شماره تلفن مشاوره : 09190974553
دسته بندی بلاگ

هزینه بک لینک

هزینه های بک لینک ها در مارکتینگ ارزیابی می شود و چنانچه هزینه ایی غیر منطقی باشد به هیچ عنوان بک لینک مورد نظر در لیست بک لینک های پیش نهادی قرار نمیگیرد و به شما کاربران خرید آن بک لینک پیش نهاد نمی شود. مارکتینگ با توجه به تجربه ایی که در سئو و کار با بک لینک ها در پروژه های سئو دارد، اقدام به ارزیابی اعتبار و اثر مثبت بک لینک ها نموده و فقط سایت هایی که خرید بک لینک از آنها تاثیر مثبتی بر سئو دارد را تایید می کند و در لیست قرار میدهد تا خدایی نکرده کاربران مارکتینگ وارد مسیر اشتباه نشوند. به عبارتی تمامی سایت هایی که در زیر به عنوان خرید بک لینک پیش نهاد می شوند در پروژه های سئو  مارکتینگ استفاده می شود و همان طور که میدانید، سئو کلا تولید محتوا + بک لینک هست.

برای مطالعه بک لینک چیست؟ کلیک نمائید

کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و سفارش بک لینک خود را ثبت نمایید تا در کمتر از چهار دقیقه مشاوره دریافت نمایید و به شما اعلام هزینه شود تا راحت تصمیم گیری بفرمایید..

عوامل موثر در هزینه بک لینک:

تعیین هزینه بک لینک به تعداد بک لینک هایی که می خرید، مدت زمان خریداری بک لینک و هزینه هر بک لینک دارد. هزینه هر بک لینک به اتوریتی سایت بک لینک دهنده، سن دامنه سایت بک لینک دهنده، فالو یا نوفالو بودن بک لینک، محل قرار گیری بک لینک و رتبه الکسای سایت بک لینک دهنده مرتبط می باشد.

در بین عوامل فوق به ترتیب اتوریتی، رتبه الکسا و سن دامنه برای سئو موثر هستد ولی اتوریتی تاثیر مستقیم در هزینه دارد و برای شهرت و ورودی مستقیم موثرتر خواهد بود.

اولویت درج بک لینک با سایت اتوریتی بالاتر می باشد

برخی از منابع بک لینک

رتبه الکسا : 216

رتبه آتوریتی :23

نمره اسپم: %10

سن دامنه : 12

دسته بندی : سلامت

خرید بک لینک یک ماهه 300,000 تومان
خرید بک لینک سه ماهه 900,000 تومان
خرید بک لینک شش ماهه 1,800,000 تومان
خرید بک لینک دوازده ماهه 3,600,000 تومان

رتبه الکسا : 3290

رتبه آتوریتی :23

نمره اسپم: %10

سن دامنه : 5

دسته بندی : سلامت

خرید بک لینک یک ماهه نا موجود
خرید بک لینک سه ماهه 1,400,000 تومان
خرید بک لینک شش ماهه 2,300,000 تومان
خرید بک لینک دوازده ماهه نا موجود
کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و سفارش بک لینک خود را ثبت نمایید تا در کمتر از چهار دقیقه مشاوره دریافت نمایید و به شما اعلام هزینه شود تا راحت تصمیم گیری بفرمایید.

مطالعه صفحات زیر را به شما پیشنهاد می دهیم:

Buy now

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟