شماره تلفن مشاوره : 09190974553

سفارش پروژه با بهترین قیمت و کیفیت

سایت نیکوتکس مفتخر به داشتن ده ها متخصص ، برنامه نویس و محقق در حوزه انجام پروژه در رشته ها ، زبان ها ، نرم افزارها و مقالات مختلف میتواند به عزیزانی که در حوزه ای خاص پروژه ای کمک آموزشی و یا تجاری دارند یاری رساند.شما از طریق آیدی تلگرام @nikotex و یا واتساپ ، ایتا و یا روبیکای شماره 09106009921 می توانید توضیح سفارش پروژه خود را برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پروژه شما بررسی و تعیین هزینه گردد.سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و چندین سال سابقه فعالیت ، بعنوان یک سایت معتبر آماده ارائه مشاوره و خدمات در حوزه سفارش انجام پروژه به دانشجویان و شرکت های متقاضی می باشد.جهت سفارش سریع پروژه میتوانید با کلیک برروی هر یک از دکمه های زیر به اپلیکیشن دلخواه خود هدایت شوید و با کارشناسان سایت صحبت نمایید:


مراحل ثبت سفارش پروژه در نیکوتکس


پشتیبانی

انجام اصلاحات و رفع مشکلات در صورت وجود ایراد در پروژه تحویلی

تحویل پروژه

تسویه حساب توسط کارفرما و تحویل فایل پروژه به ایشان

پیش پرداخت

واریز پیش پرداخت برای شروع انجام پروژه طبق سفارش کارفرما

اعلام شرایط

اعلام کمترین قیمت ، زمان تحویل و انتخاب بهترین مجری برای انجام 

بررسی پروژه

بررسی پروژه توسط کارشناسان جهت برآورد قیمت و زمان پروژه

ثبت سفارش

ارسال توضیحات پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا ، روبیکا 

سوالات متداول

نحوه سفارش پروژه از 4 طریق انجام می شود که عبارتند از سفارش پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا

آیدی تلگرام جهت سفارش پروژه : @nikotex

شماره واتساپ جهت سفارش پروژه : 09106009921

آیدی ایتا جهت سفارش پروژه : @nikotex

آیدی روبیکا جهت سفارش پروژه : @nikotex

اگر از راه های گفته شده قادر به ارسال پروژه خود نیستید با شماره 09106009921 تماس بگیرید.

برای بررسی و قیمت دهی پروژه نیاز است که اطلاعاتی از جمله : عنوان پروژه ، رشته و گرایش تحصیلی ، مقطع تحصیلی ، زمان یا مهلت انجام، توضیحات پروژه و فایلهای موردنیاز برای ما ارسال گردد.

هزینه و زمان پروژه با توجه به سختی کار تعیین می گردد.پروژه شما بعد از ثبت توسط چندین کارشناس متخصص مورد بررسی قرار میگیرد و کمترین قیمت پیشنهادی برای پروژه شما به شما اعلام می گردد.زمان پروژه نیز توسط خود شما تعیین می شود.

بعد از ارسال اطلاعات پروژه توسط شما حداکثر 3 تا 5 ساعت زمان بررسی آن طول می کشد.اگر پروژه فوری دارید است کافیست فوری بودن آن را به ما گوشزد کنید تا کارتان سریع تر مورد بررسی قرار گیرد.

در سایت نیکوتکس همواره رضایت کارفرما از اهمیت زیادی برخوردار است.ما به دلیل مهم بودن قیمت پروژه برای اکثر کارفرمایان سعی میکنیم کمترین قیمت پیشنهادی را به شما پیشنهاد دهیم.ولی اگر شما کیفیت کار برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است می توانید درخواست کنید که بهترین کارشناس و مجری برای پروژه شما انتخاب شود.در این سطح که قطعا کیفیت بسیار بیشتر از حالت عادی است قیمت آن نیز بالاتر از حالت عادی خواهد بود.

سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی می تواند این تضمین را به شما بابت معتبر بودن مرکزی که میخواهید پروژه را به آن برون سپاری ک بدهد.همچنین شما می توانید از ما نمونه کارهای قبلی ما را نیز درخواست کنید تا با سابقه و کیفیت کار ما آشنا شوید.

بعد از انجام پروژه به شما 72 ساعت فرصت داده می شود تا پروژه دریافتی را بررسی نمایید و درصورت وجود هرگونه مشکل ایرادات را برای ما جهت برطرف شدن ارسال نمایید.بعداز این زمان با تایید کارفرما هزینه به مجری کار پرداخت خواهد شد.

همه پروژه ها و سفارشات در رشته ها و حوزه های مختلف و  همه سطوح دانشگاهی از جمله کاردانی ،کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا و همچنین پروژه های تجاری ، شرکتی و نرم افزاری در همه موضوعات توسط گروه نیکوتکس قابل انجام است.

بطور کلی تمامی سفارشهای نرم افزاری ، آموزشی ، تخصصی ، صنعتی و تجاری قابل سفارش است.


خدمات دیگر سایت نیکوتکس

انجام پروژه مهندسی برق
پروژه مهندسی برق
انجام پروژه مهندسی مکانیک
پروژه مهندسی مکانیک
پروژه هوش مصنوعی
پروژه هوش مصنوعی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی صنایع
پروژه مهندسی صنایع
پروژه هوافضا
پروژه مهندسی هوافضا
سفارش پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی کامپیوتر

خدمات سفارش پروژه چیست و چه کاربردهایی دارد؟

سفارش پروژه یک درخواست خدمات از کارفرما به مجریان و فریلنسرهاست که میتواند در هر حوزه ای باشد.همانند سفارش پروژه در رشته های مهندسی ، سفارش پروژه با نرم افزارهای مختلف ، سفارش پروژه های تحقیقاتی ، سفارش پروژه های برنامه نویسی و ….

سفارش انجام پروژه برای کارهای دانشگاهی ، تجاری و صنعتی :

خدمات سفارش پروژه برای انجام پروژه های دانشجویی و انجام پروژه های تجاری و صنعتی کاربردهای زیادی دارد.به جرات می توان گفت یکی از پر طرفدارترین خدماتی است که توسط دانشجویان و شرکت ها درخواست می گردد و به همین دلیل قطعا برای علاقه مندان به انجام پروژه ها (فریلنسرها) پولساز خواهد بود.ما در گروه نیکوتکس متخصصانی قابل برای انجام هر نوع سفارش پروژه آموزشی یا تجاری را دارا هستیم که با مناسب ترین قیمت پروژه تان را برای شما به سرانجام می رسانند.

چه پروژه هایی را می توان سفارش داد؟

ما در سایت نیکوتکس هر پروژه ای را که بتوان از طریق اینترنت و بصورت آنلاین ارائه داد قادر به انجامش هستیم.به دلیل داشتن صدها برنامه نویس ، فریلنسر ، محقق و متخصص در همه رشته ها و حوزه ها با اطمینان به شما میگوییم که میتوانیم پروژه سفارشی شما را انجام دهیم و آن را با بهترین قیمت نیز به شما اراده خواهیم نمود.

سفارش پروژه با قیمت مناسب

ارائه خدمات انجام پروژه به سازمان ها و شرکت ها در همه شهرهای ایران :

سایت نیکوتکس از آنجایی که بصورت آنلاین سفارشات را تحویل گرفته و انجام میدهد قادر است برای همه شهرهای ایران از جمله انجام پروژه در تهران ، انجام پروژه در اصفهان ، انجام پروژه در رشت ، انجام پروژه در تبریز ، انجام پروژه در مشهد ، انجام پروژه در اراک ، انجام پروژه در قم ، انجام پروژه در ساری ، انجام پروژه در گرگان ، انجام پروژه در سیستان و بلوچستان ، انجام پروژه در سمنان ، انجام پروژه در کرج ، انجام پروژه در همدان ، انجام پروژه در اهواز ، انجام پروژه در بوشهر ، انجام پروژه در شیراز ، انجام پروژه در یزد ، انجام پروژه در ارومیه و … را انجام داده و ارسال نماید.این پروژه های میتوانند برای سازمانها و ارگانها نیز انجام شوند.

مشاوره در انجام پروژه های مختلف دانشجویی و پایانی :

غالب دانشجویان برای انجام پروژه دانشجویی کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری خود نیاز به مشاوره و کمک دارند.سایت نیکوتکس با داشتن صدها نفر از اساتید و فارغ التحصیلان رشته های مختلف آماده ارائه مشاوره در انجام پروژه های پایانی می باشد.

سفارش انجام پروژه‌ های کمک‌ درسی :

بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان به دلیل تاز کار بودن و عدم تخصص کافی در انجام پروژه کمک درسی و انجام تمرین ها و تکالیف و پروژه های ساده نیاز به کمک و آموزش دارند.ما پروژه های شما عزیزان را بهمراه آموزش و توضیح برای شما انجام خواهیم داد تا علاوه بر انجام پروژه خود بتوانید آن را فراگیرید.

برخی از سفارش پروژه های قابل انجام در نیکوتکس :

  • سفارش تمامی پروژه های دانشگاهی ، شرکتی و صنعتی
  • سفارش پروژه های دانشجویی
  • سفارش پروژه در تهران و تمامی شهرهای ایران
  • سفارش پروژه برای تمامی رشته ها
  • سفارش پروژه های برنامه نویسی و تولید نرم افزار بهمراه آموزش و گزارش

نحوه سفارش پروژه :

شما از طریق 4 پیام رسان می توانید پروژه خود را برای ما ارسال نمایید تا سفارش پروژه شما ثبت و بررسی گردد.

لطفا اطلاعات کامل پروژه از قبیل عنوان پروژه ، رشته و گرایش ، توضیحات پروژه ، نرم افزار مورد استفاده ، مهلت انجام پروژه و فایلهای موردنیاز را برای ما از طرق گفته شده ارسال نمایید تا سریعتر کارتان بررسی و قیمت دهی گردد.

شماره ما در تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا :09106009921

با کلیک برروی هر کدام از آیکن های زیر میتوانید به شبکه اجتماعی موردنظر وصل شوید و به ما پیام دهید.

لطفا فقط از طریقی یکی از شبکه های اجتماعی گفته شده پروژه را ارسال نمایید :

سفارش پروژه در تلگرام
سفارش پروژه در واتساپ
سفارش پروژه در ایتا
سفارش پروژه در روبیکا
Buy now

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟