شماره تلفن مشاوره : 09190974553

انجام پروژه EES (ای ای اس)

سایت نیکوتکس مفتخر به داشتن ده ها متخصص ، برنامه نویس و محقق در حوزه انجام پروژه EES (ای ای اس) میتواند به عزیزانی که در حوزه نرم افزار EES پروژه ای کمک آموزشی و یا تجاری دارند یاری رساند.شما از طریق آیدی تلگرام @nikotex و یا واتساپ ، ایتا و یا روبیکای شماره 09106009921 می توانید توضیح پروژه EES خود را برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پروژه سفارش پروژه ای ای اس شما بررسی و تعیین هزینه گردد.سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و چندین سال سابقه فعالیت ، بعنوان یک سایت معتبر آماده ارائه مشاوره و خدمات در حوزه انجام پروژه EES به دانشجویان و شرکت های متقاضی می باشد.جهت سفارش سریع پروژه ای ای اس میتوانید با کلیک برروی هر یک از دکمه های زیر به اپلیکیشن دلخواه خود هدایت شوید و با کارشناسان سایت صحبت نمایید:


مراحل ثبت سفارش پروژه در نیکوتکس


پشتیبانی

انجام اصلاحات و رفع مشکلات در صورت وجود ایراد در پروژه تحویلی

تحویل پروژه

تسویه حساب توسط کارفرما و تحویل فایل پروژه به ایشان

پیش پرداخت

واریز پیش پرداخت برای شروع انجام پروژه طبق سفارش کارفرما

اعلام شرایط

اعلام کمترین قیمت ، زمان تحویل و انتخاب بهترین مجری برای انجام 

بررسی پروژه

بررسی پروژه توسط کارشناسان جهت برآورد قیمت و زمان پروژه

ثبت سفارش

ارسال توضیحات پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا ، روبیکا 

سوالات متداول

نحوه سفارش پروژه EES از 4 طریق انجام می شود که عبارتند از سفارش پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا

آیدی تلگرام جهت سفارش پروژه ای ای اس : @nikotex

شماره واتساپ جهت سفارش پروژه ای ای اس : 09106009921

آیدی ایتا جهت سفارش پروژه ای ای اس : @nikotex

آیدی روبیکا جهت سفارش پروژه ای ای اس : @nikotex

اگر از راه های گفته شده قادر به ارسال پروژه خود نیستید با شماره 09106009921 تماس بگیرید.

برای بررسی و قیمت دهی پروژه ای ای اس نیاز است که اطلاعاتی از جمله : عنوان پروژه ، رشته و گرایش تحصیلی ، مقطع تحصیلی ، زمان یا مهلت انجام، توضیحات پروژه و فایلهای موردنیاز برای ما ارسال گردد.

هزینه و زمان پروژه EES با توجه به سختی کار تعیین می گردد.پروژه شما بعد از ثبت توسط چندین کارشناس متخصص EES مورد بررسی قرار میگیرد و کمترین قیمت پیشنهادی برای پروژه EES  شما به شما اعلام می گردد.زمان پروژه EES نیز توسط خود شما تعیین می شود.

بعد از ارسال اطلاعات پروژه EES توسط شما حداکثر 3 تا 5 ساعت زمان بررسی آن طول می کشد.اگر پروژه ای دارید که فوری است کافیست فوری بودن آن را به ما گوشزد کنید تا کارتان سریع تر مورد بررسی قرار گیرد.

در سایت نیکوتکس همواره رضایت کارفرما از اهمیت زیادی برخوردار است.ما به دلیل مهم بودن قیمت پروژه برای اکثر کارفرمایان سعی میکنیم کمترین قیمت پیشنهادی را به شما پیشنهاد دهیم.ولی اگر شما کیفیت کار برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است می توانید درخواست کنید که بهترین کارشناس و مجری برای پروژه EES شما انتخاب شود.در این سطح که قطعا کیفیت بسیار بیشتر از حالت عادی است قیمت آن نیز بالاتر از حالت عادی خواهد بود.

سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی می تواند این تضمین را به شما بابت معتبر بودن مرکزی که میخواهید پروژه را به آن برون سپاری ک بدهد.همچنین شما می توانید از ما نمونه کارهای قبلی ما را نیز درخواست کنید تا با سابقه و کیفیت کار ما آشنا شوید.

بعد از انجام پروژه به شما 72 ساعت فرصت داده می شود تا پروژه EES دریافتی را بررسی نمایید و درصورت وجود هرگونه مشکل ایرادات را برای ما جهت برطرف شدن ارسال نمایید.بعداز این زمان با تایید کارفرما هزینه به مجری کار پرداخت خواهد شد.

همه پروژه ها و سفارشات EES در رشته ها و حوزه های مختلف و  همه سطوح دانشگاهی از جمله کاردانی ،کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا نیز توسط گروه نیکوتکس قابل انجام است.

بطور کلی تمامی سفارشهای نرم افزاری ، آموزشی ، تخصصی ، صنعتی و تجاری EES قابل سفارش است.


خدمات دیگر سایت نیکوتکس

انجام پروژه مهندسی برق
پروژه مهندسی برق
انجام پروژه مهندسی مکانیک
پروژه مهندسی مکانیک
پروژه هوش مصنوعی
پروژه هوش مصنوعی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی صنایع
پروژه مهندسی صنایع
پروژه هوافضا
پروژه مهندسی هوافضا
سفارش پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی کامپیوتر

EES (ای ای اس) چیست و چه کاربردهایی دارد؟

 یا ای ای اس یکی از قوی ترین نرم افزارهای مکانیک در حوزه حل معادلات جبری و دیفرانسیل خطی می باشد که کاربرد اصلی آن در حل عددی مسائل ترمودینامیکی و سیالاتی می باشد. انجام پروژه های EES نقش مهمی در تحلیل سیکل های انرژی و حل معادلات جبری دارد. هدف از طراحی EES قابلیت حل معادلات خطی و غیرخطی، مسائل بهینه سازی، و تحلیل جریان سیالات می باشد. EES دارای قابلیت فراوانی از جمله محاسبه و شبیه سازی سیستمهای ترمودینامیکی را دارد . EES به صورت خودکار معادلاتی که قرار است حل شود را شناسایی میکند و به صورت یک محیط تعاملی عمل می کند که امکان وارد کردن معادلات و شرایط مسئله را فراهم می کند و سپس حل آنها را با استفاده از روش های عددی انجام می دهد.

انجام پروژه EES (ای ای اس) برای کارهای دانشگاهی ، تجاری و صنعتی :

EES برای انجام پروژه های دانشجویی و انجام پروژه های تجاری و صنعتی کاربردهای زیادی دارد.به جرات می توان گفت یکی از پر کاربردترین نرم افزارهای مورد استفاده می باشد که یادگیری آن قطعا برای علاقه مندان پولساز خواهد بود.ما در گروه نیکوتکس متخصصانی قابل برای انجام هر نوع پروژه آموزشی یا تجاری EES را دارا هستیم که با مناسب ترین قیمت پروژه تان را برای شما به سرانجام می رسانند.

با EES (ای ای اس) چه پروژه هایی را می توان انجام داد؟

 نرم افزار ای ای اس قابلیت های مختلفی در زمینه ترمودینامیک ، سیالات و انتقال حرارت دارا می باشد که باعث مجبوبیت بین مهندسی رشته مکانیک شده است . بهینه سازی پارامترهای ورودی ، تحلیل انواع مسائل عدم قطعیت تنها بخشی از ویژگی این نرم افزار است EES قدرت بالایی در حل مسائل و روابط مکانی تبدیل انرژی دارد و با شناسایی خودکار روابطی که باید حل شود کار را برای کاربران آسوده کرده است.

انجام پروژه EES (ای ای اس)

ارائه خدمات پروژه EES (ای ای اس) به سازمان ها و شرکت ها در همه شهرهای ایران :

سایت نیکوتکس از آنجایی که بصورت آنلاین سفارشات را تحویل گرفته و انجام میدهد قادر است برای همه شهرهای ایران از جمله انجام پروژه EES در تهران ، انجام پروژه EES در اصفهان ، انجام پروژه EES در رشت ، انجام پروژه EES در تبریز ، انجام پروژه EES در مشهد ، انجام پروژه EES در اراک ، انجام پروژه EES در قم ، انجام پروژه EES در ساری ، انجام پروژه EES در گرگان ، انجام پروژه EES در سیستان و بلوچستان ، انجام پروژه EES در سمنان ، انجام پروژه EES در کرج ، انجام پروژه EES در همدان ، انجام پروژه EES در اهواز ، انجام پروژه EES در بوشهر ، انجام پروژه EES در شیراز ، انجام پروژه EES در یزد ، انجام پروژه EES در ارومیه و … را انجام داده و ارسال نماید.این پروژه های میتوانند برای سازمانها و ارگانها نیز انجام شوند.

مشاوره در انجام پروژه های پایانی با EES (ای ای اس) :

غالب دانشجویان برای انجام پروژه پایانی کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری خود نیاز به مشاوره و کمک دارند.سایت نیکوتکس با داشتن صدها نفر از اساتید و فارغ التحصیلان رشته های مختلف آماده ارائه مشاوره در انجام پروژه های پایانی شما با EES می باشد.

انجام پروژه‌ های کمک‌ درسی EES (ای ای اس) :

بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان به دلیل تاز کار بودن و عدم تخصص کافی در انجام پروژه کمک درسی ای ای اس و انجام تمرین ها و تکالیف ای ای اس و پروژه های ساده EES نیاز به کمک و آموزش دارند.ما پروژه های EES شما عزیزان را بهمراه آموزش و توضیح برای شما انجام خواهیم داد تا علاوه بر انجام پروژه خود بتوانید EES را فراگیرید.

برخی از پروژه های قابل انجام EES (ای ای اس) در نیکوتکس :

  • انجام تمامی پروژه های EES (ای ای اس)
  • انجام پروژه های دانشجویی EES
  • انجام پروژه های EES در تهران و تمامی شهرهای ایران
  • انجام پروژه ای ای اس برای تمامی رشته ها
  • انجام پروژه ای ای اس تجاری ، شرکتی ، صنعتی و سازمانی
  • انجام پروژه ای ای اس ارزان و تضمینی بهمراه آموزش و گزارش

نحوه سفارش پروژه EES (ای ای اس) :

شما از طریق 4 پیام رسان می توانید پروژه EES خود را برای ما ارسال نمایید تا سفارش پروژه ای ای اس شما ثبت و بررسی گردد.

لطفا اطلاعات کامل پروژه از قبیل عنوان پروژه ، رشته و گرایش ، توضیحات پروژه ، نرم افزار مورد استفاده ، مهلت انجام پروژه و فایلهای موردنیاز را برای ما از طرق گفته شده ارسال نمایید تا سریعتر کارتان بررسی و قیمت دهی گردد.

شماره ما در تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا :09106009921

با کلیک برروی هر کدام از آیکن های زیر میتوانید به شبکه اجتماعی موردنظر وصل شوید و به ما پیام دهید.

لطفا فقط از طریقی یکی از شبکه های اجتماعی گفته شده پروژه را ارسال نمایید :

سفارش پروژه در تلگرام
سفارش پروژه در واتساپ
سفارش پروژه در ایتا
سفارش پروژه در روبیکا
Buy now

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟