شماره تلفن مشاوره : 09190974553

انجام پروژهLS-DYNA (ال اس داینا)

سایت نیکوتکس مفتخر به داشتن ده ها متخصص ، برنامه نویس و محقق در حوزه انجام پروژه LS-DYNA (ال اس داینا) میتواند به عزیزانی که در حوزه نرم افزار LS-DYNA پروژه ای کمک آموزشی و یا تجاری دارند یاری رساند.شما از طریق آیدی تلگرام @nikotex و یا واتساپ ، ایتا و یا روبیکای شماره 09106009921 می توانید توضیح پروژه LS-DYNA خود را برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پروژه سفارش پروژه ال اس داینا شما بررسی و تعیین هزینه گردد.سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و چندین سال سابقه فعالیت ، بعنوان یک سایت معتبر آماده ارائه مشاوره و خدمات در حوزه انجام پروژه LS-DYNA به دانشجویان و شرکت های متقاضی می باشد.جهت سفارش سریع پروژه ال اس داینا میتوانید با کلیک برروی هر یک از دکمه های زیر به اپلیکیشن دلخواه خود هدایت شوید و با کارشناسان سایت صحبت نمایید:


مراحل ثبت سفارش پروژه در نیکوتکس


پشتیبانی

انجام اصلاحات و رفع مشکلات در صورت وجود ایراد در پروژه تحویلی

تحویل پروژه

تسویه حساب توسط کارفرما و تحویل فایل پروژه به ایشان

پیش پرداخت

واریز پیش پرداخت برای شروع انجام پروژه طبق سفارش کارفرما

اعلام شرایط

اعلام کمترین قیمت ، زمان تحویل و انتخاب بهترین مجری برای انجام 

بررسی پروژه

بررسی پروژه توسط کارشناسان جهت برآورد قیمت و زمان پروژه

ثبت سفارش

ارسال توضیحات پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا ، روبیکا 

سوالات متداول

نحوه سفارش پروژه LS-DYNA از 4 طریق انجام می شود که عبارتند از سفارش پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا

آیدی تلگرام جهت سفارش پروژه ال اس داینا : @nikotex

شماره واتساپ جهت سفارش پروژه ال اس داینا : 09106009921

آیدی ایتا جهت سفارش پروژه ال اس داینا : @nikotex

آیدی روبیکا جهت سفارش پروژه ال اس داینا : @nikotex

اگر از راه های گفته شده قادر به ارسال پروژه خود نیستید با شماره 09106009921 تماس بگیرید.

برای بررسی و قیمت دهی پروژه LS-DYNA نیاز است که اطلاعاتی از جمله : عنوان پروژه ، رشته و گرایش تحصیلی ، مقطع تحصیلی ، زمان یا مهلت انجام، توضیحات پروژه و فایلهای موردنیاز برای ما ارسال گردد.

هزینه و زمان پروژه LS-DYNA با توجه به سختی کار تعیین می گردد.پروژه شما بعد از ثبت توسط چندین کارشناس متخصص LS-DYNA مورد بررسی قرار میگیرد و کمترین قیمت پیشنهادی برای پروژه LS-DYNA شما به شما اعلام می گردد.زمان پروژه LS-DYNA نیز توسط خود شما تعیین می شود.

بعد از ارسال اطلاعات پروژه LS-DYNA توسط شما حداکثر 3 تا 5 ساعت زمان بررسی آن طول می کشد.اگر پروژه ای دارید که فوری است کافیست فوری بودن آن را به ما گوشزد کنید تا کارتان سریع تر مورد بررسی قرار گیرد.

در سایت نیکوتکس همواره رضایت کارفرما از اهمیت زیادی برخوردار است.ما به دلیل مهم بودن قیمت پروژه برای اکثر کارفرمایان سعی میکنیم کمترین قیمت پیشنهادی را به شما پیشنهاد دهیم.ولی اگر شما کیفیت کار برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است می توانید درخواست کنید که بهترین کارشناس و مجری برای پروژه LS-DYNA شما انتخاب شود.در این سطح که قطعا کیفیت بسیار بیشتر از حالت عادی است قیمت آن نیز بالاتر از حالت عادی خواهد بود.

سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی می تواند این تضمین را به شما بابت معتبر بودن مرکزی که میخواهید پروژه را به آن برون سپاری ک بدهد.همچنین شما می توانید از ما نمونه کارهای قبلی ما را نیز درخواست کنید تا با سابقه و کیفیت کار ما آشنا شوید.

بعد از انجام پروژه به شما 72 ساعت فرصت داده می شود تا پروژه LS-DYNA دریافتی را بررسی نمایید و درصورت وجود هرگونه مشکل ایرادات را برای ما جهت برطرف شدن ارسال نمایید.بعداز این زمان با تایید کارفرما هزینه به مجری کار پرداخت خواهد شد.

همه پروژه ها و سفارشات LS-DYNA در رشته ها و حوزه های مختلف و  همه سطوح دانشگاهی از جمله کاردانی ،کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا نیز توسط گروه نیکوتکس قابل انجام است.

بطور کلی تمامی سفارشهای نرم افزاری ، آموزشی ، تخصصی ، صنعتی و تجاری LS-DYNA قابل سفارش است.


خدمات دیگر سایت نیکوتکس

انجام پروژه مهندسی برق
پروژه مهندسی برق
انجام پروژه مهندسی مکانیک
پروژه مهندسی مکانیک
پروژه هوش مصنوعی
پروژه هوش مصنوعی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی صنایع
پروژه مهندسی صنایع
پروژه هوافضا
پروژه مهندسی هوافضا
سفارش پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی کامپیوتر

LS-DYNA (ال اس داینا) چیست و چه کاربردهایی دارد؟

با توجه به اینکه مطالعات آزمایشگاهی و بزرگ مقیاس در زمینه انفجار با هزینه‌‌های فراوان و عوارض زیست‌‍محیطی گوناگون همراه است، تست‌ها و آزمایش‌های تجربی به صورت بسیار محدود انجام می‌شود و عمدتا تاثیر انفجار بر سازه پیرامونی، به صورت عددی مورد بررسی قرار می‌گیرد. یکی از نرم‌افزارهای المان محدود کارآمد در شبیه‌سازی مسائل با نرخ کرنش بالا (High Strain Rate)، نرم‌افزار LS-DYNA است.کاربرد ویژه این نرم‌افزار در شبیه‌سازی پدیده‌های ضربه (Impact / Crash) در صنایع خودروسازی با وجود مدل‌های آدمک مصنوعی (Dummy)، پدیده‌های نفوذ (Explosion) و انفجار (Blast) است.

انجام پروژه LS-DYNA (ال اس داینا) برای کارهای دانشگاهی ، تجاری و صنعتی :

LS-DYNA برای انجام پروژه های دانشجویی و انجام پروژه های تجاری و صنعتی کاربردهای زیادی دارد.به جرات می توان گفت یکی از پر کاربردترین نرم افزارهای مورد استفاده می باشد که یادگیری آن قطعا برای علاقه مندان پولساز خواهد بود.ما در گروه نیکوتکس متخصصانی قابل برای انجام هر نوع پروژه آموزشی یا تجاری LS-DYNA را دارا هستیم که با مناسب ترین قیمت پروژه تان را برای شما به سرانجام می رسانند.

با LS-DYNA (ال اس داینا) چه پروژه هایی را می توان انجام داد؟

ال اس داینا LS-DYNA یک نرم افزار یا بهتر بگویم یک مجموعه کد عددی است برای تحلیل مسائل مهندسی در بخش های مختلف. این مسائل میتواند در طبقه بندی حوزه زمان از نوع استاتیکی، شبه استاتیکی و یا دینامیکی باشد. همچنین میتواند در حوزه رفتار مدل ماده، شرایط مرزی و بارگذاری به صورت خطی Linear و یا غیرخطی Nonlinear باشد. تئوری پایه ای نرم افزار ال اس داینا LS-DYNA روش المان محدود Finite Element Method (FEM) است. در کنار این روش عددی، روشهای دیگری نیز همانند هیدوردینامیک ذرات روان Smooth Particle Hydrodynamic (SPH) وبدون شبکه گالرکین Element Free Galerkin (EFG) در ال اس داینا LS-DYNA وجود دارد

انجام پروژه LS-DYNA (ال اس داینا)

ارائه خدمات پروژه LS-DYNA (ال اس داینا) به سازمان ها و شرکت ها در همه شهرهای ایران :

سایت نیکوتکس از آنجایی که بصورت آنلاین سفارشات را تحویل گرفته و انجام میدهد قادر است برای همه شهرهای ایران از جمله انجام پروژه LS-DYNA در تهران ، انجام پروژه LS-DYNA در اصفهان ، انجام پروژه LS-DYNA در رشت ، انجام پروژه LS-DYNA در تبریز ، انجام پروژه LS-DYNA در مشهد ، انجام پروژه LS-DYNA در اراک ، انجام پروژه LS-DYNA در قم ، انجام پروژه LS-DYNA در ساری ، انجام پروژه LS-DYNA در گرگان ، انجام پروژه LS-DYNA در سیستان و بلوچستان ، انجام پروژه LS-DYNA در سمنان ، انجام پروژه LS-DYNA در کرج ، انجام پروژه LS-DYNA در همدان ، انجام پروژه LS-DYNA در اهواز ، انجام پروژه LS-DYNA در بوشهر ، انجام پروژه LS-DYNA در شیراز ، انجام پروژه LS-DYNA در یزد ، انجام پروژه LS-DYNA در ارومیه و … را انجام داده و ارسال نماید.این پروژه های میتوانند برای سازمانها و ارگانها نیز انجام شوند.

مشاوره در انجام پروژه های پایانی با LS-DYNA (ال اس داینا) :

غالب دانشجویان برای انجام پروژه پایانی کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری خود نیاز به مشاوره و کمک دارند.سایت نیکوتکس با داشتن صدها نفر از اساتید و فارغ التحصیلان رشته های مختلف آماده ارائه مشاوره در انجام پروژه های پایانی شما با ال اس داینا می باشد.

انجام پروژه‌ های کمک‌ درسی LS-DYNA (ال اس داینا) :

بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان به دلیل تاز کار بودن و عدم تخصص کافی در انجام پروژه کمک درسی LS-DYNA و انجام تمرین ها و تکالیف LS-DYNA و پروژه های ساده LS-DYNA نیاز به کمک و آموزش دارند.ما پروژه های ال اس داینا شما عزیزان را بهمراه آموزش و توضیح برای شما انجام خواهیم داد تا علاوه بر انجام پروژه خود بتوانید ال اس داینا را فراگیرید.

برخی از پروژه های قابل انجام LS-DYNA (ال اس داینا) در نیکوتکس :

  • انجام تمامی پروژه های LS-DYNA (ال اس داینا)
  • انجام پروژه های دانشجویی LS-DYNA
  • انجام پروژه های LS-DYNA در تهران و تمامی شهرهای ایران
  • انجام پروژه ال اس داینا برای تمامی رشته ها
  • انجام پروژه ال اس داینا تجاری ، شرکتی ، صنعتی و سازمانی
  • انجام پروژه ال اس داینا ارزان و تضمینی بهمراه آموزش و گزارش

نحوه سفارش پروژه LS-DYNA (ال اس داینا) :

شما از طریق 4 پیام رسان می توانید پروژه LS-DYNA خود را برای ما ارسال نمایید تا سفارش پروژه ال اس داینا شما ثبت و بررسی گردد.

لطفا اطلاعات کامل پروژه از قبیل عنوان پروژه ، رشته و گرایش ، توضیحات پروژه ، نرم افزار مورد استفاده ، مهلت انجام پروژه و فایلهای موردنیاز را برای ما از طرق گفته شده ارسال نمایید تا سریعتر کارتان بررسی و قیمت دهی گردد.

شماره ما در تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا :09106009921

با کلیک برروی هر کدام از آیکن های زیر میتوانید به شبکه اجتماعی موردنظر وصل شوید و به ما پیام دهید.

لطفا فقط از طریقی یکی از شبکه های اجتماعی گفته شده پروژه را ارسال نمایید :

سفارش پروژه در تلگرام
سفارش پروژه در واتساپ
سفارش پروژه در ایتا
سفارش پروژه در روبیکا
Buy now

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟