شماره تلفن مشاوره : 09190974553

انجام پروژه OpenFoam (اپن فوم)

سایت نیکوتکس مفتخر به داشتن ده ها متخصص ، برنامه نویس و محقق در حوزه انجام پروژه OpenFoam (اپن فوم) میتواند به عزیزانی که در حوزه نرم افزار OpenFoam پروژه ای کمک آموزشی و یا تجاری دارند یاری رساند.شما از طریق آیدی تلگرام @nikotex و یا واتساپ ، ایتا و یا روبیکای شماره 09106009921 می توانید توضیح پروژه OpenFoam خود را برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پروژه سفارش پروژه اپن فوم شما بررسی و تعیین هزینه گردد.سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و چندین سال سابقه فعالیت ، بعنوان یک سایت معتبر آماده ارائه مشاوره و خدمات در حوزه انجام پروژه OpenFoam به دانشجویان و شرکت های متقاضی می باشد.جهت سفارش سریع پروژه اپن فوم میتوانید با کلیک برروی هر یک از دکمه های زیر به اپلیکیشن دلخواه خود هدایت شوید و با کارشناسان سایت صحبت نمایید:


مراحل ثبت سفارش پروژه در نیکوتکس


پشتیبانی

انجام اصلاحات و رفع مشکلات در صورت وجود ایراد در پروژه تحویلی

تحویل پروژه

تسویه حساب توسط کارفرما و تحویل فایل پروژه به ایشان

پیش پرداخت

واریز پیش پرداخت برای شروع انجام پروژه طبق سفارش کارفرما

اعلام شرایط

اعلام کمترین قیمت ، زمان تحویل و انتخاب بهترین مجری برای انجام 

بررسی پروژه

بررسی پروژه توسط کارشناسان جهت برآورد قیمت و زمان پروژه

ثبت سفارش

ارسال توضیحات پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا ، روبیکا 

سوالات متداول

نحوه سفارش پروژه OpenFoam از 4 طریق انجام می شود که عبارتند از سفارش پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا

آیدی تلگرام جهت سفارش پروژه اپن فوم : @nikotex

شماره واتساپ جهت سفارش پروژه اپن فوم : 09106009921

آیدی ایتا جهت سفارش پروژه اپن فوم : @nikotex

آیدی روبیکا جهت سفارش پروژه اپن فوم : @nikotex

اگر از راه های گفته شده قادر به ارسال پروژه خود نیستید با شماره 09106009921 تماس بگیرید.

برای بررسی و قیمت دهی پروژه OpenFoam نیاز است که اطلاعاتی از جمله : عنوان پروژه ، رشته و گرایش تحصیلی ، مقطع تحصیلی ، زمان یا مهلت انجام، توضیحات پروژه و فایلهای موردنیاز برای ما ارسال گردد.

هزینه و زمان پروژه OpenFoam با توجه به سختی کار تعیین می گردد.پروژه شما بعد از ثبت توسط چندین کارشناس متخصص OpenFoam مورد بررسی قرار میگیرد و کمترین قیمت پیشنهادی برای پروژه OpenFoam شما به شما اعلام می گردد.زمان پروژه OpenFoam نیز توسط خود شما تعیین می شود.

بعد از ارسال اطلاعات پروژه OpenFoam توسط شما حداکثر 3 تا 5 ساعت زمان بررسی آن طول می کشد.اگر پروژه ای دارید که فوری است کافیست فوری بودن آن را به ما گوشزد کنید تا کارتان سریع تر مورد بررسی قرار گیرد.

در سایت نیکوتکس همواره رضایت کارفرما از اهمیت زیادی برخوردار است.ما به دلیل مهم بودن قیمت پروژه برای اکثر کارفرمایان سعی میکنیم کمترین قیمت پیشنهادی را به شما پیشنهاد دهیم.ولی اگر شما کیفیت کار برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است می توانید درخواست کنید که بهترین کارشناس و مجری برای پروژه OpenFoam شما انتخاب شود.در این سطح که قطعا کیفیت بسیار بیشتر از حالت عادی است قیمت آن نیز بالاتر از حالت عادی خواهد بود.

سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی می تواند این تضمین را به شما بابت معتبر بودن مرکزی که میخواهید پروژه را به آن برون سپاری ک بدهد.همچنین شما می توانید از ما نمونه کارهای قبلی ما را نیز درخواست کنید تا با سابقه و کیفیت کار ما آشنا شوید.

بعد از انجام پروژه به شما 72 ساعت فرصت داده می شود تا پروژه OpenFoam دریافتی را بررسی نمایید و درصورت وجود هرگونه مشکل ایرادات را برای ما جهت برطرف شدن ارسال نمایید.بعداز این زمان با تایید کارفرما هزینه به مجری کار پرداخت خواهد شد.

همه پروژه ها و سفارشات OpenFoam در رشته ها و حوزه های مختلف و  همه سطوح دانشگاهی از جمله کاردانی ،کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا نیز توسط گروه نیکوتکس قابل انجام است.

بطور کلی تمامی سفارشهای نرم افزاری ، آموزشی ، تخصصی ، صنعتی و تجاری OpenFoam قابل سفارش است.


خدمات دیگر سایت نیکوتکس

انجام پروژه مهندسی برق
پروژه مهندسی برق
انجام پروژه مهندسی مکانیک
پروژه مهندسی مکانیک
پروژه هوش مصنوعی
پروژه هوش مصنوعی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی صنایع
پروژه مهندسی صنایع
پروژه هوافضا
پروژه مهندسی هوافضا
سفارش پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی کامپیوتر

OpenFoam (اپن فوم) چیست و چه کاربردهایی دارد؟

OpenFOAM یک نرم‌افزار تخصصی شبیه‌سازی جریان سیالات محاسباتی (CFD) است که برای حل مسائل مرتبط با جریان سیالات، انتقال حرارت، انتقال جرم و مسائل مرتبط با ترکیب‌های چندفازی استفاده می‌شود. OpenFOAM برای اولین بار در سال ۲۰۰۴ توسط OpenCFD Ltd. ارائه شد و در حال حاضر توسط بسیاری از سازمان‌ها و دانشگاه‌هایی که به تحقیقات در زمینه CFD می‌پردازند استفاده می‌شود.

انجام پروژه OpenFoam (اپن فوم) برای کارهای دانشگاهی ، تجاری و صنعتی :

OpenFoam برای انجام پروژه های دانشجویی و انجام پروژه های تجاری و صنعتی کاربردهای زیادی دارد.به جرات می توان گفت یکی از پر کاربردترین نرم افزارهای مورد استفاده می باشد که یادگیری آن قطعا برای علاقه مندان پولساز خواهد بود.ما در گروه نیکوتکس متخصصانی قابل برای انجام هر نوع پروژه آموزشی یا تجاری OpenFoam را دارا هستیم که با مناسب ترین قیمت پروژه تان را برای شما به سرانجام می رسانند.

با OpenFoam (اپن فوم) چه پروژه هایی را می توان انجام داد؟

نرم افزار اپن فوم از نرم افزارهای تخصصی مهندسی مکانیک یکی از مهم ترین و اصلی ترین نرم افزار های تحیلیل cfd می باشد که قابلیت شبیه‌سازی انواع مکانیز‌م‌ های انتقال حرارت (رسانایی ، جابجایی آزاد ، جابجایی اجباری ، تابشی ، ارتعاشی)، مدلسازی انواع واکنش‌ و کنش های شیمیایی و فرآیندهای احتراقی و سیال های مختلف را دارد.این نرم افزار در رشته های مکانیک , شیمی, عمران, معماری, پزشکی, هوافضا کاربرد دارد.از قابلیت های این نرم افزار : شبیه سازی جریان آیرودینامیک, شبیه سازی انتقال حرارت در مبدل های حرارتی , شبیه سازی , جریان سیال در کانالها و سرریز ها , شبیه سازی توربو ماشین ها , ماشین های دوار ….

انجام پروژه OpenFoam (اپن فوم)

ارائه خدمات پروژه OpenFoam (اپن فوم) به سازمان ها و شرکت ها در همه شهرهای ایران :

سایت نیکوتکس از آنجایی که بصورت آنلاین سفارشات را تحویل گرفته و انجام میدهد قادر است برای همه شهرهای ایران از جمله انجام پروژه OpenFoam در تهران ، انجام پروژه OpenFoam در اصفهان ، انجام پروژه OpenFoam در رشت ، انجام پروژه OpenFoam در تبریز ، انجام پروژه OpenFoam در مشهد ، انجام پروژه OpenFoam در اراک ، انجام پروژه OpenFoam در قم ، انجام پروژه OpenFoam در ساری ، انجام پروژه OpenFoam در گرگان ، انجام پروژه OpenFoam در سیستان و بلوچستان ، انجام پروژه OpenFoam در سمنان ، انجام پروژه OpenFoam در کرج ، انجام پروژه OpenFoam در همدان ، انجام پروژه OpenFoam در اهواز ، انجام پروژه OpenFoam در بوشهر ، انجام پروژه OpenFoam در شیراز ، انجام پروژه OpenFoam در یزد ، انجام پروژه OpenFoam در ارومیه و … را انجام داده و ارسال نماید.این پروژه های میتوانند برای سازمانها و ارگانها نیز انجام شوند.

مشاوره در انجام پروژه های پایانی با OpenFoam (اپن فوم) :

غالب دانشجویان برای انجام پروژه پایانی کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری خود نیاز به مشاوره و کمک دارند.سایت نیکوتکس با داشتن صدها نفر از اساتید و فارغ التحصیلان رشته های مختلف آماده ارائه مشاوره در انجام پروژه های پایانی شما با OpenFoam می باشد.

انجام پروژه‌ های کمک‌ درسی OpenFoam (اپن فوم) :

بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان به دلیل تاز کار بودن و عدم تخصص کافی در انجام پروژه کمک درسی OpenFoam و انجام تمرین ها و تکالیف OpenFoam و پروژه های ساده OpenFoam نیاز به کمک و آموزش دارند.ما پروژه های اپن فوم شما عزیزان را بهمراه آموزش و توضیح برای شما انجام خواهیم داد تا علاوه بر انجام پروژه خود بتوانید اپن فوم را فراگیرید.

برخی از پروژه های قابل انجام OpenFoam (اپن فوم) در نیکوتکس :

  • انجام تمامی پروژه های OpenFoam (اپن فوم)
  • انجام پروژه های دانشجویی OpenFoam 
  • انجام پروژه های OpenFoam در تهران و تمامی شهرهای ایران
  • انجام پروژه OpenFoam برای تمامی رشته ها
  • انجام پروژه OpenFoam تجاری ، شرکتی ، صنعتی و سازمانی
  • انجام پروژه OpenFoam ارزان و تضمینی بهمراه آموزش و گزارش

نحوه سفارش پروژه OpenFoam (اپن فوم) :

شما از طریق 4 پیام رسان می توانید پروژه OpenFoam خود را برای ما ارسال نمایید تا سفارش پروژه اپن فوم شما ثبت و بررسی گردد.

لطفا اطلاعات کامل پروژه از قبیل عنوان پروژه ، رشته و گرایش ، توضیحات پروژه ، نرم افزار مورد استفاده ، مهلت انجام پروژه و فایلهای موردنیاز را برای ما از طرق گفته شده ارسال نمایید تا سریعتر کارتان بررسی و قیمت دهی گردد.

شماره ما در تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا :09106009921

با کلیک برروی هر کدام از آیکن های زیر میتوانید به شبکه اجتماعی موردنظر وصل شوید و به ما پیام دهید.

لطفا فقط از طریقی یکی از شبکه های اجتماعی گفته شده پروژه را ارسال نمایید :

سفارش پروژه در تلگرام
سفارش پروژه در واتساپ
سفارش پروژه در ایتا
سفارش پروژه در روبیکا
Buy now

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟