شماره تلفن مشاوره : 09190974553

انجام پروژه اورکد (Orcad)

سایت نیکوتکس مفتخر به داشتن ده ها متخصص ، برنامه نویس و محقق در حوزه انجام پروژه اورکد (Orcad) میتواند به عزیزانی که در حوزه نرم افزار اورکد پروژه ای کمک آموزشی و یا تجاری دارند یاری رساند.شما از طریق آیدی تلگرام @nikotex و یا واتساپ ، ایتا و یا روبیکای شماره 09106009921 می توانید توضیح پروژه اورکد خود را برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پروژه سفارش پروژه اورکد شما بررسی و تعیین هزینه گردد.سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و چندین سال سابقه فعالیت ، بعنوان یک سایت معتبر آماده ارائه مشاوره و خدمات در حوزه انجام پروژه اورکد (Orcad) به دانشجویان و شرکت های متقاضی می باشد.جهت سفارش سریع پروژه اورکد میتوانید با کلیک برروی هر یک از دکمه های زیر به اپلیکیشن دلخواه خود هدایت شوید و با کارشناسان سایت صحبت نمایید:


مراحل ثبت سفارش پروژه در نیکوتکس


پشتیبانی

انجام اصلاحات و رفع مشکلات در صورت وجود ایراد در پروژه تحویلی

تحویل پروژه

تسویه حساب توسط کارفرما و تحویل فایل پروژه به ایشان

پیش پرداخت

واریز پیش پرداخت برای شروع انجام پروژه طبق سفارش کارفرما

اعلام شرایط

اعلام کمترین قیمت ، زمان تحویل و انتخاب بهترین مجری برای انجام 

بررسی پروژه

بررسی پروژه توسط کارشناسان جهت برآورد قیمت و زمان پروژه

ثبت سفارش

ارسال توضیحات پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا ، روبیکا 

سوالات متداول

نحوه سفارش پروژه اورکد  از 4 طریق انجام می شود که عبارتند از سفارش پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا

آیدی تلگرام جهت سفارش پروژه اورکد  : @nikotex

شماره واتساپ جهت سفارش پروژه اورکد  : 09106009921

آیدی ایتا جهت سفارش پروژه اورکد  : @nikotex

آیدی روبیکا جهت سفارش پروژه اورکد  : @nikotex

اگر از راه های گفته شده قادر به ارسال پروژه خود نیستید با شماره 09106009921 تماس بگیرید.

برای بررسی و قیمت دهی پروژه اورکد نیاز است که اطلاعاتی از جمله : عنوان پروژه ، رشته و گرایش تحصیلی ، مقطع تحصیلی ، زمان یا مهلت انجام، توضیحات پروژه و فایلهای موردنیاز برای ما ارسال گردد.

هزینه و زمان پروژه اورکد با توجه به سختی کار تعیین می گردد.پروژه شما بعد از ثبت توسط چندین کارشناس متخصص اورکد مورد بررسی قرار میگیرد و کمترین قیمت پیشنهادی برای پروژه اورکد شما به شما اعلام می گردد.زمان پروژه اورکد نیز توسط خود شما تعیین می شود.

بعد از ارسال اطلاعات پروژه اورکد توسط شما حداکثر 3 تا 5 ساعت زمان بررسی آن طول می کشد.اگر پروژه ای دارید که فوری است کافیست فوری بودن آن را به ما گوشزد کنید تا کارتان سریع تر مورد بررسی قرار گیرد.

در سایت نیکوتکس همواره رضایت کارفرما از اهمیت زیادی برخوردار است.ما به دلیل مهم بودن قیمت پروژه برای اکثر کارفرمایان سعی میکنیم کمترین قیمت پیشنهادی را به شما پیشنهاد دهیم.ولی اگر شما کیفیت کار برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است می توانید درخواست کنید که بهترین کارشناس و مجری برای پروژه اورکد شما انتخاب شود.در این سطح که قطعا کیفیت بسیار بیشتر از حالت عادی است قیمت آن نیز بالاتر از حالت عادی خواهد بود.

سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی می تواند این تضمین را به شما بابت معتبر بودن مرکزی که میخواهید پروژه را به آن برون سپاری ک بدهد.همچنین شما می توانید از ما نمونه کارهای قبلی ما را نیز درخواست کنید تا با سابقه و کیفیت کار ما آشنا شوید.

بعد از انجام پروژه به شما 72 ساعت فرصت داده می شود تا پروژه اورکد دریافتی را بررسی نمایید و درصورت وجود هرگونه مشکل ایرادات را برای ما جهت برطرف شدن ارسال نمایید.بعداز این زمان با تایید کارفرما هزینه به مجری کار پرداخت خواهد شد.

همه پروژه ها و سفارشات اورکد در رشته ها و حوزه های مختلف و  همه سطوح دانشگاهی از جمله کاردانی ،کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا نیز توسط گروه نیکوتکس قابل انجام است.

بطور کلی تمامی سفارشهای نرم افزاری ، آموزشی ، تخصصی ، صنعتی و تجاری اورکد قابل سفارش است.


خدمات دیگر سایت نیکوتکس

انجام پروژه مهندسی برق
پروژه مهندسی برق
انجام پروژه مهندسی مکانیک
پروژه مهندسی مکانیک
پروژه هوش مصنوعی
پروژه هوش مصنوعی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی صنایع
پروژه مهندسی صنایع
پروژه هوافضا
پروژه مهندسی هوافضا
سفارش پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی کامپیوتر

اورکد (Orcad) چیست و چه کاربردهایی دارد؟

اورکد یک نرم‌افزار شبیه‌سازی کاربردی در مهندسی برق است. نرم‌افزار اورکد شامل قسمت‌های مختلفی بوده که یک قسمت از آن‌ شبیه‌سازی مدارهای آنالوگ است.Cadence SPB Allegro and OrCAD نام نرم افزاری پرکاربرد که از زیر مجموعه های نرم افزار ORCAD می باشد با در دسترس قرار دادن ابزارهای کارآمد امکان شبیه سازی دقیق تمام مدارات را در اختیار کاربران قرار می دهد. این پیشرفت و تکامل صورت گرفته در نرم افزار Cadence SPB Allegro and OrCAD آن را در گروه نرم افزارهای پرطرفداری که در دانشگاه های برتر برای طراحی مدارات به کار می رود قرار داده است. نرم افزار Cadence SPB Allegro and OrCAD جزو بهترین نرم افزارها در زمینه طراحی و شبیه سازی مدارات الکترونیکی می باشد. همچنین امکان طراحی تمام مدارات مخصوصا مدارات آنالوگ و شبیه سازی و تست مدارات توسط Cadence SPB Allegro and OrCAD امکان پذیر شده است.

انجام پروژه اورکد (Orcad) برای کارهای دانشگاهی ، تجاری و صنعتی :

اورکد برای انجام پروژه های دانشجویی و انجام پروژه های تجاری و صنعتی کاربردهای زیادی دارد.به جرات می توان گفت که یادگیری آن قطعا برای علاقه مندان پولساز خواهد بود.ما در گروه نیکوتکس متخصصانی قابل برای انجام هر نوع پروژه آموزشی یا تجاری اورکد را دارا هستیم که با مناسب ترین قیمت پروژه تان را برای شما به سرانجام می رسانند.

با اورکد (Orcad) چه پروژه هایی را می توان انجام داد؟

نرم افزار Cadence SPB Allegro and OrCAD که با نام های orcad PCB و  allegro PCB شناخته می شود امکان طراحی مدارات را در اختیار کاربران قرار می دهد. پس از طراحی نرم افزار به شما اجازه می دهد تا در محیط CAPTURE با انتقال قطعات به این محیط، فایل PCB مورد نیاز خود را طراحی کنید. Cadence SPB Allegro and OrCAD نیز مانند سایر نرم افزار های همتراز الکترونیک همچون پروتل یا Proteus دارای بخش های مختلفی مانند constraint manager, design capture technology, component tools, a PCB editor, an auto/interactive route می باشد.این نرم افزار برای طراحی مدارات چاپی و مدارات IC package نیز به کار می رود و تمام ابزارهای مورد نیاز را در اختیار کاربران متخصص در این زمینه قرار می دهد

انجام پروژه اورکد (Orcad)

ارائه خدمات پروژه اورکد (Orcad) به سازمان ها و شرکت ها در همه شهرهای ایران :

سایت نیکوتکس از آنجایی که بصورت آنلاین سفارشات را تحویل گرفته و انجام میدهد قادر است برای همه شهرهای ایران از جمله انجام پروژه اورکد در تهران ، انجام پروژه اورکد در اصفهان ، انجام پروژه اورکد در رشت ، انجام پروژه اورکد در تبریز ، انجام پروژه اورکد در مشهد ، انجام پروژه اورکد در اراک ، انجام پروژه اورکد در قم ، انجام پروژه اورکد در ساری ، انجام پروژه اورکد در گرگان ، انجام پروژه اورکد در سیستان و بلوچستان ، انجام پروژه اورکد در سمنان ، انجام پروژه اورکد در کرج ، انجام پروژه اورکد در همدان ، انجام پروژه اورکد در اهواز ، انجام پروژه اورکد در بوشهر ، انجام پروژه اورکد  در شیراز ، انجام پروژه اورکد در یزد ، انجام پروژه اورکد در ارومیه و … را انجام داده و ارسال نماید.این پروژه های میتوانند برای سازمانها و ارگانها نیز انجام شوند.

مشاوره در انجام پروژه های پایانی با اورکد (Orcad) :

غالب دانشجویان برای انجام پروژه پایانی کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری خود نیاز به مشاوره و کمک دارند.سایت نیکوتکس با داشتن صدها نفر از اساتید و فارغ التحصیلان رشته های مختلف آماده ارائه مشاوره در انجام پروژه های پایانی شما با اورکد می باشد.

انجام پروژه‌ های کمک‌ درسی اورکد (Orcad) :

بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان به دلیل تاز کار بودن و عدم تخصص کافی در انجام پروژه کمک درسی اورکد و انجام تمرین ها و تکالیف اورکد و پروژه های ساده اورکد نیاز به کمک و آموزش دارند.ما پروژه های اورکد شما عزیزان را بهمراه آموزش و توضیح برای شما انجام خواهیم داد تا علاوه بر انجام پروژه خود بتوانید اورکد را فراگیرید.

برخی از پروژه های قابل انجام اورکد (Orcad) در نیکوتکس :

  • انجام تمامی پروژه های اورکد
  • انجام پروژه های دانشجویی اورکد
  • انجام پروژه های اورکد در تهران و تمامی شهرهای ایران
  • انجام پروژه اورکد برای تمامی رشته ها
  • انجام پروژه اورکد تجاری ، شرکتی ، صنعتی و سازمانی
  • انجام پروژه اورکد ارزان و تضمینی بهمراه آموزش و گزارش

نحوه سفارش پروژه اورکد (Orcad) :

شما از طریق 4 پیام رسان می توانید پروژه اورکد خود را برای ما ارسال نمایید تا سفارش پروژه اورکد شما ثبت و بررسی گردد.

لطفا اطلاعات کامل پروژه از قبیل عنوان پروژه ، رشته و گرایش ، توضیحات پروژه ، نرم افزار مورد استفاده ، مهلت انجام پروژه و فایلهای موردنیاز را برای ما از طرق گفته شده ارسال نمایید تا سریعتر کارتان بررسی و قیمت دهی گردد.

شماره ما در تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا :09106009921

با کلیک برروی هر کدام از آیکن های زیر میتوانید به شبکه اجتماعی موردنظر وصل شوید و به ما پیام دهید.

لطفا فقط از طریقی یکی از شبکه های اجتماعی گفته شده پروژه را ارسال نمایید :

سفارش پروژه در تلگرام
سفارش پروژه در واتساپ
سفارش پروژه در ایتا
سفارش پروژه در روبیکا
Buy now

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟