شماره تلفن مشاوره : 09190974553

انجام پروژه ADVISOR

سایت نیکوتکس مفتخر به داشتن ده ها متخصص ، برنامه نویس و محقق در حوزه انجام پروژه ADVISOR میتواند به عزیزانی که در حوزه نرم افزار ADVISOR پروژه ای کمک آموزشی و یا تجاری دارند یاری رساند.شما از طریق آیدی تلگرام @nikotex و یا واتساپ ، ایتا و یا روبیکای شماره 09106009921 می توانید توضیح پروژه ADVISOR خود را برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پروژه سفارش پروژه ADVISOR شما بررسی و تعیین هزینه گردد.سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و چندین سال سابقه فعالیت ، بعنوان یک سایت معتبر آماده ارائه مشاوره و خدمات در حوزه انجام پروژه ADVISOR به دانشجویان و شرکت های متقاضی می باشد.جهت سفارش سریع پروژه ADVISOR میتوانید با کلیک برروی هر یک از دکمه های زیر به اپلیکیشن دلخواه خود هدایت شوید و با کارشناسان سایت صحبت نمایید:


مراحل ثبت سفارش پروژه در نیکوتکس


پشتیبانی

انجام اصلاحات و رفع مشکلات در صورت وجود ایراد در پروژه تحویلی

تحویل پروژه

تسویه حساب توسط کارفرما و تحویل فایل پروژه به ایشان

پیش پرداخت

واریز پیش پرداخت برای شروع انجام پروژه طبق سفارش کارفرما

اعلام شرایط

اعلام کمترین قیمت ، زمان تحویل و انتخاب بهترین مجری برای انجام 

بررسی پروژه

بررسی پروژه توسط کارشناسان جهت برآورد قیمت و زمان پروژه

ثبت سفارش

ارسال توضیحات پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا ، روبیکا 

سوالات متداول

نحوه سفارش پروژه ADVISOR از 4 طریق انجام می شود که عبارتند از سفارش پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا

آیدی جهت سفارش پروژه ADVISOR در تلگرام : @nikotex

شماره جهت سفارش پروژه ADVISOR در واتساپ : 09106009921

آیدی جهت سفارش پروژه ADVISOR در ایتا : @nikotex

آیدی جهت سفارش پروژه ADVISOR در روبیکا : @nikotex

اگر از راه های گفته شده قادر به ارسال پروژه خود نیستید با شماره 09106009921 تماس بگیرید.

برای بررسی و قیمت دهی پروژه ADVISOR نیاز است که اطلاعاتی از جمله : عنوان پروژه ، رشته و گرایش تحصیلی ، مقطع تحصیلی ، زمان یا مهلت انجام، توضیحات پروژه و فایلهای موردنیاز برای ما ارسال گردد.

هزینه و زمان پروژه ADVISOR با توجه به سختی کار تعیین می گردد.پروژه شما بعد از ثبت توسط چندین کارشناس متخصص ADVISOR مورد بررسی قرار میگیرد و کمترین قیمت پیشنهادی برای پروژه ADVISOR شما به شما اعلام می گردد.زمان پروژه ADVISOR نیز توسط خود شما تعیین می شود.

بعد از ارسال اطلاعات پروژه ADVISOR توسط شما حداکثر 3 تا 5 ساعت زمان بررسی آن طول می کشد.اگر پروژه ای دارید که فوری است کافیست فوری بودن آن را به ما گوشزد کنید تا کارتان سریع تر مورد بررسی قرار گیرد.

در سایت نیکوتکس همواره رضایت کارفرما از اهمیت زیادی برخوردار است.ما به دلیل مهم بودن قیمت پروژه برای اکثر کارفرمایان سعی میکنیم کمترین قیمت پیشنهادی را به شما پیشنهاد دهیم.ولی اگر شما کیفیت کار برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است می توانید درخواست کنید که بهترین کارشناس و مجری برای پروژه ADVISOR شما انتخاب شود.در این سطح که قطعا کیفیت بسیار بیشتر از حالت عادی است قیمت آن نیز بالاتر از حالت عادی خواهد بود.

سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی می تواند این تضمین را به شما بابت معتبر بودن مرکزی که میخواهید پروژه را به آن برون سپاری ک بدهد.همچنین شما می توانید از ما نمونه کارهای قبلی ما را نیز درخواست کنید تا با سابقه و کیفیت کار ما آشنا شوید.

بعد از انجام پروژه به شما 72 ساعت فرصت داده می شود تا پروژه ADVISOR دریافتی را بررسی نمایید و درصورت وجود هرگونه مشکل ایرادات را برای ما جهت برطرف شدن ارسال نمایید.بعداز این زمان با تایید کارفرما هزینه به مجری کار پرداخت خواهد شد.

همه پروژه ها و سفارشات ADVISOR در رشته ها و حوزه های مختلف و  همه سطوح دانشگاهی از جمله کاردانی ،کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا نیز توسط گروه نیکوتکس قابل انجام است.

بطور کلی تمامی سفارشهای نرم افزاری ، آموزشی ، تخصصی ، صنعتی و تجاری ADVISOR قابل سفارش است.


خدمات دیگر سایت نیکوتکس

انجام پروژه مهندسی برق
پروژه مهندسی برق
انجام پروژه مهندسی مکانیک
پروژه مهندسی مکانیک
پروژه هوش مصنوعی
پروژه هوش مصنوعی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی صنایع
پروژه مهندسی صنایع
پروژه هوافضا
پروژه مهندسی هوافضا
سفارش پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی کامپیوتر

ADVISOR چیست و چه کاربردهایی دارد؟

ADVISOR یکی از کاملترین و مهم ترین نرم افزارهای طراحی خودرو می باشد که کاربرد اصلی آن در طراحی اجزاء بدنه قطعات مختلف در خودرو می باشد. امروزه انجام پروژه های ADVISOR اهمیت فراوانی در شبیه سازی و مدل سازی فرآیند تولید خودرو دارند.  این نرم افزار می تواند عملکرد دینامیکی خودروهای مختلف با کلاس ها، سایزها و سیستم های نیروی محرکه مختلف را مدل کند و همچنین قادر به شبیه سازی خودرو با نیروی محرکه مرسوم، شامل موتور احتراقی و انتقال دهنده های نیرو، خودروهای برقی و خودروهای هیبرید شامل موتور الکتریکی، باتری، سیستم های الکتریکی و کنترلی و موتور احتراقی و سیستم های مکانیکی می باشد.

انجام پروژه ADVISOR برای کارهای دانشگاهی ، تجاری و صنعتی :

ADVISOR برای انجام پروژه های دانشجویی و انجام پروژه های تجاری و صنعتی کاربردهای زیادی دارد.به جرات می توان گفت یکی از پر کاربردترین نرم افزارهای مورد استفاده می باشد که یادگیری آن قطعا برای علاقه مندان پولساز خواهد بود.ما در گروه نیکوتکس متخصصانی قابل برای انجام هر نوع پروژه آموزشی یا تجاری ADVISOR را دارا هستیم که با مناسب ترین قیمت پروژه تان را برای شما به سرانجام می رسانند.

 

انجام پروژه ADVISOR

ارائه خدمات پروژه ADVISOR به سازمان ها و شرکت ها در همه شهرهای ایران :

سایت نیکوتکس از آنجایی که بصورت آنلاین سفارشات را تحویل گرفته و انجام میدهد قادر است برای همه شهرهای ایران از جمله انجام پروژه ADVISOR در تهران ، انجام پروژه ADVISOR در اصفهان ، انجام پروژه ADVISOR در رشت ، انجام پروژه ADVISOR در تبریز ، انجام پروژه ADVISOR در مشهد ، انجام پروژه ADVISOR در اراک ، انجام پروژه ADVISOR در قم ، انجام پروژه ADVISOR در ساری ، انجام پروژه ADVISOR در گرگان ، انجام پروژه ADVISOR در سیستان و بلوچستان ، انجام پروژه ADVISOR در سمنان ، انجام پروژه ADVISOR در کرج ، انجام پروژه ADVISOR در همدان ، انجام پروژه ADVISOR در اهواز ، انجام پروژه ADVISOR در بوشهر ، انجام پروژه ADVISOR در شیراز ، انجام پروژه ADVISOR در یزد ، انجام پروژه ADVISOR در ارومیه و … را انجام داده و ارسال نماید.این پروژه های میتوانند برای سازمانها و ارگانها نیز انجام شوند.

مشاوره در انجام پروژه های پایانی با ADVISOR :

غالب دانشجویان برای انجام پروژه پایانی کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری خود نیاز به مشاوره و کمک دارند.سایت نیکوتکس با داشتن صدها نفر از اساتید و فارغ التحصیلان رشته های مختلف آماده ارائه مشاوره در انجام پروژه های پایانی شما با ADVISOR می باشد.

انجام پروژه‌ های کمک‌ درسی ADVISOR :

بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان به دلیل تاز کار بودن و عدم تخصص کافی در انجام پروژه کمک درسی ADVISOR و انجام تمرین ها و تکالیف ADVISOR و پروژه های ساده ADVISOR نیاز به کمک و آموزش دارند.ما پروژه های ADVISOR شما عزیزان را بهمراه آموزش و توضیح برای شما انجام خواهیم داد تا علاوه بر انجام پروژه خود بتوانید ADVISOR را فراگیرید.

برخی از پروژه های قابل انجام ADVISOR در نیکوتکس :

  • انجام تمامی پروژه های ADVISOR
  • انجام پروژه های دانشجویی ADVISOR
  • انجام پروژه های ADVISOR در تهران و تمامی شهرهای ایران
  • انجام پروژه ADVISOR برای تمامی رشته ها
  • انجام پروژه ADVISOR تجاری ، شرکتی ، صنعتی و سازمانی
  • انجام پروژه ADVISOR ارزان و تضمینی بهمراه آموزش و گزارش

نحوه سفارش پروژه ADVISOR :

شما از طریق 4 پیام رسان می توانید پروژه ADVISOR خود را برای ما ارسال نمایید تا سفارش پروژه ADVISOR شما ثبت و بررسی گردد.

لطفا اطلاعات کامل پروژه از قبیل عنوان پروژه ، رشته و گرایش ، توضیحات پروژه ، نرم افزار مورد استفاده ، مهلت انجام پروژه و فایلهای موردنیاز را برای ما از طرق گفته شده ارسال نمایید تا سریعتر کارتان بررسی و قیمت دهی گردد.

شماره ما در تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا :09106009921

با کلیک برروی هر کدام از آیکن های زیر میتوانید به شبکه اجتماعی موردنظر وصل شوید و به ما پیام دهید.

لطفا فقط از طریقی یکی از شبکه های اجتماعی گفته شده پروژه را ارسال نمایید :

سفارش پروژه در تلگرام
سفارش پروژه در واتساپ
سفارش پروژه در ایتا
سفارش پروژه در روبیکا
Buy now

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟