شماره تلفن مشاوره : 09190974553

انجام پروژه انسیس (Ansys)

سایت نیکوتکس مفتخر به داشتن ده ها متخصص ، برنامه نویس و محقق در حوزه انجام پروژه انسیس (Ansys) میتواند به عزیزانی که در حوزه نرم افزار انسیس پروژه ای کمک آموزشی و یا تجاری دارند یاری رساند.شما از طریق آیدی تلگرام @nikotex و یا واتساپ ، ایتا و یا روبیکای شماره 09106009921 می توانید توضیح پروژه انسیس خود را برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پروژه سفارش پروژه انسیس شما بررسی و تعیین هزینه گردد.سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و چندین سال سابقه فعالیت ، بعنوان یک سایت معتبر آماده ارائه مشاوره و خدمات در حوزه انجام پروژه انسیس (Ansys) به دانشجویان و شرکت های متقاضی می باشد.جهت سفارش سریع پروژه Ansys میتوانید با کلیک برروی هر یک از دکمه های زیر به اپلیکیشن دلخواه خود هدایت شوید و با کارشناسان سایت صحبت نمایید:


مراحل ثبت سفارش پروژه در نیکوتکس


پشتیبانی

انجام اصلاحات و رفع مشکلات در صورت وجود ایراد در پروژه تحویلی

تحویل پروژه

تسویه حساب توسط کارفرما و تحویل فایل پروژه به ایشان

پیش پرداخت

واریز پیش پرداخت برای شروع انجام پروژه طبق سفارش کارفرما

اعلام شرایط

اعلام کمترین قیمت ، زمان تحویل و انتخاب بهترین مجری برای انجام 

بررسی پروژه

بررسی پروژه توسط کارشناسان جهت برآورد قیمت و زمان پروژه

ثبت سفارش

ارسال توضیحات پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا ، روبیکا 

سوالات متداول

نحوه سفارش پروژه انسیس از 4 طریق انجام می شود که عبارتند از سفارش پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا

آیدی تلگرام جهت سفارش پروژه انسیس : @nikotex

شماره واتساپ جهت سفارش پروژه انسیس : 09106009921

آیدی ایتا جهت سفارش پروژه انسیس : @nikotex

آیدی روبیکا جهت سفارش پروژه انسیس : @nikotex

اگر از راه های گفته شده قادر به ارسال پروژه خود نیستید با شماره 09106009921 تماس بگیرید.

برای بررسی و قیمت دهی پروژه Ansys نیاز است که اطلاعاتی از جمله : عنوان پروژه ، رشته و گرایش تحصیلی ، مقطع تحصیلی ، زمان یا مهلت انجام، توضیحات پروژه و فایلهای موردنیاز برای ما ارسال گردد.

هزینه و زمان پروژه انسیس با توجه به سختی کار تعیین می گردد.پروژه شما بعد از ثبت توسط چندین کارشناس متخصص انسیس مورد بررسی قرار میگیرد و کمترین قیمت پیشنهادی برای پروژه Ansys شما به شما اعلام می گردد.زمان پروژه Ansysنیز توسط خود شما تعیین می شود.

بعد از ارسال اطلاعات پروژه انسیس توسط شما حداکثر 3 تا 5 ساعت زمان بررسی آن طول می کشد.اگر پروژه ای دارید که فوری است کافیست فوری بودن آن را به ما گوشزد کنید تا کارتان سریع تر مورد بررسی قرار گیرد.

در سایت نیکوتکس همواره رضایت کارفرما از اهمیت زیادی برخوردار است.ما به دلیل مهم بودن قیمت پروژه برای اکثر کارفرمایان سعی میکنیم کمترین قیمت پیشنهادی را به شما پیشنهاد دهیم.ولی اگر شما کیفیت کار برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است می توانید درخواست کنید که بهترین کارشناس و مجری برای پروژه انسیس شما انتخاب شود.در این سطح که قطعا کیفیت بسیار بیشتر از حالت عادی است قیمت آن نیز بالاتر از حالت عادی خواهد بود.

سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی می تواند این تضمین را به شما بابت معتبر بودن مرکزی که میخواهید پروژه را به آن برون سپاری ک بدهد.همچنین شما می توانید از ما نمونه کارهای قبلی ما را نیز درخواست کنید تا با سابقه و کیفیت کار ما آشنا شوید.

بعد از انجام پروژه به شما 72 ساعت فرصت داده می شود تا پروژه انسیس دریافتی را بررسی نمایید و درصورت وجود هرگونه مشکل ایرادات را برای ما جهت برطرف شدن ارسال نمایید.بعداز این زمان با تایید کارفرما هزینه به مجری کار پرداخت خواهد شد.

همه پروژه ها و سفارشات انسیس (Ansys) در رشته ها و حوزه های مختلف و  همه سطوح دانشگاهی از جمله کاردانی ،کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا نیز توسط گروه نیکوتکس قابل انجام است.

بطور کلی تمامی سفارشهای نرم افزاری ، آموزشی ، تخصصی ، صنعتی و تجاری Ansys قابل سفارش است.


خدمات دیگر سایت نیکوتکس

انجام پروژه مهندسی برق
پروژه مهندسی برق
انجام پروژه مهندسی مکانیک
پروژه مهندسی مکانیک
پروژه هوش مصنوعی
پروژه هوش مصنوعی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی صنایع
پروژه مهندسی صنایع
پروژه هوافضا
پروژه مهندسی هوافضا
سفارش پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی کامپیوتر

انسیس (Ansys) چیست و چه کاربردهایی دارد؟

نرم افزار انسیس (Ansys) به طور اختصاصی برای حل عددی مسائل مکانیکی استفاده می شود.در قالب این نرم افزار ابتدا باید با استفاده از ماژول های نرم افزار انسیس پدیده مورد نظر را به دقت شبیه سازی کنید.انواع پدیده های جامداتی، سیالاتی، حرارتی، ارتعاشی و… در این نرم افزار قابل شبیه سازی هستند.شبیه سازی در نرم افزار انسیس از مراحل مختلفی تشکیل می شود

انجام پروژه انسیس (Ansys) برای کارهای دانشگاهی ، تجاری و صنعتی :

انسیس برای انجام پروژه های دانشجویی و انجام پروژه های تجاری و صنعتی کاربردهای زیادی دارد.به جرات می توان گفت یکی از پر کاربردترین نرم افزارهای مورد استفاده می باشد که یادگیری آن قطعا برای علاقه مندان پولساز خواهد بود.ما در گروه نیکوتکس متخصصانی قابل برای انجام هر نوع پروژه آموزشی یا تجاری Ansys را دارا هستیم که با مناسب ترین قیمت پروژه تان را برای شما به سرانجام می رسانند.

با انسیس (Ansys) چه پروژه هایی را می توان انجام داد؟

با به کار بردن این نرم‌افزار مهندسین قادر به طراحی و تولید محصولاتی با کیفیت بهتر در زمانی کمتر خواهند بود. این نرم‌افزار مهندسین و طراحان را قادر می‌سازد تا به راحتی بهینه‌سازی ساختاری، حرارتی، دینامیکی، تعادل وزنی و عملکردی و همچنین شبیه‌سازی‌های مُد ارتعاشی و ضریب اطمینان و ایمنی را در طرح‌هایشان به صورت مرحله به مرحله اعمال کنند.

انجام پروژه انسیس (Ansys)

ارائه خدمات پروژه انسیس (Ansys) به سازمان ها و شرکت ها در همه شهرهای ایران :

سایت نیکوتکس از آنجایی که بصورت آنلاین سفارشات را تحویل گرفته و انجام میدهد قادر است برای همه شهرهای ایران از جمله انجام پروژه Ansys در تهران ، انجام پروژه Ansys در اصفهان ، انجام پروژه Ansys در رشت ، انجام پروژه Ansys در تبریز ، انجام پروژه Ansys در مشهد ، انجام پروژه Ansys در اراک ، انجام پروژه Ansys در قم ، انجام پروژه Ansys در ساری ، انجام پروژه Ansys در گرگان ، انجام پروژه Ansys در سیستان و بلوچستان ، انجام پروژه Ansys در سمنان ، انجام پروژه Ansys در کرج ، انجام پروژه Ansys در همدان ، انجام پروژه Ansys در اهواز ، انجام پروژه Ansys در بوشهر ، انجام پروژه Ansys در شیراز ، انجام پروژه Ansys در یزد ، انجام پروژه Ansys در ارومیه و … را انجام داده و ارسال نماید.این پروژه های میتوانند برای سازمانها و ارگانها نیز انجام شوند.

مشاوره در انجام پروژه های پایانی با انسیس (Ansys) :

غالب دانشجویان برای انجام پروژه پایانی کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری خود نیاز به مشاوره و کمک دارند.سایت نیکوتکس با داشتن صدها نفر از اساتید و فارغ التحصیلان رشته های مختلف آماده ارائه مشاوره در انجام پروژه های پایانی شما با Ansys می باشد.

انجام پروژه‌ های کمک‌ درسی انسیس (Ansys) :

بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان به دلیل تاز کار بودن و عدم تخصص کافی در انجام پروژه کمک درسی انسیس و انجام تمرین ها و تکالیف انسیس و پروژه های ساده انسیس نیاز به کمک و آموزش دارند.ما پروژه های Ansys شما عزیزان را بهمراه آموزش و توضیح برای شما انجام خواهیم داد تا علاوه بر انجام پروژه خود بتوانید انسیس را فراگیرید.

برخی از پروژه های قابل انجام انسیس (Ansys) در نیکوتکس :

  • انجام تمامی پروژه های انسیس (Ansys)
  • انجام پروژه های دانشجویی Ansys
  • انجام پروژه های Ansys در تهران و تمامی شهرهای ایران
  • انجام پروژه انسیس برای تمامی رشته ها
  • انجام پروژه انسیس تجاری ، شرکتی ، صنعتی و سازمانی
  • انجام پروژه انسیس ارزان و تضمینی بهمراه آموزش و گزارش

نحوه سفارش پروژه انسیس (Ansys) :

شما از طریق 4 پیام رسان می توانید پروژه Ansys خود را برای ما ارسال نمایید تا سفارش پروژه انسیس شما ثبت و بررسی گردد.

لطفا اطلاعات کامل پروژه از قبیل عنوان پروژه ، رشته و گرایش ، توضیحات پروژه ، نرم افزار مورد استفاده ، مهلت انجام پروژه و فایلهای موردنیاز را برای ما از طرق گفته شده ارسال نمایید تا سریعتر کارتان بررسی و قیمت دهی گردد.

شماره ما در تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا :09106009921

با کلیک برروی هر کدام از آیکن های زیر میتوانید به شبکه اجتماعی موردنظر وصل شوید و به ما پیام دهید.

لطفا فقط از طریقی یکی از شبکه های اجتماعی گفته شده پروژه را ارسال نمایید :

سفارش پروژه در تلگرام
سفارش پروژه در واتساپ
سفارش پروژه در ایتا
سفارش پروژه در روبیکا
Buy now

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟