شماره تلفن مشاوره : 09190974553

انجام پروژه فلوئنت (Fluent)

سایت نیکوتکس مفتخر به داشتن ده ها متخصص ، برنامه نویس و محقق در حوزه انجام پروژه فلوئنت (Fluent) میتواند به عزیزانی که در حوزه نرم افزار فلوئنت پروژه ای کمک آموزشی و یا تجاری دارند یاری رساند.شما از طریق آیدی تلگرام @nikotex و یا واتساپ ، ایتا و یا روبیکای شماره 09106009921 می توانید توضیح پروژه فلوئنت  خود را برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پروژه سفارش پروژه Fluent شما بررسی و تعیین هزینه گردد.سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و چندین سال سابقه فعالیت ، بعنوان یک سایت معتبر آماده ارائه مشاوره و خدمات در حوزه انجام پروژه فلوئنت (Fluent) به دانشجویان و شرکت های متقاضی می باشد.جهت سفارش سریع پروژه فلوئنت میتوانید با کلیک برروی هر یک از دکمه های زیر به اپلیکیشن دلخواه خود هدایت شوید و با کارشناسان سایت صحبت نمایید:


مراحل ثبت سفارش پروژه در نیکوتکس


پشتیبانی

انجام اصلاحات و رفع مشکلات در صورت وجود ایراد در پروژه تحویلی

تحویل پروژه

تسویه حساب توسط کارفرما و تحویل فایل پروژه به ایشان

پیش پرداخت

واریز پیش پرداخت برای شروع انجام پروژه طبق سفارش کارفرما

اعلام شرایط

اعلام کمترین قیمت ، زمان تحویل و انتخاب بهترین مجری برای انجام 

بررسی پروژه

بررسی پروژه توسط کارشناسان جهت برآورد قیمت و زمان پروژه

ثبت سفارش

ارسال توضیحات پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا ، روبیکا 

سوالات متداول

نحوه سفارش پروژه Fluent از 4 طریق انجام می شود که عبارتند از سفارش پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا

آیدی تلگرام جهت سفارش پروژه فلوئنت : @nikotex

شماره واتساپ جهت سفارش پروژه پفلوئنت : 09106009921

آیدی ایتا جهت سفارش پروژه فلوئنت : @nikotex

آیدی روبیکا جهت سفارش پروژه فلوئنت : @nikotex

اگر از راه های گفته شده قادر به ارسال پروژه خود نیستید با شماره 09106009921 تماس بگیرید.

برای بررسی و قیمت دهی پروژه فلوئنت نیاز است که اطلاعاتی از جمله : عنوان پروژه ، رشته و گرایش تحصیلی ، مقطع تحصیلی ، زمان یا مهلت انجام، توضیحات پروژه و فایلهای موردنیاز برای ما ارسال گردد.

هزینه و زمان پروژه فلوئنت با توجه به سختی کار تعیین می گردد.پروژه شما بعد از ثبت توسط چندین کارشناس متخصص Fluent مورد بررسی قرار میگیرد و کمترین قیمت پیشنهادی برای پروژه Fluent شما به شما اعلام می گردد.زمان پروژه فلوئنت نیز توسط خود شما تعیین می شود.

بعد از ارسال اطلاعات پروژه فلوئنت توسط شما حداکثر 3 تا 5 ساعت زمان بررسی آن طول می کشد.اگر پروژه ای دارید که فوری است کافیست فوری بودن آن را به ما گوشزد کنید تا کارتان سریع تر مورد بررسی قرار گیرد.

در سایت نیکوتکس همواره رضایت کارفرما از اهمیت زیادی برخوردار است.ما به دلیل مهم بودن قیمت پروژه برای اکثر کارفرمایان سعی میکنیم کمترین قیمت پیشنهادی را به شما پیشنهاد دهیم.ولی اگر شما کیفیت کار برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است می توانید درخواست کنید که بهترین کارشناس و مجری برای پروژه فلوئنت شما انتخاب شود.در این سطح که قطعا کیفیت بسیار بیشتر از حالت عادی است قیمت آن نیز بالاتر از حالت عادی خواهد بود.

سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی می تواند این تضمین را به شما بابت معتبر بودن مرکزی که میخواهید پروژه را به آن برون سپاری ک بدهد.همچنین شما می توانید از ما نمونه کارهای قبلی ما را نیز درخواست کنید تا با سابقه و کیفیت کار ما آشنا شوید.

بعد از انجام پروژه به شما 72 ساعت فرصت داده می شود تا پروژه فلوئنت دریافتی را بررسی نمایید و درصورت وجود هرگونه مشکل ایرادات را برای ما جهت برطرف شدن ارسال نمایید.بعداز این زمان با تایید کارفرما هزینه به مجری کار پرداخت خواهد شد.

همه پروژه ها و سفارشات فلوئنت در رشته ها و حوزه های مختلف و  همه سطوح دانشگاهی از جمله کاردانی ،کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا نیز توسط گروه نیکوتکس قابل انجام است.

بطور کلی تمامی سفارشهای نرم افزاری ، آموزشی ، تخصصی ، صنعتی و تجاری Fluent قابل سفارش است.


خدمات دیگر سایت نیکوتکس

انجام پروژه مهندسی برق
پروژه مهندسی برق
انجام پروژه مهندسی مکانیک
پروژه مهندسی مکانیک
پروژه هوش مصنوعی
پروژه هوش مصنوعی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی صنایع
پروژه مهندسی صنایع
پروژه هوافضا
پروژه مهندسی هوافضا
سفارش پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی کامپیوتر

فلوئنت (Fluent) چیست و چه کاربردهایی دارد؟

نرم افزار فلوئنت (Fluent)، یک نرم‌افزار مهندسی به کمک رایانه در زمینه دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) برای مدل کردن جریان سیال و انتقال حرارت در هندسه‌های پیچیده می‌باشد. این نرم‌افزار امکان تغییر شبکه، به صورت کامل و تحلیل جریان با شبکه‌های غیرساخت‌یافته برای هندسه‌های پیچیده را فراهم می‌سازد. نوع مش‌های قابل تولید و دریافت توسط این گروه نرم‌افزاری شامل شبکه‌هایی با المان‌های مثلثی و چهارضلعی (برای هندسه‌های دوبعدی) و چهاروجهی، شش وجهی، هرمی یا گوه‌ای (برای هندسه‌های سه‌بعدی) می‌باشد. همچنین فلوئنت به کاربر اجازهٔ بهبود شبکه (مثلا ریز کردن یا درشت کردن شبکه در مرزها و مکان‌های لازم در هندسه) را می‌دهد.

انجام پروژه فلوئنت (Fluent) برای کارهای دانشگاهی ، تجاری و صنعتی :

Fluent برای انجام پروژه های دانشجویی و انجام پروژه های تجاری و صنعتی کاربردهای زیادی دارد.به جرات می توان گفت یکی از پر کاربردترین نرم افزارهای مورد استفاده می باشد که یادگیری آن قطعا برای علاقه مندان پولساز خواهد بود.ما در گروه نیکوتکس متخصصانی قابل برای انجام هر نوع پروژه آموزشی یا تجاری فلوئنت را دارا هستیم که با مناسب ترین قیمت پروژه تان را برای شما به سرانجام می رسانند.

با فلوئنت (Fluent) چه پروژه هایی را می توان انجام داد؟

می‌توان از فلوئنت برای شبیه‌سازی انواع جریان‌های آرام و آشفته، انتقال حرارت به شیوه هدایت، جابجایی و تشعشع، مبدل‌های حرارتی، احتراق، شبیه‌سازی باتری‌ها، جریان‌های فراصوتی، محیط‌های متخلل، جریان در کانال‌های باز، اختلاط سیالات، ماشین‌های دوار، آکوستیک و صوت، جریان‌های چندفازی، واکنش‌های شیمیایی، تعامل سیال و سازه یا FSI اشاره کرد.

انجام پروژه فلوئنت (Fluent)

ارائه خدمات پروژه با فلوئنت (Fluent) به سازمان ها و شرکت ها در همه شهرهای ایران :

سایت نیکوتکس از آنجایی که بصورت آنلاین سفارشات را تحویل گرفته و انجام میدهد قادر است برای همه شهرهای ایران از جمله انجام پروژه با Fluent در تهران ، انجام پروژه Fluent در اصفهان ، انجام پروژه Fluent در رشت ، انجام پروژه Fluent در تبریز ، انجام پروژه Fluent در مشهد ، انجام پروژه Fluent در اراک ، انجام پروژه Fluent در قم ، انجام پروژه Fluent در ساری ، انجام پروژه Fluent در گرگان ، انجام پروژه Fluent در سیستان و بلوچستان ، انجام پروژه Fluent در سمنان ، انجام پروژه Fluent در کرج ، انجام پروژه Fluent در همدان ، انجام پروژه Fluent در اهواز ، انجام پروژه Fluent در بوشهر ، انجام پروژه Fluent در شیراز ، انجام پروژه Fluent در یزد ، انجام پروژه Fluent در ارومیه و … را انجام داده و ارسال نماید.این پروژه های میتوانند برای سازمانها و ارگانها نیز انجام شوند.

مشاوره در انجام پروژه های پایانی با فلوئنت (Fluent) :

غالب دانشجویان برای انجام پروژه پایانی کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری خود نیاز به مشاوره و کمک دارند.سایت نیکوتکس با داشتن صدها نفر از اساتید و فارغ التحصیلان رشته های مختلف آماده ارائه مشاوره در انجام پروژه های پایانی شما با فلوئنت می باشد.

انجام پروژه‌ های کمک‌ درسی فلوئنت (Fluent) :

بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان به دلیل تاز کار بودن و عدم تخصص کافی در انجام پروژه کمک درسی فلوئنت و انجام تمرین ها و تکالیف فلوئنت و پروژه های ساده فلوئنت نیاز به کمک و آموزش دارند.ما پروژه های Fluent شما عزیزان را بهمراه آموزش و توضیح برای شما انجام خواهیم داد تا علاوه بر انجام پروژه خود بتوانید فلوئنت را فراگیرید.

برخی از پروژه های قابل انجام فلوئنت (Fluent) در نیکوتکس :

  • انجام تمامی پروژه های فلوئنت (Fluent)
  • انجام پروژه های دانشجویی فلوئنت
  • انجام پروژه های فلوئنت در تهران و تمامی شهرهای ایران
  • انجام پروژه فلوئنت برای تمامی رشته ها
  • انجام پروژه Fluent تجاری ، شرکتی ، صنعتی و سازمانی
  • انجام پروژه Fluent ارزان و تضمینی بهمراه آموزش و گزارش

نحوه سفارش پروژه فلوئنت (Fluent) :

شما از طریق 4 پیام رسان می توانید پروژه Fluent خود را برای ما ارسال نمایید تا سفارش پروژه فلوئنت شما ثبت و بررسی گردد.

لطفا اطلاعات کامل پروژه از قبیل عنوان پروژه ، رشته و گرایش ، توضیحات پروژه ، نرم افزار مورد استفاده ، مهلت انجام پروژه و فایلهای موردنیاز را برای ما از طرق گفته شده ارسال نمایید تا سریعتر کارتان بررسی و قیمت دهی گردد.

شماره ما در تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا :09106009921

با کلیک برروی هر کدام از آیکن های زیر میتوانید به شبکه اجتماعی موردنظر وصل شوید و به ما پیام دهید.

لطفا فقط از طریقی یکی از شبکه های اجتماعی گفته شده پروژه را ارسال نمایید :

سفارش پروژه در تلگرام
سفارش پروژه در واتساپ
سفارش پروژه در ایتا
سفارش پروژه در روبیکا
Buy now

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟