شماره تلفن مشاوره : 09190974553

انجام پروژه PSCAD (پی اس کد)

سایت نیکوتکس مفتخر به داشتن ده ها متخصص ، برنامه نویس و محقق در حوزه انجام پروژه PSCAD (پی اس کد) میتواند به عزیزانی که در حوزه نرم افزار PSCAD پروژه ای کمک آموزشی و یا تجاری دارند یاری رساند.شما از طریق آیدی تلگرام @nikotex و یا واتساپ ، ایتا و یا روبیکای شماره 09106009921 می توانید توضیح پروژه PSCAD خود را برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پروژه سفارش پروژه PSCAD شما بررسی و تعیین هزینه گردد.سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و چندین سال سابقه فعالیت ، بعنوان یک سایت معتبر آماده ارائه مشاوره و خدمات در حوزه انجام پروژه PSCAD به دانشجویان و شرکت های متقاضی می باشد.جهت سفارش سریع پروژه PSCAD میتوانید با کلیک برروی هر یک از دکمه های زیر به اپلیکیشن دلخواه خود هدایت شوید و با کارشناسان سایت صحبت نمایید:


مراحل ثبت سفارش پروژه در نیکوتکس


پشتیبانی

انجام اصلاحات و رفع مشکلات در صورت وجود ایراد در پروژه تحویلی

تحویل پروژه

تسویه حساب توسط کارفرما و تحویل فایل پروژه به ایشان

پیش پرداخت

واریز پیش پرداخت برای شروع انجام پروژه طبق سفارش کارفرما

اعلام شرایط

اعلام کمترین قیمت ، زمان تحویل و انتخاب بهترین مجری برای انجام 

بررسی پروژه

بررسی پروژه توسط کارشناسان جهت برآورد قیمت و زمان پروژه

ثبت سفارش

ارسال توضیحات پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا ، روبیکا 

سوالات متداول

نحوه سفارش پروژه تلگرام PSCAD  از 4 طریق انجام می شود که عبارتند از سفارش پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا

آیدی جهت سفارش پروژه PSCAD در تلگرام  : @nikotex

شماره جهت سفارش پروژه PSCAD در واتساپ : 09106009921

آیدی جهت سفارش پروژه PSCAD در ایتا : @nikotex

آیدی جهت سفارش پروژه PSCAD در روبیکا : @nikotex

اگر از راه های گفته شده قادر به ارسال پروژه خود نیستید با شماره 09106009921 تماس بگیرید.

برای بررسی و قیمت دهی پروژه PSCAD نیاز است که اطلاعاتی از جمله : عنوان پروژه ، رشته و گرایش تحصیلی ، مقطع تحصیلی ، زمان یا مهلت انجام، توضیحات پروژه و فایلهای موردنیاز برای ما ارسال گردد.

هزینه و زمان پروژه PSCAD با توجه به سختی کار تعیین می گردد.پروژه شما بعد از ثبت توسط چندین کارشناس متخصص PSCAD مورد بررسی قرار میگیرد و کمترین قیمت پیشنهادی برای پروژه PSCAD شما به شما اعلام می گردد.زمان پروژه PSCAD نیز توسط خود شما تعیین می شود.

بعد از ارسال اطلاعات پروژه PSCAD توسط شما حداکثر 3 تا 5 ساعت زمان بررسی آن طول می کشد.اگر پروژه ای دارید که فوری است کافیست فوری بودن آن را به ما گوشزد کنید تا کارتان سریع تر مورد بررسی قرار گیرد.

در سایت نیکوتکس همواره رضایت کارفرما از اهمیت زیادی برخوردار است.ما به دلیل مهم بودن قیمت پروژه برای اکثر کارفرمایان سعی میکنیم کمترین قیمت پیشنهادی را به شما پیشنهاد دهیم.ولی اگر شما کیفیت کار برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است می توانید درخواست کنید که بهترین کارشناس و مجری برای پروژه PSCAD شما انتخاب شود.در این سطح که قطعا کیفیت بسیار بیشتر از حالت عادی است قیمت آن نیز بالاتر از حالت عادی خواهد بود.

سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی می تواند این تضمین را به شما بابت معتبر بودن مرکزی که میخواهید پروژه را به آن برون سپاری ک بدهد.همچنین شما می توانید از ما نمونه کارهای قبلی ما را نیز درخواست کنید تا با سابقه و کیفیت کار ما آشنا شوید.

بعد از انجام پروژه به شما 72 ساعت فرصت داده می شود تا پروژه PSCAD دریافتی را بررسی نمایید و درصورت وجود هرگونه مشکل ایرادات را برای ما جهت برطرف شدن ارسال نمایید.بعداز این زمان با تایید کارفرما هزینه به مجری کار پرداخت خواهد شد.

همه پروژه ها و سفارشات PSCAD در رشته ها و حوزه های مختلف و  همه سطوح دانشگاهی از جمله کاردانی ،کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا نیز توسط گروه نیکوتکس قابل انجام است.

بطور کلی تمامی سفارشهای نرم افزاری ، آموزشی ، تخصصی ، صنعتی و تجاری pspice قابل سفارش است.


خدمات دیگر سایت نیکوتکس

انجام پروژه مهندسی برق
پروژه مهندسی برق
انجام پروژه مهندسی مکانیک
پروژه مهندسی مکانیک
پروژه هوش مصنوعی
پروژه هوش مصنوعی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی صنایع
پروژه مهندسی صنایع
پروژه هوافضا
پروژه مهندسی هوافضا
سفارش پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی کامپیوتر

PSCAD (پی اس کد) چیست و چه کاربردهایی دارد؟

PSCAD یک برنامه شبیه‌ساز در زمینه اهداف مختلف، برای سیستم‌های قدرت چند‌فاز و شبکه‌های کنترلی است. امروزه با توسعه سیستم‌های قدرت، نیاز به ابزار شبیه‌سازی قدرتمند و با دقت بالا اهمیت فراوانی یافته است. نرم‌افزار PSCAD‎ با بیش از ۴۰ سال توسعه مداوم در این زمینه به جایگاه مهمی دست یافته است. نرم‌افزار PSCAD‎ جهت بررسی و مطالعه حالت‌های گذرای سیستم‌های قدرت بسیار قدرتمند ظاهر شده و یکی از محبوب‌ترین نرم‌افزارهای شبیه‌سازی در این زمینه است.

انجام پروژه PSCAD (پی اس کد) برای کارهای دانشگاهی ، تجاری و صنعتی :

پی اس کد برای انجام پروژه های دانشجویی و انجام پروژه های تجاری و صنعتی کاربردهای زیادی دارد.به جرات می توان گفت یکی از پر کاربردترین نرم افزارهای مورد استفاده می باشد که یادگیری آن قطعا برای علاقه مندان پولساز خواهد بود.ما در گروه نیکوتکس متخصصانی قابل برای انجام هر نوع پروژه آموزشی یا تجاری PSCAD را دارا هستیم که با مناسب ترین قیمت پروژه تان را برای شما به سرانجام می رسانند.

با PSCAD (پی اس کد) چه پروژه هایی را می توان انجام داد؟

در تحلیل سیستم های برق قدرت کمتر نرم افزاری به اندازه پی اس کد توانایی دارد کاربران استفاده کننده از این نرم افزار میتوانید به راحتی قطعات موردنظر خود را نتخاب کرده و به داخل سیستم شبیه سازی پی اس کد انتقال داده و اتصلات را بین آنها برقرار نمایند یکی از ویژگی برجسته پی اس کد قابلیت تحلیل ماشین های الکتریکی بسیار پیچیده می باشد که با سایر نرم افزارهای برق قابل تحلیل نمی باشد در این نرم افزار همچنین مدارت به صورت شماتیکی شبیه سازی میشود در انتهای پاسخ آنالیز بدست می آید از مهم ترین دلایل استفاده از پی اس کد سرعت بسیار بالای آن در تحلیل گذاری سیستم های قدرت و مدارت کنترلی می باشد.

انجام پروژه PSCAD (پی اس کد)

ارائه خدمات پروژه PSCAD (پی اس کد) به سازمان ها و شرکت ها در همه شهرهای ایران :

سایت نیکوتکس از آنجایی که بصورت آنلاین سفارشات را تحویل گرفته و انجام میدهد قادر است برای همه شهرهای ایران از جمله انجام پروژه PSCAD در تهران ، انجام پروژه PSCAD در اصفهان ، انجام پروژه PSCAD در رشت ، انجام پروژه PSCAD در تبریز ، انجام پروژه PSCAD در مشهد ، انجام پروژه PSCAD در اراک ، انجام پروژه PSCAD در قم ، انجام پروژه PSCAD در ساری ، انجام پروژه PSCAD در گرگان ، انجام پروژه PSCAD در سیستان و بلوچستان ، انجام پروژه PSCAD در سمنان ، انجام پروژه PSCAD در کرج ، انجام پروژه PSCAD در همدان ، انجام پروژه PSCAD در اهواز ، انجام پروژه PSCAD در بوشهر ، انجام پروژه PSCAD در شیراز ، انجام پروژه PSCAD در یزد ، انجام پروژه PSCAD در ارومیه و … را انجام داده و ارسال نماید.این پروژه های میتوانند برای سازمانها و ارگانها نیز انجام شوند.

مشاوره در انجام پروژه های پایانی با PSCAD (پی اس کد) :

غالب دانشجویان برای انجام پروژه پایانی کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری خود نیاز به مشاوره و کمک دارند.سایت نیکوتکس با داشتن صدها نفر از اساتید و فارغ التحصیلان رشته های مختلف آماده ارائه مشاوره در انجام پروژه های پایانی شما با PSCAD می باشد.

انجام پروژه‌ های کمک‌ درسی PSCAD (پی اس کد) :

بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان به دلیل تاز کار بودن و عدم تخصص کافی در انجام پروژه کمک درسی PSCAD و انجام تمرین ها و تکالیف PSCAD و پروژه های ساده PSCAD نیاز به کمک و آموزش دارند.ما پروژه های PSCAD شما عزیزان را بهمراه آموزش و توضیح برای شما انجام خواهیم داد تا علاوه بر انجام پروژه خود بتوانید PSCAD را فراگیرید.

برخی از پروژه های قابل انجام PSCAD (پی اس کد) در نیکوتکس :

  • انجام تمامی پروژه های PSCAD (پی اس کد)
  • انجام پروژه های دانشجویی PSCAD
  • انجام پروژه های PSCAD در تهران و تمامی شهرهای ایران
  • انجام پروژه PSCAD برای تمامی رشته ها
  • انجام پروژه PSCAD تجاری ، شرکتی ، صنعتی و سازمانی
  • انجام پروژه PSCAD ارزان و تضمینی بهمراه آموزش و گزارش

نحوه سفارش پروژه PSCAD (پی اس کد) :

شما از طریق 4 پیام رسان می توانید پروژه PSCAD خود را برای ما ارسال نمایید تا سفارش پروژه PSCAD شما ثبت و بررسی گردد.

لطفا اطلاعات کامل پروژه از قبیل عنوان پروژه ، رشته و گرایش ، توضیحات پروژه ، نرم افزار مورد استفاده ، مهلت انجام پروژه و فایلهای موردنیاز را برای ما از طرق گفته شده ارسال نمایید تا سریعتر کارتان بررسی و قیمت دهی گردد.

شماره ما در تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا :09106009921

با کلیک برروی هر کدام از آیکن های زیر میتوانید به شبکه اجتماعی موردنظر وصل شوید و به ما پیام دهید.

لطفا فقط از طریقی یکی از شبکه های اجتماعی گفته شده پروژه را ارسال نمایید :

سفارش پروژه در تلگرام
سفارش پروژه در واتساپ
سفارش پروژه در ایتا
سفارش پروژه در روبیکا
Buy now

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟