شماره تلفن مشاوره : 09190974553

انجام پروژه طراحی مدارات PCB

سایت نیکوتکس مفتخر به داشتن ده ها متخصص ، برنامه نویس و محقق در حوزه انجام پروژه طراحی مدارات PCB میتواند به عزیزانی که در حوزه طراحی مدارات PCB پروژه ای کمک آموزشی و یا تجاری دارند یاری رساند.شما از طریق آیدی تلگرام @nikotex و یا واتساپ ، ایتا و یا روبیکای شماره 09106009921 می توانید توضیح پروژه طراحی مدارات PCB خود را برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پروژه سفارش پروژه طراحی مدارات PCB شما بررسی و تعیین هزینه گردد.سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و چندین سال سابقه فعالیت ، بعنوان یک سایت معتبر آماده ارائه مشاوره و خدمات در حوزه انجام پروژه طراحی مدارات PCB به دانشجویان و شرکت های متقاضی می باشد.جهت سفارش سریع پروژه طراحی مدارات PCB میتوانید با کلیک برروی هر یک از دکمه های زیر به اپلیکیشن دلخواه خود هدایت شوید و با کارشناسان سایت صحبت نمایید:


مراحل ثبت سفارش پروژه در نیکوتکس


پشتیبانی

انجام اصلاحات و رفع مشکلات در صورت وجود ایراد در پروژه تحویلی

تحویل پروژه

تسویه حساب توسط کارفرما و تحویل فایل پروژه به ایشان

پیش پرداخت

واریز پیش پرداخت برای شروع انجام پروژه طبق سفارش کارفرما

اعلام شرایط

اعلام کمترین قیمت ، زمان تحویل و انتخاب بهترین مجری برای انجام 

بررسی پروژه

بررسی پروژه توسط کارشناسان جهت برآورد قیمت و زمان پروژه

ثبت سفارش

ارسال توضیحات پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا ، روبیکا 

سوالات متداول

نحوه سفارش پروژه طراحی مدارات PCB از 4 طریق انجام می شود که عبارتند از سفارش پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا

آیدی جهت سفارش پروژه طراحی مدارات PCB در تلگرام : @nikotex

شماره جهت سفارش پروژه طراحی مدارات PCB در واتساپ : 09106009921

آیدی جهت سفارش پروژه طراحی مدارات PCB در ایتا : @nikotex

آیدی جهت سفارش پروژه طراحی مدارات PCB در روبیکا : @nikotex

اگر از راه های گفته شده قادر به ارسال پروژه خود نیستید با شماره 09106009921 تماس بگیرید.

برای بررسی و قیمت دهی پروژه طراحی مدارات PCB نیاز است که اطلاعاتی از جمله : عنوان پروژه ، رشته و گرایش تحصیلی ، مقطع تحصیلی ، زمان یا مهلت انجام، توضیحات پروژه و فایلهای موردنیاز برای ما ارسال گردد.

هزینه و زمان پروژه طراحی مدارات PCB با توجه به سختی کار تعیین می گردد.پروژه شما بعد از ثبت توسط چندین کارشناس متخصص طراحی مدارات PCB مورد بررسی قرار میگیرد و کمترین قیمت پیشنهادی برای پروژه طراحی مدارات PCB شما به شما اعلام می گردد.زمان پروژه طراحی مدارات PCB نیز توسط خود شما تعیین می شود.

بعد از ارسال اطلاعات پروژه طراحی مدارات PCB توسط شما حداکثر 3 تا 5 ساعت زمان بررسی آن طول می کشد.اگر پروژه ای دارید که فوری است کافیست فوری بودن آن را به ما گوشزد کنید تا کارتان سریع تر مورد بررسی قرار گیرد.

در سایت نیکوتکس همواره رضایت کارفرما از اهمیت زیادی برخوردار است.ما به دلیل مهم بودن قیمت پروژه برای اکثر کارفرمایان سعی میکنیم کمترین قیمت پیشنهادی را به شما پیشنهاد دهیم.ولی اگر شما کیفیت کار برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است می توانید درخواست کنید که بهترین کارشناس و مجری برای پروژه طراحی مدارات PCB شما انتخاب شود.در این سطح که قطعا کیفیت بسیار بیشتر از حالت عادی است قیمت آن نیز بالاتر از حالت عادی خواهد بود.

سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی می تواند این تضمین را به شما بابت معتبر بودن مرکزی که میخواهید پروژه را به آن برون سپاری ک بدهد.همچنین شما می توانید از ما نمونه کارهای قبلی ما را نیز درخواست کنید تا با سابقه و کیفیت کار ما آشنا شوید.

بعد از انجام پروژه به شما 72 ساعت فرصت داده می شود تا پروژه طراحی مدارات PCB دریافتی را بررسی نمایید و درصورت وجود هرگونه مشکل ایرادات را برای ما جهت برطرف شدن ارسال نمایید.بعداز این زمان با تایید کارفرما هزینه به مجری کار پرداخت خواهد شد.

همه پروژه ها و سفارشات طراحی مدارات PCB در رشته ها و حوزه های مختلف و  همه سطوح دانشگاهی از جمله کاردانی ،کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا نیز توسط گروه نیکوتکس قابل انجام است.

بطور کلی تمامی سفارشهای نرم افزاری ، آموزشی ، تخصصی ، صنعتی و تجاری طراحی مدارات PCB قابل سفارش است.


خدمات دیگر سایت نیکوتکس

انجام پروژه مهندسی برق
پروژه مهندسی برق
انجام پروژه مهندسی مکانیک
پروژه مهندسی مکانیک
پروژه هوش مصنوعی
پروژه هوش مصنوعی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی صنایع
پروژه مهندسی صنایع
پروژه هوافضا
پروژه مهندسی هوافضا
سفارش پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی کامپیوتر

طراحی مدارات PCB چیست و چه کاربردهایی دارد؟

طراحی PCB یا Printed Circuit Board یکی از مهم ترین مراحل در ساخت مدار می باشد که کاربرد اصلی آن در ساخت شماتیک مدار می باشد. انجام پروژه های طراحی PCB نقش مهمی در توسعه و ساخت مدارهای الکترونیکی و همچنین طراحی بردهای مختلف دارد. هدف از طراحی PCB ساخت سخت افزاری نقشه مدار و اتصال بخش های مختلف به آن می باشد.  طراحی PCB دارای قابلیت های فراوانی از جمله طراحی دقیق مدارهای الکترونیکی، قابلیت انتخاب اجزای الکترونیکی، قابلیت پیش بینی عملکرد مدار، طراحی نقشه مدارهای الکترونیکی را دارا می باشد. طراحی PCB به معنای طراحی مدار چاپی بر روی یک برد الکترونیکی است. در این فرآیند، مدار الکترونیکی به صورت دیجیتال در نرم‌افزارهای طراحی PCB طراحی شده و سپس بر روی برد الکترونیکی چاپ می‌شود. این فرآیند شامل طراحی لایه‌ های مختلف برد، انتخاب اجزای الکترونیکی، تعیین اندازه و شکل برد، مسیریابی مسیرهای الکتریکی و پایان‌نامه کامل برای تولید برد الکترونیکی است. با توجه به اینکه PCB یک قطعه کلیدی در ساخت انواع دستگاه‌های الکترونیکی است، طراحی PCB به عنوان یک فرآیند مهم در صنعت الکترونیک محسوب میشود.PCB در حقیقت یک برد دو طرفه می باشد که از طریق جریان رسانا اجزای مختلف به آن متصل میشود، در یک تعریف کلی طراحی PCB که طراحی مدار الکترونیکی را به شکل فیزیکی نشان میدهد روش طراحی pcb به این صورت می باشد که اتصالات بین مدارهای مختلف و همچنین الکتریسته کردن میان اجزای مختلف توسط این طراحی صورت می گیرد این طراحی شامل مجموعه از قطعات و اجزای مختلف می باشد که از طریق اتصلات بی سیم به همدیگر متصل میشود.

انجام پروژه طراحی مدارات PCB برای کارهای دانشگاهی ، تجاری و صنعتی :

طراحی مدارات PCB برای انجام پروژه های دانشجویی و انجام پروژه های تجاری و صنعتی کاربردهای زیادی دارد.به جرات می توان گفت که یادگیری آن قطعا برای علاقه مندان پولساز خواهد بود.ما در گروه نیکوتکس متخصصانی قابل برای انجام هر نوع پروژه آموزشی یا تجاری طراحی مدارات PCB را دارا هستیم که با مناسب ترین قیمت پروژه تان را برای شما به سرانجام می رسانند.

انجام پروژه طراحی مدارات PCB

ارائه خدمات پروژه طراحی مدارات PCB به سازمان ها و شرکت ها در همه شهرهای ایران :

سایت نیکوتکس از آنجایی که بصورت آنلاین سفارشات را تحویل گرفته و انجام میدهد قادر است برای همه شهرهای ایران از جمله انجام پروژه طراحی مدارات PCB در تهران ، انجام پروژه طراحی مدارات PCB در اصفهان ، انجام پروژه طراحی مدارات PCB در رشت ، انجام پروژه طراحی مدارات PCB  در تبریز ، انجام پروژه طراحی مدارات PCB در مشهد ، انجام پروژه طراحی مدارات PCB در اراک ، انجام پروژه طراحی مدارات PCB در قم ، انجام پروژه طراحی مدارات PCB در ساری ، انجام پروژه طراحی مدارات PCB در گرگان ، انجام پروژه طراحی مدارات PCB در سیستان و بلوچستان ، انجام پروژه طراحی مدارات PCB در سمنان ، انجام پروژه طراحی مدارات PCB در کرج ، انجام پروژه طراحی مدارات PCB در همدان ، انجام پروژه طراحی مدارات PCB در اهواز ، انجام پروژه طراحی مدارات PCB در بوشهر ، انجام پروژه طراحی مدارات PCB در شیراز ، انجام پروژه طراحی مدارات PCB در یزد ، انجام پروژه طراحی مدارات PCB در ارومیه و … را انجام داده و ارسال نماید.این پروژه های میتوانند برای سازمانها و ارگانها نیز انجام شوند.

مشاوره در انجام پروژه های پایانی با طراحی مدارات PCB :

غالب دانشجویان برای انجام پروژه پایانی کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری خود نیاز به مشاوره و کمک دارند.سایت نیکوتکس با داشتن صدها نفر از اساتید و فارغ التحصیلان رشته های مختلف آماده ارائه مشاوره در انجام پروژه های پایانی شما با طراحی مدارات PCB می باشد.

انجام پروژه‌ های کمک‌ درسی طراحی مدارات PCB :

بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان به دلیل تاز کار بودن و عدم تخصص کافی در انجام پروژه کمک درسی طراحی مدارات PCB و انجام تمرین ها و تکالیف طراحی مدارات PCB و پروژه های ساده طراحی مدارات PCB نیاز به کمک و آموزش دارند.ما پروژه های طراحی مدارات PCB شما عزیزان را بهمراه آموزش و توضیح برای شما انجام خواهیم داد تا علاوه بر انجام پروژه خود بتوانید پطراحی مدارات PCB را فراگیرید.

برخی از پروژه های قابل انجام طراحی مدارات PCB در نیکوتکس :

  • انجام تمامی پروژه های طراحی مدارات PCB
  • انجام پروژه های دانشجویی طراحی مدارات PCB
  • انجام پروژه های طراحی مدارات PCB در تهران و تمامی شهرهای ایران
  • انجام پروژه طراحی مدارات PCB برای تمامی رشته ها
  • انجام پروژه طراحی مدارات PCB تجاری ، شرکتی ، صنعتی و سازمانی
  • انجام پروژه طراحی مدارات PCB ارزان و تضمینی بهمراه آموزش و گزارش

نحوه سفارش پروژه طراحی مدارات PCB :

شما از طریق 4 پیام رسان می توانید پروژه طراحی مدارات PCB خود را برای ما ارسال نمایید تا سفارش پروژه طراحی مدارات PCB شما ثبت و بررسی گردد.

لطفا اطلاعات کامل پروژه از قبیل عنوان پروژه ، رشته و گرایش ، توضیحات پروژه ، نرم افزار مورد استفاده ، مهلت انجام پروژه و فایلهای موردنیاز را برای ما از طرق گفته شده ارسال نمایید تا سریعتر کارتان بررسی و قیمت دهی گردد.

شماره ما در تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا :09106009921

با کلیک برروی هر کدام از آیکن های زیر میتوانید به شبکه اجتماعی موردنظر وصل شوید و به ما پیام دهید.

لطفا فقط از طریقی یکی از شبکه های اجتماعی گفته شده پروژه را ارسال نمایید :

سفارش پروژه در تلگرام
سفارش پروژه در واتساپ
سفارش پروژه در ایتا
سفارش پروژه در روبیکا
Buy now

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟