شماره تلفن مشاوره : 09190974553

انجام پروژه TIA Portal (تیا پورتال)

سایت نیکوتکس مفتخر به داشتن ده ها متخصص ، برنامه نویس و محقق در حوزه انجام پروژه TIA Portal (تیا پورتال) میتواند به عزیزانی که در حوزه نرم افزار TIA Portal پروژه ای کمک آموزشی و یا تجاری دارند یاری رساند.شما از طریق آیدی تلگرام @nikotex و یا واتساپ ، ایتا و یا روبیکای شماره 09106009921 می توانید توضیح پروژه TIA Portal خود را برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پروژه سفارش پروژه TIA Portal شما بررسی و تعیین هزینه گردد.سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و چندین سال سابقه فعالیت ، بعنوان یک سایت معتبر آماده ارائه مشاوره و خدمات در حوزه انجام پروژه TIA Portal به دانشجویان و شرکت های متقاضی می باشد.جهت سفارش سریع پروژه TIA Portal میتوانید با کلیک برروی هر یک از دکمه های زیر به اپلیکیشن دلخواه خود هدایت شوید و با کارشناسان سایت صحبت نمایید:


مراحل ثبت سفارش پروژه در نیکوتکس


پشتیبانی

انجام اصلاحات و رفع مشکلات در صورت وجود ایراد در پروژه تحویلی

تحویل پروژه

تسویه حساب توسط کارفرما و تحویل فایل پروژه به ایشان

پیش پرداخت

واریز پیش پرداخت برای شروع انجام پروژه طبق سفارش کارفرما

اعلام شرایط

اعلام کمترین قیمت ، زمان تحویل و انتخاب بهترین مجری برای انجام 

بررسی پروژه

بررسی پروژه توسط کارشناسان جهت برآورد قیمت و زمان پروژه

ثبت سفارش

ارسال توضیحات پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا ، روبیکا 

سوالات متداول

نحوه سفارش پروژه TIA Portal از 4 طریق انجام می شود که عبارتند از سفارش پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا

آیدی تلگرام جهت سفارش پروژه تیا پورتال : @nikotex

شماره واتساپ جهت سفارش پروژه تیا پورتال : 09106009921

آیدی ایتا جهت سفارش پروژه تیا پورتال : @nikotex

آیدی روبیکا جهت سفارش پروژه تیا پورتال : @nikotex

اگر از راه های گفته شده قادر به ارسال پروژه خود نیستید با شماره 09106009921 تماس بگیرید.

برای بررسی و قیمت دهی پروژه TIA Portal نیاز است که اطلاعاتی از جمله : عنوان پروژه ، رشته و گرایش تحصیلی ، مقطع تحصیلی ، زمان یا مهلت انجام، توضیحات پروژه و فایلهای موردنیاز برای ما ارسال گردد.

هزینه و زمان پروژه TIA Portal با توجه به سختی کار تعیین می گردد.پروژه شما بعد از ثبت توسط چندین کارشناس متخصص TIA Portal مورد بررسی قرار میگیرد و کمترین قیمت پیشنهادی برای پروژه TIA Portal شما به شما اعلام می گردد.زمان پروژه TIA Portal نیز توسط خود شما تعیین می شود.

بعد از ارسال اطلاعات پروژه TIA Portal توسط شما حداکثر 3 تا 5 ساعت زمان بررسی آن طول می کشد.اگر پروژه ای دارید که فوری است کافیست فوری بودن آن را به ما گوشزد کنید تا کارتان سریع تر مورد بررسی قرار گیرد.

در سایت نیکوتکس همواره رضایت کارفرما از اهمیت زیادی برخوردار است.ما به دلیل مهم بودن قیمت پروژه برای اکثر کارفرمایان سعی میکنیم کمترین قیمت پیشنهادی را به شما پیشنهاد دهیم.ولی اگر شما کیفیت کار برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است می توانید درخواست کنید که بهترین کارشناس و مجری برای پروژه TIA Portal شما انتخاب شود.در این سطح که قطعا کیفیت بسیار بیشتر از حالت عادی است قیمت آن نیز بالاتر از حالت عادی خواهد بود.

سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی می تواند این تضمین را به شما بابت معتبر بودن مرکزی که میخواهید پروژه را به آن برون سپاری ک بدهد.همچنین شما می توانید از ما نمونه کارهای قبلی ما را نیز درخواست کنید تا با سابقه و کیفیت کار ما آشنا شوید.

بعد از انجام پروژه به شما 72 ساعت فرصت داده می شود تا پروژه TIA Portal دریافتی را بررسی نمایید و درصورت وجود هرگونه مشکل ایرادات را برای ما جهت برطرف شدن ارسال نمایید.بعداز این زمان با تایید کارفرما هزینه به مجری کار پرداخت خواهد شد.

همه پروژه ها و سفارشات TIA Portal در رشته ها و حوزه های مختلف و  همه سطوح دانشگاهی از جمله کاردانی ،کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا نیز توسط گروه نیکوتکس قابل انجام است.

بطور کلی تمامی سفارشهای نرم افزاری ، آموزشی ، تخصصی ، صنعتی و تجاری TIA Portal قابل سفارش است.


خدمات دیگر سایت نیکوتکس

انجام پروژه مهندسی برق
پروژه مهندسی برق
انجام پروژه مهندسی مکانیک
پروژه مهندسی مکانیک
پروژه هوش مصنوعی
پروژه هوش مصنوعی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی صنایع
پروژه مهندسی صنایع
پروژه هوافضا
پروژه مهندسی هوافضا
سفارش پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی کامپیوتر

TIA Portal (تیا پورتال) چیست و چه کاربردهایی دارد؟

افرادی که در زمینه کنترل و مدیریت اتوماسیون صنعتی مشغول به فعالیت هستند، لازم است بدانند Tia Portal چیست و چگونه باید با محیط این نرم‌افزار کار کنند.یکی از کاربردی‌ترین و مهم‌ترین نرم‌افزار‌ها در حوزه اتوماسیون صنعتی و کار با PLC‌های زیمنس ، تیا پورتال است که هر مهندسی در این حوزه نیاز به آموزش این نرم‌افزار به صورت حرفه‌ای دارد.TIA در واقع مخفف سه کلمه Totally، Integrated و Automation بوده که این کلمات بیانگر گستردگی و جامعیت نرم‌افزار تیا پورتال هستند. درصورتی‌که شما هم در حوزه اتوماسیون صنعتی کار می‌کنید و می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این نرم‌افزار به دست‌آورید،شما می‌توانید در نرم‌افزار Tia portal بخش‌های مختلف نظیر برنامه‌نویسی PLC، برنامه‌نویسی HMI، پیکربندی شبکه و پیکربندی سخت‌افزار، را در یک مجموعه واحد انجام دهید. علت اینکه به نرم‌افزار TIA، تیا پورتال یا tia portal می‌گویند، به خاطر این است که محیط دسترسی مناسبی را برای بخش‌های مختلف به صورت پیش فرض در قالب پورتال (Portal view) فراهم می‌کند.

انجام پروژه TIA Portal (تیا پورتال) برای کارهای دانشگاهی ، تجاری و صنعتی :

TIA Portal برای انجام پروژه های دانشجویی و انجام پروژه های تجاری و صنعتی کاربردهای زیادی دارد.به جرات می توان گفت یکی از پر کاربردترین نرم افزارهای مورد استفاده می باشد که یادگیری آن قطعا برای علاقه مندان پولساز خواهد بود.ما در گروه نیکوتکس متخصصانی قابل برای انجام هر نوع پروژه آموزشی یا تجاری TIA Portal را دارا هستیم که با مناسب ترین قیمت پروژه تان را برای شما به سرانجام می رسانند.

انجام پروژه TIA Portal (تیا پورتال)

ارائه خدمات پروژه TIA Portal (تیا پورتال) به سازمان ها و شرکت ها در همه شهرهای ایران :

سایت نیکوتکس از آنجایی که بصورت آنلاین سفارشات را تحویل گرفته و انجام میدهد قادر است برای همه شهرهای ایران از جمله انجام پروژه TIA Portal در تهران ، انجام پروژه TIA Portal در اصفهان ، انجام پروژه TIA Portal در رشت ، انجام پروژه TIA Portal در تبریز ، انجام پروژه TIA Portal در مشهد ، انجام پروژه TIA Portal در اراک ، انجام پروژه TIA Portal در قم ، انجام پروژه TIA Portal در ساری ، انجام پروژه TIA Portal در گرگان ، انجام پروژه TIA Portal در سیستان و بلوچستان ، انجام پروژه TIA Portal در سمنان ، انجام پروژه TIA Portal در کرج ، انجام پروژه TIA Portal در همدان ، انجام پروژه TIA Portal در اهواز ، انجام پروژه TIA Portal در بوشهر ، انجام پروژه TIA Portal در شیراز ، انجام پروژه TIA Portal در یزد ، انجام پروژه TIA Portal در ارومیه و … را انجام داده و ارسال نماید.این پروژه های میتوانند برای سازمانها و ارگانها نیز انجام شوند.

مشاوره در انجام پروژه های پایانی با TIA Portal (تیا پورتال) :

غالب دانشجویان برای انجام پروژه پایانی کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری خود نیاز به مشاوره و کمک دارند.سایت نیکوتکس با داشتن صدها نفر از اساتید و فارغ التحصیلان رشته های مختلف آماده ارائه مشاوره در انجام پروژه های پایانی شما با TIA Portal می باشد.

انجام پروژه‌ های کمک‌ درسی TIA Portal (تیا پورتال) :

بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان به دلیل تاز کار بودن و عدم تخصص کافی در انجام پروژه کمک درسی TIA Portal و انجام تمرین ها و تکالیف TIA Portal و پروژه های ساده TIA Portal نیاز به کمک و آموزش دارند.ما پروژه های TIA Portal شما عزیزان را بهمراه آموزش و توضیح برای شما انجام خواهیم داد تا علاوه بر انجام پروژه خود بتوانید TIA Portal را فراگیرید.

برخی از پروژه های قابل انجام TIA Portal (تیا پورتال) در نیکوتکس :

  • انجام تمامی پروژه های TIA Portal (تیا پورتال)
  • انجام پروژه های دانشجویی TIA Portal
  • انجام پروژه های TIA Portal در تهران و تمامی شهرهای ایران
  • انجام پروژه TIA Portal برای تمامی رشته ها
  • انجام پروژه TIA Portal تجاری ، شرکتی ، صنعتی و سازمانی
  • انجام پروژه TIA Portal ارزان و تضمینی بهمراه آموزش و گزارش

نحوه سفارش پروژه TIA Portal (تیا پورتال) :

شما از طریق 4 پیام رسان می توانید پروژه TIA Portal خود را برای ما ارسال نمایید تا سفارش پروژه TIA Portal شما ثبت و بررسی گردد.

لطفا اطلاعات کامل پروژه از قبیل عنوان پروژه ، رشته و گرایش ، توضیحات پروژه ، نرم افزار مورد استفاده ، مهلت انجام پروژه و فایلهای موردنیاز را برای ما از طرق گفته شده ارسال نمایید تا سریعتر کارتان بررسی و قیمت دهی گردد.

شماره ما در تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا :09106009921

با کلیک برروی هر کدام از آیکن های زیر میتوانید به شبکه اجتماعی موردنظر وصل شوید و به ما پیام دهید.

لطفا فقط از طریقی یکی از شبکه های اجتماعی گفته شده پروژه را ارسال نمایید :

سفارش پروژه در تلگرام
سفارش پروژه در واتساپ
سفارش پروژه در ایتا
سفارش پروژه در روبیکا
Buy now

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟