شماره تلفن مشاوره : 09190974553

انجام پروژه CFX (سی اف ایکس)

سایت نیکوتکس مفتخر به داشتن ده ها متخصص ، برنامه نویس و محقق در حوزه انجام پروژه CFX (سی اف ایکس) میتواند به عزیزانی که در حوزه نرم افزار CFX پروژه ای کمک آموزشی و یا تجاری دارند یاری رساند.شما از طریق آیدی تلگرام @nikotex و یا واتساپ ، ایتا و یا روبیکای شماره 09106009921 می توانید توضیح پروژه CFX خود را برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پروژه سفارش پروژه CFX شما بررسی و تعیین هزینه گردد.سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و چندین سال سابقه فعالیت ، بعنوان یک سایت معتبر آماده ارائه مشاوره و خدمات در حوزه انجام پروژه سی اف ایکس به دانشجویان و شرکت های متقاضی می باشد.جهت سفارش سریع پروژه سی اف ایکس میتوانید با کلیک برروی هر یک از دکمه های زیر به اپلیکیشن دلخواه خود هدایت شوید و با کارشناسان سایت صحبت نمایید:


مراحل ثبت سفارش پروژه در نیکوتکس


پشتیبانی

انجام اصلاحات و رفع مشکلات در صورت وجود ایراد در پروژه تحویلی

تحویل پروژه

تسویه حساب توسط کارفرما و تحویل فایل پروژه به ایشان

پیش پرداخت

واریز پیش پرداخت برای شروع انجام پروژه طبق سفارش کارفرما

اعلام شرایط

اعلام کمترین قیمت ، زمان تحویل و انتخاب بهترین مجری برای انجام 

بررسی پروژه

بررسی پروژه توسط کارشناسان جهت برآورد قیمت و زمان پروژه

ثبت سفارش

ارسال توضیحات پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا ، روبیکا 

سوالات متداول

نحوه سفارش پروژه CFX (سی اف ایکس) از 4 طریق انجام می شود که عبارتند از سفارش پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا

آیدی تلگرام جهت سفارش پروژه سی اف ایکس : @nikotex

شماره واتساپ جهت سفارش پروژه سی اف ایکس : 09106009921

آیدی ایتا جهت سفارش پروژه سی اف ایکس : @nikotex

آیدی روبیکا جهت سفارش پروژه سی اف ایکس : @nikotex

اگر از راه های گفته شده قادر به ارسال پروژه خود نیستید با شماره 09106009921 تماس بگیرید.

برای بررسی و قیمت دهی پروژه CFX نیاز است که اطلاعاتی از جمله : عنوان پروژه ، رشته و گرایش تحصیلی ، مقطع تحصیلی ، زمان یا مهلت انجام، توضیحات پروژه و فایلهای موردنیاز برای ما ارسال گردد.

هزینه و زمان پروژه CFX با توجه به سختی کار تعیین می گردد.پروژه شما بعد از ثبت توسط چندین کارشناس متخصص CFX مورد بررسی قرار میگیرد و کمترین قیمت پیشنهادی برای پروژه CFX شما به شما اعلام می گردد.زمان پروژه CFX نیز توسط خود شما تعیین می شود.

بعد از ارسال اطلاعات پروژه CFX توسط شما حداکثر 3 تا 5 ساعت زمان بررسی آن طول می کشد.اگر پروژه ای دارید که فوری است کافیست فوری بودن آن را به ما گوشزد کنید تا کارتان سریع تر مورد بررسی قرار گیرد.

در سایت نیکوتکس همواره رضایت کارفرما از اهمیت زیادی برخوردار است.ما به دلیل مهم بودن قیمت پروژه برای اکثر کارفرمایان سعی میکنیم کمترین قیمت پیشنهادی را به شما پیشنهاد دهیم.ولی اگر شما کیفیت کار برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است می توانید درخواست کنید که بهترین کارشناس و مجری برای پروژه CFX شما انتخاب شود.در این سطح که قطعا کیفیت بسیار بیشتر از حالت عادی است قیمت آن نیز بالاتر از حالت عادی خواهد بود.

سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی می تواند این تضمین را به شما بابت معتبر بودن مرکزی که میخواهید پروژه را به آن برون سپاری ک بدهد.همچنین شما می توانید از ما نمونه کارهای قبلی ما را نیز درخواست کنید تا با سابقه و کیفیت کار ما آشنا شوید.

بعد از انجام پروژه به شما 72 ساعت فرصت داده می شود تا پروژه CFX دریافتی را بررسی نمایید و درصورت وجود هرگونه مشکل ایرادات را برای ما جهت برطرف شدن ارسال نمایید.بعداز این زمان با تایید کارفرما هزینه به مجری کار پرداخت خواهد شد.

همه پروژه ها و سفارشات CFX در رشته ها و حوزه های مختلف و  همه سطوح دانشگاهی از جمله کاردانی ،کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا نیز توسط گروه نیکوتکس قابل انجام است.

بطور کلی تمامی سفارشهای نرم افزاری ، آموزشی ، تخصصی ، صنعتی و تجاری CFX قابل سفارش است.


خدمات دیگر سایت نیکوتکس

انجام پروژه مهندسی برق
پروژه مهندسی برق
انجام پروژه مهندسی مکانیک
پروژه مهندسی مکانیک
پروژه هوش مصنوعی
پروژه هوش مصنوعی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی صنایع
پروژه مهندسی صنایع
پروژه هوافضا
پروژه مهندسی هوافضا
سفارش پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی کامپیوتر

CFX (سی اف ایکس) چیست و چه کاربردهایی دارد؟

CFX یا سی اف ایکس یکی از نرم افزارهای کاربردی زیر مجموعه انسیس می باشد که کاربرد اصلی آن در شبیه سازی دینامیک سیالات محاسباتی می باشد. انجام پروژه های CFX نقش اساسی در پیش بینی و تعیین رفتار حرکت سیالات دارد.هدف از طراحی CFX حل معادلات سیالات با استفاده از روش های المان می باشد. CFX همچنین قابلیت شبیه سازی جریان سیالات، انتقال حرارت و جرم، ترکیبات شیمیایی، دینامیک سیالات چند فازی را دارا می باشد.  در یک تعریف کلی CFX یک نرم افزار شبیه سازی جریان سیالات و انتقال حرارت است که به عنوان یک ابزار قدرتمند برای تحلیل مسائل مربوط به دینامیک سیالات، انتقال حرارت و جریانات چند فازی مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل قدرت و دقت بالای این نرم افزار، استفاده از آن در پایان نامه ها، پروژه های تحقیقاتی و صنعتی بسیار رایج است و به عنوان یک ابزار ضروری در زمینه های مختلف مهندسی شناخته شده است.

انجام پروژه CFX (سی اف ایکس) برای کارهای دانشگاهی ، تجاری و صنعتی :

CFX برای انجام پروژه های دانشجویی و انجام پروژه های تجاری و صنعتی کاربردهای زیادی دارد.به جرات می توان گفت یکی از پر کاربردترین نرم افزارهای مورد استفاده می باشد که یادگیری آن قطعا برای علاقه مندان پولساز خواهد بود.ما در گروه نیکوتکس متخصصانی قابل برای انجام هر نوع پروژه آموزشی یا تجاری CFX را دارا هستیم که با مناسب ترین قیمت پروژه تان را برای شما به سرانجام می رسانند.

با CFX (سی اف ایکس) چه پروژه هایی را می توان انجام داد؟

CFX به صورت تخصصی بر روی رفتار سیالات کاربرد دارد امروزه شناخت سیالات و پیش بینی رفتار آنها کاربردهای فراوانی پیدا کرده است بسیاری از اجزا و وسایلی که ما در کنار خود می بینیم به صورت مستقیم یا غیر مستیقم با پدیده سیالات در ارتباط هستند مانند رفتار سیالاتی روغن ها در داخل خودروها ، ناوهای هواپیما بر و سوخت های لغزشی در داخل کشتی همه این ها نیاز به پیش بینی رفتار سیالاتی می باشد که CFX بهترین آنها می باشد این نرم افزار که همراه با cfd یک نرم تخصصی سیالات محاسباتی میباشد به روش عددی به محاسبه رفتار سیالات میپردازد از ویژگی های بسیار بالای این نرم افزار قابلیت ماکرونویسی می باشد که با استفاده از شرایط مرزی موجود میتوان اقدام به ترسم انواع اشکال گرافیکی نمود از نرم افزارهای CFX به دلیل تجاری بودن قالبا در پروژه های صنعتی و شرکتی بزرگ استفاده میشود دقت داشته باشد CFX از روش حجم محدود برای پیش بینی رفتار یک سیال در محیط شناور استفاده میکند از دیگر کاربردهای این نرم افزار CFX میتوان به حل مدل های چند فیزیکی ، حل کردن مدل های پیچیده جریان ، محاسبات بسیار سریع و همچنین قابلیت انعطاف با سایر نرم افزارها اشاره کرد.

انجام پروژه CFX (سی اف ایکس)

ارائه خدمات پروژه CFX (سی اف ایکس) به سازمان ها و شرکت ها در همه شهرهای ایران :

سایت نیکوتکس از آنجایی که بصورت آنلاین سفارشات را تحویل گرفته و انجام میدهد قادر است برای همه شهرهای ایران از جمله انجام پروژه CFX در تهران ، انجام پروژه CFX در اصفهان ، انجام پروژه CFX در رشت ، انجام پروژه CFX در تبریز ، انجام پروژه CFX در مشهد ، انجام پروژه CFX در اراک ، انجام پروژه CFX در قم ، انجام پروژه CFX در ساری ، انجام پروژه CFX در گرگان ، انجام پروژه CFX در سیستان و بلوچستان ، انجام پروژه CFX در سمنان ، انجام پروژه CFX در کرج ، انجام پروژه CFX در همدان ، انجام پروژه CFX در اهواز ، انجام پروژه CFX در بوشهر ، انجام پروژه CFX در شیراز ، انجام پروژه CFX در یزد ، انجام پروژه CFX در ارومیه و … را انجام داده و ارسال نماید.این پروژه های میتوانند برای سازمانها و ارگانها نیز انجام شوند.

مشاوره در انجام پروژه های پایانی با CFX (سی اف ایکس) :

غالب دانشجویان برای انجام پروژه پایانی کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری خود نیاز به مشاوره و کمک دارند.سایت نیکوتکس با داشتن صدها نفر از اساتید و فارغ التحصیلان رشته های مختلف آماده ارائه مشاوره در انجام پروژه های پایانی شما با CFX می باشد.

انجام پروژه‌ های کمک‌ درسی CFX (سی اف ایکس) :

بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان به دلیل تاز کار بودن و عدم تخصص کافی در انجام پروژه کمک درسی CFX و انجام تمرین ها و تکالیف CFX و پروژه های ساده CFX نیاز به کمک و آموزش دارند.ما پروژه های CFX شما عزیزان را بهمراه آموزش و توضیح برای شما انجام خواهیم داد تا علاوه بر انجام پروژه خود بتوانید سی اف ایکس را فراگیرید.

برخی از پروژه های قابل انجام CFX (سی اف ایکس) در نیکوتکس :

  • انجام تمامی پروژه های CFX (سی اف ایکس)
  • انجام پروژه های دانشجویی CFX
  • انجام پروژه های CFX در تهران و تمامی شهرهای ایران
  • انجام پروژه CFX برای تمامی رشته ها
  • انجام پروژه CFX تجاری ، شرکتی ، صنعتی و سازمانی
  • انجام پروژه CFX ارزان و تضمینی بهمراه آموزش و گزارش

نحوه سفارش پروژه CFX (سی اف ایکس) :

شما از طریق 4 پیام رسان می توانید پروژه CFX خود را برای ما ارسال نمایید تا سفارش پروژه سی اف ایکس شما ثبت و بررسی گردد.

لطفا اطلاعات کامل پروژه از قبیل عنوان پروژه ، رشته و گرایش ، توضیحات پروژه ، نرم افزار مورد استفاده ، مهلت انجام پروژه و فایلهای موردنیاز را برای ما از طرق گفته شده ارسال نمایید تا سریعتر کارتان بررسی و قیمت دهی گردد.

شماره ما در تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا :09106009921

با کلیک برروی هر کدام از آیکن های زیر میتوانید به شبکه اجتماعی موردنظر وصل شوید و به ما پیام دهید.

لطفا فقط از طریقی یکی از شبکه های اجتماعی گفته شده پروژه را ارسال نمایید :

سفارش پروژه در تلگرام
سفارش پروژه در واتساپ
سفارش پروژه در ایتا
سفارش پروژه در روبیکا
Buy now

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟