ای تپ) برای کارهای دانشگاهی ، تجاری و صنعتی :

ETAP برای انجام پروژه های دانشجویی و انجام پروژه های تجاری و صنعتی کاربردهای زیادی دارد.به جرات می توان گفت یکی از پر کاربردترین نرم افزارهای مورد استفاده می باشد که یادگیری آن قطعا برای علاقه مندان پولساز خواهد بود.ما در گروه نیکوتکس متخصصانی قابل برای انجام هر نوع پروژه آموزشی یا تجاری ETAP را دارا هستیم که با مناسب ترین قیمت پروژه تان را برای شما به سرانجام می رسانند.

انجام پروژه ETAP (ای تپ)

ارائه خدمات پروژه ETAP (ای تپ) به سازمان ها و شرکت ها در همه شهرهای ایران :

سایت نیکوتکس از آنجایی که بصورت آنلاین سفارشات را تحویل گرفته و انجام میدهد قادر است برای همه شهرهای ایران از جمله انجام پروژه ETAP در تهران ، انجام پروژه ETAP در اصفهان ، انجام پروژه ETAP در رشت ، انجام پروژه ETAP در تبریز ، انجام پروژه ETAP در مشهد ، انجام پروژه ETAP در اراک ، انجام پروژه ETAP در قم ، انجام پروژه ETAP در ساری ، انجام پروژه ETAP در گرگان ، انجام پروژه ETAP در سیستان و بلوچستان ، انجام پروژه ETAP در سمنان ، انجام پروژه ETAP در کرج ، انجام پروژه ETAP در همدان ، انجام پروژه ETAP در اهواز ، انجام پروژه ETAP در بوشهر ، انجام پروژه ETAP در شیراز ، انجام پروژه ETAP در یزد ، انجام پروژه ETAP در ارومیه و … را انجام داده و ارسال نماید.این پروژه های میتوانند برای سازمانها و ارگانها نیز انجام شوند.

مشاوره در انجام پروژه های پایانی با ETAP (ای تپ) :

غالب دانشجویان برای انجام پروژه پایانی کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری خود نیاز به مشاوره و کمک دارند.سایت نیکوتکس با داشتن صدها نفر از اساتید و فارغ التحصیلان رشته های مختلف آماده ارائه مشاوره در انجام پروژه های پایانی شما با ETAP می باشد.

انجام پروژه‌ های کمک‌ درسی ETAP (ای تپ) :

بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان به دلیل تاز کار بودن و عدم تخصص کافی در انجام پروژه کمک درسی ETAP و انجام تمرین ها و تکالیف ETAP و پروژه های ساده ETAP نیاز به کمک و آموزش دارند.ما پروژه های ETAP شما عزیزان را بهمراه آموزش و توضیح برای شما انجام خواهیم داد تا علاوه بر انجام پروژه خود بتوانید ETAP را فراگیرید.

برخی از پروژه های قابل انجام ETAP (ای تپ) در نیکوتکس :

  • انجام تمامی پروژه های ETAP
  • انجام پروژه های دانشجویی ETAP
  • انجام پروژه های ETAP در تهران و تمامی شهرهای ایران
  • انجام پروژه ETAP برای تمامی رشته ها
  • انجام پروژه ETAP تجاری ، شرکتی ، صنعتی و سازمانی
  • انجام پروژه ETAP ارزان و تضمینی بهمراه آموزش و گزارش

نحوه سفارش پروژه ETAP (ای تپ) :

شما از طریق 4 پیام رسان می توانید پروژه ETAP خود را برای ما ارسال نمایید تا سفارش پروژه ETAP شما ثبت و بررسی گردد.

لطفا اطلاعات کامل پروژه از قبیل عنوان پروژه ، رشته و گرایش ، توضیحات پروژه ، نرم افزار مورد استفاده ، مهلت انجام پروژه و فایلهای موردنیاز را برای ما از طرق گفته شده ارسال نمایید تا سریعتر کارتان بررسی و قیمت دهی گردد.

شماره ما در تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا :09106009921

با کلیک برروی هر کدام از آیکن های زیر میتوانید به شبکه اجتماعی موردنظر وصل شوید و به ما پیام دهید.

لطفا فقط از طریقی یکی از شبکه های اجتماعی گفته شده پروژه را ارسال نمایید :

سفارش پروژه در تلگرام
سفارش پروژه در واتساپ
سفارش پروژه در ایتا
سفارش پروژه در روبیکا
Buy now

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟