شماره تلفن مشاوره : 09190974553

انجام پروژه Autoship

سایت نیکوتکس مفتخر به داشتن ده ها متخصص ، برنامه نویس و محقق در حوزه انجام پروژهAutoship میتواند به عزیزانی که در حوزه نرم افزار Autoship پروژه ای کمک آموزشی و یا تجاری دارند یاری رساند.شما از طریق آیدی تلگرام @nikotex و یا واتساپ ، ایتا و یا روبیکای شماره 09106009921 می توانید توضیح پروژه Autoship خود را برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پروژه سفارش پروژه Autoship شما بررسی و تعیین هزینه گردد.سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و چندین سال سابقه فعالیت ، بعنوان یک سایت معتبر آماده ارائه مشاوره و خدمات در حوزه انجام پروژه Autoship به دانشجویان و شرکت های متقاضی می باشد.جهت سفارش سریع پروژه Autoship میتوانید با کلیک برروی هر یک از دکمه های زیر به اپلیکیشن دلخواه خود هدایت شوید و با کارشناسان سایت صحبت نمایید:


مراحل ثبت سفارش پروژه در نیکوتکس


پشتیبانی

انجام اصلاحات و رفع مشکلات در صورت وجود ایراد در پروژه تحویلی

تحویل پروژه

تسویه حساب توسط کارفرما و تحویل فایل پروژه به ایشان

پیش پرداخت

واریز پیش پرداخت برای شروع انجام پروژه طبق سفارش کارفرما

اعلام شرایط

اعلام کمترین قیمت ، زمان تحویل و انتخاب بهترین مجری برای انجام 

بررسی پروژه

بررسی پروژه توسط کارشناسان جهت برآورد قیمت و زمان پروژه

ثبت سفارش

ارسال توضیحات پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا ، روبیکا 

سوالات متداول

نحوه سفارش پروژه Autoship از 4 طریق انجام می شود که عبارتند از سفارش پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا

آیدی جهت سفارش پروژه Autoship در تلگرام : @nikotex

شماره جهت سفارش پروژه Autoship در واتساپ : 09106009921

آیدی جهت سفارش پروژه Autoship  در ایتا : @nikotex

آیدی جهت سفارش پروژه Autoship در روبیکا : @nikotex

اگر از راه های گفته شده قادر به ارسال پروژه خود نیستید با شماره 09106009921 تماس بگیرید.

برای بررسی و قیمت دهی پروژه Autoship نیاز است که اطلاعاتی از جمله : عنوان پروژه ، رشته و گرایش تحصیلی ، مقطع تحصیلی ، زمان یا مهلت انجام، توضیحات پروژه و فایلهای موردنیاز برای ما ارسال گردد.

هزینه و زمان پروژه Autoship با توجه به سختی کار تعیین می گردد.پروژه شما بعد از ثبت توسط چندین کارشناس متخصص Autoship مورد بررسی قرار میگیرد و کمترین قیمت پیشنهادی برای پروژه Autoship شما به شما اعلام می گردد.زمان پروژه Autoship نیز توسط خود شما تعیین می شود.

بعد از ارسال اطلاعات پروژه Autoship توسط شما حداکثر 3 تا 5 ساعت زمان بررسی آن طول می کشد.اگر پروژه ای دارید که فوری است کافیست فوری بودن آن را به ما گوشزد کنید تا کارتان سریع تر مورد بررسی قرار گیرد.

در سایت نیکوتکس همواره رضایت کارفرما از اهمیت زیادی برخوردار است.ما به دلیل مهم بودن قیمت پروژه برای اکثر کارفرمایان سعی میکنیم کمترین قیمت پیشنهادی را به شما پیشنهاد دهیم.ولی اگر شما کیفیت کار برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است می توانید درخواست کنید که بهترین کارشناس و مجری برای پروژه Autoship شما انتخاب شود.در این سطح که قطعا کیفیت بسیار بیشتر از حالت عادی است قیمت آن نیز بالاتر از حالت عادی خواهد بود.

سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی می تواند این تضمین را به شما بابت معتبر بودن مرکزی که میخواهید پروژه را به آن برون سپاری ک بدهد.همچنین شما می توانید از ما نمونه کارهای قبلی ما را نیز درخواست کنید تا با سابقه و کیفیت کار ما آشنا شوید.

بعد از انجام پروژه به شما 72 ساعت فرصت داده می شود تا پروژه Autoshi دریافتی را بررسی نمایید و درصورت وجود هرگونه مشکل ایرادات را برای ما جهت برطرف شدن ارسال نمایید.بعداز این زمان با تایید کارفرما هزینه به مجری کار پرداخت خواهد شد.

همه پروژه ها و سفارشات Autoship در رشته ها و حوزه های مختلف و  همه سطوح دانشگاهی از جمله کاردانی ،کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا نیز توسط گروه نیکوتکس قابل انجام است.

بطور کلی تمامی سفارشهای نرم افزاری ، آموزشی ، تخصصی ، صنعتی و تجاری Autoship قابل سفارش است.


خدمات دیگر سایت نیکوتکس

انجام پروژه مهندسی برق
پروژه مهندسی برق
انجام پروژه مهندسی مکانیک
پروژه مهندسی مکانیک
پروژه هوش مصنوعی
پروژه هوش مصنوعی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی صنایع
پروژه مهندسی صنایع
پروژه هوافضا
پروژه مهندسی هوافضا
سفارش پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی کامپیوتر

Autoship چیست و چه کاربردهایی دارد؟

نرم افزار Autoship یکی از بهترین نرم افزارها جهت طراحی و تحلیل کشتی و کشتی سازی می‌باشد. این نرم افزار جهت تولید نقشه‌های Shop Drawing و نقشه‌های Basic مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نرم افزار که محصول شرکت Autoship Systems Corporation (ASC) می‌باشد، دارای چندین ماژول دیگر می‌باشد:Autoship® Pro طراحی بدنه ، Autoplate گسترش پوسته ، Autohydro® Pro هیدرواستاتیک .مجموعه برنامه‌های Autoship به طراح این امکان را می‌دهد که یک مدل سه‌بعدی از کشتی ایجاد کند، یک طرح خطوط تولید کند، نقشه‌هایی از بخش‌ها و پوشش بدنه را توسعه دهد.نرم افزار Autoship برمبنای CAD/CAM از طراحی بدنه تا برش NC طرح را ارائه می‌دهد. استفاده از مدل سه بعدی یکسان در تمام مراحل طراحی، بالاترین درجه دقت را هنگام برش صفحات نهایی تضمین می‌کند. سایر برنامه‌های این مجموعه شامل Autostructure® برای طراحی ساختار داخلی کشتی (بالک‌ها، رشته‌ها، فلنج‌ها) است که کاملاً متناسب با بدنه است. خروجی برنامه Autostructure فرآیند برش را که بسیاری از سازندگان قایق‌های فولادی کوچک برای آن وقت تلف می‌کنند، حذف می‌کند.

انجام پروژه Autoship برای کارهای دانشگاهی ، تجاری و صنعتی :

Autoship برای انجام پروژه های دانشجویی و انجام پروژه های تجاری و صنعتی کاربردهای زیادی دارد.به جرات می توان گفت یکی از پر کاربردترین نرم افزارهای مورد استفاده می باشد که یادگیری آن قطعا برای علاقه مندان پولساز خواهد بود.ما در گروه نیکوتکس متخصصانی قابل برای انجام هر نوع پروژه آموزشی یا تجاری Autoship را دارا هستیم که با مناسب ترین قیمت پروژه تان را برای شما به سرانجام می رسانند.

 

انجام پروژه Autoship

ارائه خدمات پروژه Autoship به سازمان ها و شرکت ها در همه شهرهای ایران :

سایت نیکوتکس از آنجایی که بصورت آنلاین سفارشات را تحویل گرفته و انجام میدهد قادر است برای همه شهرهای ایران از جمله انجام پروژه Autoship در تهران ، انجام پروژه Autoship در اصفهان ، انجام پروژه Autoship در رشت ، انجام پروژه Autoship در تبریز ، انجام پروژه Autoship در مشهد ، انجام پروژه Autoship در اراک ، انجام پروژه Autoship در قم ، انجام پروژه Autoship در ساری ، انجام پروژه Autoship در گرگان ، انجام پروژه Autoship در سیستان و بلوچستان ، انجام پروژه Autoship در سمنان ، انجام پروژه Autoship در کرج ، انجام پروژه Autoship در همدان ، انجام پروژه Autoship در اهواز ، انجام پروژه Autoship در بوشهر ، انجام پروژه Autoship در شیراز ، انجام پروژه Autoship در یزد ، انجام پروژه Autoship در ارومیه و … را انجام داده و ارسال نماید.این پروژه های میتوانند برای سازمانها و ارگانها نیز انجام شوند.

مشاوره در انجام پروژه های پایانی با Autoship :

غالب دانشجویان برای انجام پروژه پایانی کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری خود نیاز به مشاوره و کمک دارند.سایت نیکوتکس با داشتن صدها نفر از اساتید و فارغ التحصیلان رشته های مختلف آماده ارائه مشاوره در انجام پروژه های پایانی شما با Autoship می باشد.

انجام پروژه‌ های کمک‌ درسی Autoship :

بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان به دلیل تاز کار بودن و عدم تخصص کافی در انجام پروژه کمک درسی Autoship و انجام تمرین ها و تکالیف Autoship و پروژه های ساده Autoship  نیاز به کمک و آموزش دارند.ما پروژه های Autoship شما عزیزان را بهمراه آموزش و توضیح برای شما انجام خواهیم داد تا علاوه بر انجام پروژه خود بتوانید Autoship را فراگیرید.

برخی از پروژه های قابل انجام Autoship در نیکوتکس :

  • انجام تمامی پروژه های Autoship
  • انجام پروژه های دانشجویی Autoship
  • انجام پروژه های Autoship در تهران و تمامی شهرهای ایران
  • انجام پروژه Autoship برای تمامی رشته ها
  • انجام پروژه Autoship تجاری ، شرکتی ، صنعتی و سازمانی
  • انجام پروژه Autoship ارزان و تضمینی بهمراه آموزش و گزارش

نحوه سفارش پروژه Autoship :

شما از طریق 4 پیام رسان می توانید پروژه Autoship خود را برای ما ارسال نمایید تا سفارش پروژه Autoship شما ثبت و بررسی گردد.

لطفا اطلاعات کامل پروژه از قبیل عنوان پروژه ، رشته و گرایش ، توضیحات پروژه ، نرم افزار مورد استفاده ، مهلت انجام پروژه و فایلهای موردنیاز را برای ما از طرق گفته شده ارسال نمایید تا سریعتر کارتان بررسی و قیمت دهی گردد.

شماره ما در تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا :09106009921

با کلیک برروی هر کدام از آیکن های زیر میتوانید به شبکه اجتماعی موردنظر وصل شوید و به ما پیام دهید.

لطفا فقط از طریقی یکی از شبکه های اجتماعی گفته شده پروژه را ارسال نمایید :

سفارش پروژه در تلگرام
سفارش پروژه در واتساپ
سفارش پروژه در ایتا
سفارش پروژه در روبیکا
Buy now

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟