شماره تلفن مشاوره : 09190974553

انجام پروژه eQUEST

سایت نیکوتکس مفتخر به داشتن ده ها متخصص ، برنامه نویس و محقق در حوزه انجام پروژه eQUEST میتواند به عزیزانی که در حوزه نرم افزار eQUEST پروژه ای کمک آموزشی و یا تجاری دارند یاری رساند.شما از طریق آیدی تلگرام @nikotex و یا واتساپ ، ایتا و یا روبیکای شماره 09106009921 می توانید توضیح پروژه eQUEST خود را برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پروژه سفارش پروژه eQUEST شما بررسی و تعیین هزینه گردد.سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و چندین سال سابقه فعالیت ، بعنوان یک سایت معتبر آماده ارائه مشاوره و خدمات در حوزه انجام پروژه eQUEST به دانشجویان و شرکت های متقاضی می باشد.جهت سفارش سریع پروژه eQUEST میتوانید با کلیک برروی هر یک از دکمه های زیر به اپلیکیشن دلخواه خود هدایت شوید و با کارشناسان سایت صحبت نمایید:


مراحل ثبت سفارش پروژه در نیکوتکس


پشتیبانی

انجام اصلاحات و رفع مشکلات در صورت وجود ایراد در پروژه تحویلی

تحویل پروژه

تسویه حساب توسط کارفرما و تحویل فایل پروژه به ایشان

پیش پرداخت

واریز پیش پرداخت برای شروع انجام پروژه طبق سفارش کارفرما

اعلام شرایط

اعلام کمترین قیمت ، زمان تحویل و انتخاب بهترین مجری برای انجام 

بررسی پروژه

بررسی پروژه توسط کارشناسان جهت برآورد قیمت و زمان پروژه

ثبت سفارش

ارسال توضیحات پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا ، روبیکا 

سوالات متداول

نحوه سفارش پروژه eQUEST از 4 طریق انجام می شود که عبارتند از سفارش پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا

آیدی جهت سفارش پروژه eQUEST در تلگرام : @nikotex

شماره جهت سفارش پروژه eQUEST در واتساپ : 09106009921

آیدی جهت سفارش پروژه eQUEST در ایتا : @nikotex

آیدی جهت سفارش پروژه eQUEST در روبیکا : @nikotex

اگر از راه های گفته شده قادر به ارسال پروژه خود نیستید با شماره 09106009921 تماس بگیرید.

برای بررسی و قیمت دهی پروژه eQUEST نیاز است که اطلاعاتی از جمله : عنوان پروژه ، رشته و گرایش تحصیلی ، مقطع تحصیلی ، زمان یا مهلت انجام، توضیحات پروژه و فایلهای موردنیاز برای ما ارسال گردد.

هزینه و زمان پروژه eQUEST با توجه به سختی کار تعیین می گردد.پروژه شما بعد از ثبت توسط چندین کارشناس متخصص eQUEST مورد بررسی قرار میگیرد و کمترین قیمت پیشنهادی برای پروژه eQUEST  شما به شما اعلام می گردد.زمان پروژه eQUEST نیز توسط خود شما تعیین می شود.

بعد از ارسال اطلاعات پروژه eQUEST توسط شما حداکثر 3 تا 5 ساعت زمان بررسی آن طول می کشد.اگر پروژه ای دارید که فوری است کافیست فوری بودن آن را به ما گوشزد کنید تا کارتان سریع تر مورد بررسی قرار گیرد.

در سایت نیکوتکس همواره رضایت کارفرما از اهمیت زیادی برخوردار است.ما به دلیل مهم بودن قیمت پروژه برای اکثر کارفرمایان سعی میکنیم کمترین قیمت پیشنهادی را به شما پیشنهاد دهیم.ولی اگر شما کیفیت کار برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است می توانید درخواست کنید که بهترین کارشناس و مجری برای پروژه eQUEST شما انتخاب شود.در این سطح که قطعا کیفیت بسیار بیشتر از حالت عادی است قیمت آن نیز بالاتر از حالت عادی خواهد بود.

سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی می تواند این تضمین را به شما بابت معتبر بودن مرکزی که میخواهید پروژه را به آن برون سپاری ک بدهد.همچنین شما می توانید از ما نمونه کارهای قبلی ما را نیز درخواست کنید تا با سابقه و کیفیت کار ما آشنا شوید.

بعد از انجام پروژه به شما 72 ساعت فرصت داده می شود تا پروژه eQUEST دریافتی را بررسی نمایید و درصورت وجود هرگونه مشکل ایرادات را برای ما جهت برطرف شدن ارسال نمایید.بعداز این زمان با تایید کارفرما هزینه به مجری کار پرداخت خواهد شد.

همه پروژه ها و سفارشات eQUEST در رشته ها و حوزه های مختلف و  همه سطوح دانشگاهی از جمله کاردانی ،کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا نیز توسط گروه نیکوتکس قابل انجام است.

بطور کلی تمامی سفارشهای نرم افزاری ، آموزشی ، تخصصی ، صنعتی و تجاری eQUEST قابل سفارش است.


خدمات دیگر سایت نیکوتکس

انجام پروژه مهندسی برق
پروژه مهندسی برق
انجام پروژه مهندسی مکانیک
پروژه مهندسی مکانیک
پروژه هوش مصنوعی
پروژه هوش مصنوعی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی صنایع
پروژه مهندسی صنایع
پروژه هوافضا
پروژه مهندسی هوافضا
سفارش پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی کامپیوتر

eQUEST چیست و چه کاربردهایی دارد؟

مدل EQUEST نرم افزاری آمریکایی جهت مدلسازی میزان مصرف انرژی و بهینه سازی مصرف انرژی و هزینه های ناشی از مصرف انرژی در ساختمان است. نرم افزار EQUEST مدلی جامع و در برگیرنده تمامی معادلات انرژی و سطوح انتقال انرژی در ساختمان و همچنین سیستمهای تولید گرمایش و سرمایش و مصرف سوخت می باشد.

انجام پروژه eQUEST برای کارهای دانشگاهی ، تجاری و صنعتی :

eQUEST برای انجام پروژه های دانشجویی و انجام پروژه های تجاری و صنعتی کاربردهای زیادی دارد.به جرات می توان گفت یکی از پر کاربردترین نرم افزارهای مورد استفاده می باشد که یادگیری آن قطعا برای علاقه مندان پولساز خواهد بود.ما در گروه نیکوتکس متخصصانی قابل برای انجام هر نوع پروژه آموزشی یا تجاری eQUEST را دارا هستیم که با مناسب ترین قیمت پروژه تان را برای شما به سرانجام می رسانند.

 

انجام پروژه eQUEST

ارائه خدمات پروژه eQUEST به سازمان ها و شرکت ها در همه شهرهای ایران :

سایت نیکوتکس از آنجایی که بصورت آنلاین سفارشات را تحویل گرفته و انجام میدهد قادر است برای همه شهرهای ایران از جمله انجام پروژه eQUEST در تهران ، انجام پروژه eQUEST در اصفهان ، انجام پروژه eQUEST در رشت ، انجام پروژه eQUEST در تبریز ، انجام پروژه eQUEST در مشهد ، انجام پروژه eQUEST در اراک ، انجام پروژه eQUEST در قم ، انجام پروژه eQUEST در ساری ، انجام پروژه eQUEST در گرگان ، انجام پروژه eQUEST در سیستان و بلوچستان ، انجام پروژه eQUEST در سمنان ، انجام پروژه eQUEST در کرج ، انجام پروژه eQUEST در همدان ، انجام پروژه eQUEST در اهواز ، انجام پروژه eQUEST در بوشهر ، انجام پروژه eQUEST در شیراز ، انجام پروژه eQUEST در یزد ، انجام پروژه eQUEST در ارومیه و … را انجام داده و ارسال نماید.این پروژه های میتوانند برای سازمانها و ارگانها نیز انجام شوند.

مشاوره در انجام پروژه های پایانی با eQUEST :

غالب دانشجویان برای انجام پروژه پایانی کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری خود نیاز به مشاوره و کمک دارند.سایت نیکوتکس با داشتن صدها نفر از اساتید و فارغ التحصیلان رشته های مختلف آماده ارائه مشاوره در انجام پروژه های پایانی شما با eQUEST می باشد.

انجام پروژه‌ های کمک‌ درسی eQUEST :

بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان به دلیل تاز کار بودن و عدم تخصص کافی در انجام پروژه کمک درسی eQUEST و انجام تمرین ها و تکالیف eQUEST و پروژه های ساده eQUEST نیاز به کمک و آموزش دارند.ما پروژه های eQUEST شما عزیزان را بهمراه آموزش و توضیح برای شما انجام خواهیم داد تا علاوه بر انجام پروژه خود بتوانید eQUEST را فراگیرید.

برخی از پروژه های قابل انجام eQUEST در نیکوتکس :

  • انجام تمامی پروژه های eQUEST
  • انجام پروژه های دانشجویی eQUEST
  • انجام پروژه های eQUEST در تهران و تمامی شهرهای ایران
  • انجام پروژه eQUEST برای تمامی رشته ها
  • انجام پروژه eQUEST تجاری ، شرکتی ، صنعتی و سازمانی
  • انجام پروژه eQUEST ارزان و تضمینی بهمراه آموزش و گزارش

نحوه سفارش پروژه eQUEST :

شما از طریق 4 پیام رسان می توانید پروژه eQUEST خود را برای ما ارسال نمایید تا سفارش پروژه eQUEST شما ثبت و بررسی گردد.

لطفا اطلاعات کامل پروژه از قبیل عنوان پروژه ، رشته و گرایش ، توضیحات پروژه ، نرم افزار مورد استفاده ، مهلت انجام پروژه و فایلهای موردنیاز را برای ما از طرق گفته شده ارسال نمایید تا سریعتر کارتان بررسی و قیمت دهی گردد.

شماره ما در تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا :09106009921

با کلیک برروی هر کدام از آیکن های زیر میتوانید به شبکه اجتماعی موردنظر وصل شوید و به ما پیام دهید.

لطفا فقط از طریقی یکی از شبکه های اجتماعی گفته شده پروژه را ارسال نمایید :

سفارش پروژه در تلگرام
سفارش پروژه در واتساپ
سفارش پروژه در ایتا
سفارش پروژه در روبیکا
Buy now

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟