شماره تلفن مشاوره : 09190974553

بازاریابی اینترنتی

اگر می‌خواهید بازاریابی اینترنتی را شروع نمایید یا سایتی دارید و می‌خواهید بازاریابی اینترنتی خود را گسترش دهید، می توانید از مشاوره کارشناسان نیکوتکس بهره مند شوید.

بازاریابی اینترنتی مجموعه‌ای از ابزار‌هایی است که برای افزایش بازدید سایت در گوگل، و یا بهبود سایر شبکه‌های اجتماعی به منظور فروش بیشتر، افزایش محبوبیت و شناخته شدن برندمان در فضای اینترنت بکار می‌رود. هدف غایی در هر تیم اینترنت مارکتینگی، “بهبود وضعیت فعلی کسب‌و‌کارهای اینترنتی” است.

داشتن سایت جذاب به همراه محتوای جذاب و مخاطب پسند در آن، ارائه مطالب شفاف، افزایش نرخ تبدیل در صفحات فرود، جلب اعتماد مخاطب، داشتن هدفی روشن و مشخص (نیچ مارکتینگ)، استفاده از تکنولوژی‌های جدید و استفاده از محتوا‌های داستان گونه، استفاده از محتوای ویدئویی و بسیاری دیگر، از راهکار‌های بازاریابی اینترنتی هستند.

اگر سایت ندارید و می‌خواهید بازاریابی اینترنتی را شروع نمایید یا این‌که سایت دارید و می‌خواهید بازاریابی اینترنتی خود را گسترش دهید ولی از هزینه‌ها، روش‌های بازاریابی اینترنتی و بازدهی آن اطلاعات کافی ندارید، می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان بازاریابی اینترنتی استفاده کنید. در مشاوره تلفنی یا حضوری بازاریابی اینترنتی به سوالات زیر پرداخته خواهد شد:

پاسخ این سوالات را از مشاوران متخصص بازاریابی اینترنتی بشنوید:

 1. تا چه اندازه داشتن سایت برای تجارت یا خدمات من ضروری و مفید است؟
 2. آیا داشتن اپلیکیشن و یا ربات تلگرام برای تجارت من مفید است؟
 3. چه روش‌های از بازاریابی اینترنتی می بایست استفاده نمایم؟
 4. کدام شبکه های اجتماعی مناسب کسب و کار من خواهد بود؟
 5. چند درصد از درآمد را در بازاریابی اینترنتی هزینه نمایم؟
 6. آیا روش زود بازده در بازاریابی اینترنتی وجود دارد؟
 7. نرخ بازگشت سرمایه در بازاریابی اینترنتی در کسب و کار من چقدر است؟
 8. آیا لازم است در دوره های دیجیتال مارکتینگ شرکت نمایم؟
 9. چقدر مارکتینگ می تواند در بازاریابی اینترنتی کسب و کار من موثر باشد؟
 10. حداقل هزینه ها برای شروع تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی چقدر است؟
 11. نقش تولید محتوا و بازاریابی اینترنتی در موفقیت کسب و کار من چیست؟

و هر سوالی که در ذهن شماست.

سوالات متداول

بازاریابی اینترنتی چیست؟

بازاریابی اینترنتی مجموعه‌ای از ابزار‌هایی است که برای افزایش بازدید سایت در گوگل، و یا بهبود سایر شبکه‌های اجتماعی به منظور فروش بیشتر، افزایش محبوبیت و شناخته شدن برندمان در فضای اینترنت بکار می‌رود. هدف غایی در هر تیم اینترنت مارکتینگی، "بهبود وضعیت فعلی کسب‌و‌کارهای اینترنتی" است.

راهکارهای بازاریابی اینترنتی

داشتن سایت جذاب به همراه محتوای جذاب و مخاطب پسند در آن، ارائه مطالب شفاف، افزایش نرخ تبدیل در صفحات فرود، جلب اعتماد مخاطب، داشتن هدفی روشن و مشخص (نیچ مارکتینگ)، استفاده از تکنولوژی‌های جدید و استفاده از محتوا‌های داستان گونه، استفاده از محتوای ویدئویی و بسیاری دیگر، از راه‌های بازاریابی اینترنتی هستند.

در مشاوره بازاریابی اینترنتی به چه سوالاتی پاسخ داده می‌شود؟

تا چه اندازه داشتن سایت برای تجارت یا خدمات من ضروری و مفید است؟ آیا داشتن اپلیکیشن و یا ربات تلگرام برای تجارت من مفید است؟ چه روش‌های از بازاریابی اینترنتی می بایست استفاده نمایم؟ کدام شبکه های اجتماعی مناسب کسب و کار من خواهد بود؟ چند درصد از درآمد را در بازاریابی اینترنتی هزینه نمایم؟ آیا روش زود بازده در بازاریابی اینترنتی وجود دارد؟ نرخ بازگشت سرمایه در بازاریابی اینترنتی در کسب و کار من چقدر است؟ آیا لازم است در دوره های دیجیتال مارکتینگ شرکت نمایم؟ چقدر رایا مارکتینک می تواند در بازاریابی اینترنتی کسب و کار من موثر باشد؟ حداقل هزینه ها برای شروع تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی چقدر است؟ نقش تولید محتوا و بازاریابی اینترنتی در موفقیت کسب و کار من چیست؟ و هر سوالی که در ذهن شماست.

مطالعه صفحات زیر به شما پیشنهاد می‌شود:

Buy now

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟