شماره تلفن مشاوره : 09190974553

انجام پروژه پردازش گفتار

سایت نیکوتکس مفتخر به داشتن ده ها متخصص ، برنامه نویس و محقق در حوزه انجام پروژه پردازش گفتار میتواند به عزیزانی که در حوزه پردازش گفتار پروژه ای کمک آموزشی و یا تجاری دارند یاری رساند.شما از طریق آیدی تلگرام @nikotex و یا واتساپ ، ایتا و یا روبیکای شماره 09106009921 می توانید توضیح پروژه پردازش گفتار خود را برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پروژه سفارش پروژه پردازش گفتار شما بررسی و تعیین هزینه گردد.سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و چندین سال سابقه فعالیت ، بعنوان یک سایت معتبر آماده ارائه مشاوره و خدمات در حوزه انجام پروژه پردازش گفتار به دانشجویان و شرکت های متقاضی می باشد.جهت سفارش سریع پروژه پردازش گفتار میتوانید با کلیک برروی هر یک از دکمه های زیر به اپلیکیشن دلخواه خود هدایت شوید و با کارشناسان سایت صحبت نمایید:


مراحل ثبت سفارش پروژه در نیکوتکس


پشتیبانی

انجام اصلاحات و رفع مشکلات در صورت وجود ایراد در پروژه تحویلی

تحویل پروژه

تسویه حساب توسط کارفرما و تحویل فایل پروژه به ایشان

پیش پرداخت

واریز پیش پرداخت برای شروع انجام پروژه طبق سفارش کارفرما

اعلام شرایط

اعلام کمترین قیمت ، زمان تحویل و انتخاب بهترین مجری برای انجام 

بررسی پروژه

بررسی پروژه توسط کارشناسان جهت برآورد قیمت و زمان پروژه

ثبت سفارش

ارسال توضیحات پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا ، روبیکا 

سوالات متداول

نحوه سفارش پروژه پردازش گفتار از 4 طریق انجام می شود که عبارتند از سفارش پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا

آیدی تلگرام جهت سفارش پروژه پردازش گفتار : @nikotex

شماره واتساپ جهت سفارش پروژه پردازش گفتار : 09106009921

آیدی ایتا جهت سفارش پروژه پردازش گفتار : @nikotex

آیدی روبیکا جهت سفارش پروژه پردازش گفتار : @nikotex

اگر از راه های گفته شده قادر به ارسال پروژه خود نیستید با شماره 09106009921 تماس بگیرید.

برای بررسی و قیمت دهی پروژه پردازش گفتار نیاز است که اطلاعاتی از جمله : عنوان پروژه ، رشته و گرایش تحصیلی ، مقطع تحصیلی ، زمان یا مهلت انجام، توضیحات پروژه و فایلهای موردنیاز برای ما ارسال گردد.

هزینه و زمان پروژه پردازش گفتار با توجه به سختی کار تعیین می گردد.پروژه شما بعد از ثبت توسط چندین کارشناس متخصص پردازش گفتار مورد بررسی قرار میگیرد و کمترین قیمت پیشنهادی برای پروژه پردازش گفتار شما به شما اعلام می گردد.زمان پروژه پردازش گفتار نیز توسط خود شما تعیین می شود.

بعد از ارسال اطلاعات پروژه پردازش گفتار توسط شما حداکثر 3 تا 5 ساعت زمان بررسی آن طول می کشد.اگر پروژه ای دارید که فوری است کافیست فوری بودن آن را به ما گوشزد کنید تا کارتان سریع تر مورد بررسی قرار گیرد.

در سایت نیکوتکس همواره رضایت کارفرما از اهمیت زیادی برخوردار است.ما به دلیل مهم بودن قیمت پروژه برای اکثر کارفرمایان سعی میکنیم کمترین قیمت پیشنهادی را به شما پیشنهاد دهیم.ولی اگر شما کیفیت کار برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است می توانید درخواست کنید که بهترین کارشناس و مجری برای پروژه پردازش گفتار شما انتخاب شود.در این سطح که قطعا کیفیت بسیار بیشتر از حالت عادی است قیمت آن نیز بالاتر از حالت عادی خواهد بود.

سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی می تواند این تضمین را به شما بابت معتبر بودن مرکزی که میخواهید پروژه را به آن برون سپاری ک بدهد.همچنین شما می توانید از ما نمونه کارهای قبلی ما را نیز درخواست کنید تا با سابقه و کیفیت کار ما آشنا شوید.

بعد از انجام پروژه به شما 72 ساعت فرصت داده می شود تا پروژه پردازش گفتار دریافتی را بررسی نمایید و درصورت وجود هرگونه مشکل ایرادات را برای ما جهت برطرف شدن ارسال نمایید.بعداز این زمان با تایید کارفرما هزینه به مجری کار پرداخت خواهد شد.

همه پروژه ها و سفارشات پردازش گفتار در رشته ها و حوزه های مختلف و  همه سطوح دانشگاهی از جمله کاردانی ،کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا نیز توسط گروه نیکوتکس قابل انجام است.

بطور کلی تمامی سفارشهای نرم افزاری ، آموزشی ، تخصصی ، صنعتی و تجاری پردازش گفتار قابل سفارش است.


خدمات دیگر سایت نیکوتکس

انجام پروژه مهندسی برق
پروژه مهندسی برق
انجام پروژه مهندسی مکانیک
پروژه مهندسی مکانیک
پروژه هوش مصنوعی
پروژه هوش مصنوعی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی صنایع
پروژه مهندسی صنایع
پروژه هوافضا
پروژه مهندسی هوافضا
سفارش پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی کامپیوتر

پردازش گفتار چیست و چه کاربردهایی دارد؟

پردازش گفتار (ASR) که با نام‌های تشخیص گفتار رایانه‌ای یا گفتار به متن نیز شناخته می‌شود. تشخیص و پردازش گفتار قابلیتی است که هوش مصنوعی را قادر می‌سازد تا گفتار انسان را در قالب نوشتاری پردازش کند. در حالی که پردازش گفتار معمولاً با تشخیص صدا اشتباه گرفته می شود، پردازش گفتار بر ترجمه گفتار از قالب کلامی به متن تمرکز دارد در حالی که تشخیص صدا فقط به دنبال شناسایی صدای یک کاربر است.به زبان دیگر پردازش گفتار به توانایی یک ماشین یا برنامه برای شناسایی کلماتی که انسان ها صحبت میکنند و تبدیل آنها به متن قابل خواندن است. نرم افزار تشخیص گفتار معمولی دایره واژگان محدودی دارد و ممکن است تنها زمانی کلمات و عبارات را شناسایی کند که به وضوح گفته شود. نرم افزار های بهینه شده با هوش مصنوعی می تواند گفتار طبیعی، لهجه های مختلف و زبان های مختلف را شناسایی و به متن تبدیل کنند.پردازش گفتار از طیف وسیعی از تحقیقات در علوم کامپیوتر، زبان‌شناسی و مهندسی کامپیوتر استفاده می‌کند. بسیاری از دستگاه‌های مدرن و برنامه‌های متمرکز بر متن دارای عملکردهای تشخیص گفتار هستند تا امکان استفاده آسان از سیستم ها را فراهم کنند.

انجام پروژه پردازش گفتار برای کارهای دانشگاهی ، تجاری و صنعتی :

پردازش گفتار برای انجام پروژه های دانشجویی و انجام پروژه های تجاری و صنعتی کاربردهای زیادی دارد.به جرات می توان گفت که یادگیری آن قطعا برای علاقه مندان پولساز خواهد بود.ما در گروه نیکوتکس متخصصانی قابل برای انجام هر نوع پروژه آموزشی یا تجاری پردازش گفتار را دارا هستیم که با مناسب ترین قیمت پروژه تان را برای شما به سرانجام می رسانند.

 

انجام پروژه پردازش گفتار

ارائه خدمات پروژه پردازش گفتار به سازمان ها و شرکت ها در همه شهرهای ایران :

سایت نیکوتکس از آنجایی که بصورت آنلاین سفارشات را تحویل گرفته و انجام میدهد قادر است برای همه شهرهای ایران از جمله انجام پروژه پردازش گفتار در تهران ، انجام پروژه پردازش گفتار در اصفهان ، انجام پروژه پردازش گفتار در رشت ، انجام پروژه پردازش گفتار در تبریز ، انجام پروژه پردازش گفتار در مشهد ، انجام پروژه پردازش گفتار در اراک ، انجام پروژه پردازش گفتار در قم ، انجام پروژه پردازش گفتار در ساری ، انجام پروژه پردازش گفتار در گرگان ، انجام پروژه پردازش گفتار در سیستان و بلوچستان ، انجام پروژه پردازش گفتار در سمنان ، انجام پروژه پردازش گفتار در کرج ، انجام پروژه پردازش گفتار در همدان ، انجام پروژه پردازش گفتار در اهواز ، انجام پروژه پردازش گفتار در بوشهر ، انجام پروژه پردازش گفتار در شیراز ، انجام پروژه پردازش گفتار در یزد ، انجام پروژه پردازش گفتار در ارومیه و … را انجام داده و ارسال نماید.این پروژه های میتوانند برای سازمانها و ارگانها نیز انجام شوند.

مشاوره در انجام پروژه های پایانی با پردازش گفتار :

غالب دانشجویان برای انجام پروژه پایانی کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری خود نیاز به مشاوره و کمک دارند.سایت نیکوتکس با داشتن صدها نفر از اساتید و فارغ التحصیلان رشته های مختلف آماده ارائه مشاوره در انجام پروژه های پایانی شما با پردازش گفتار می باشد.

انجام پروژه‌ های کمک‌ درسی پردازش گفتار :

بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان به دلیل تاز کار بودن و عدم تخصص کافی در انجام پروژه کمک درسی پردازش گفتار و انجام تمرین ها و تکالیف پردازش گفتار و پروژه های ساده پردازش گفتار نیاز به کمک و آموزش دارند.ما پروژه های پردازش گفتار شما عزیزان را بهمراه آموزش و توضیح برای شما انجام خواهیم داد تا علاوه بر انجام پروژه خود بتوانید پردازش گفتار را فراگیرید.

برخی از پروژه های قابل انجام پردازش گفتار در نیکوتکس :

  • انجام تمامی پروژه های پردازش گفتار
  • انجام پروژه های دانشجویی پردازش گفتار
  • انجام پروژه های پردازش گفتار در تهران و تمامی شهرهای ایران
  • انجام پروژه پردازش گفتار برای تمامی رشته ها
  • انجام پروژه پپردازش گفتار تجاری ، شرکتی ، صنعتی و سازمانی
  • انجام پروژه پردازش گفتار ارزان و تضمینی بهمراه آموزش و گزارش

نحوه سفارش پروژه پردازش گفتار :

شما از طریق 4 پیام رسان می توانید پروژه پردازش گفتار خود را برای ما ارسال نمایید تا سفارش پروژه پردازش گفتار شما ثبت و بررسی گردد.

لطفا اطلاعات کامل پروژه از قبیل عنوان پروژه ، رشته و گرایش ، توضیحات پروژه ، نرم افزار مورد استفاده ، مهلت انجام پروژه و فایلهای موردنیاز را برای ما از طرق گفته شده ارسال نمایید تا سریعتر کارتان بررسی و قیمت دهی گردد.

شماره ما در تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا :09106009921

با کلیک برروی هر کدام از آیکن های زیر میتوانید به شبکه اجتماعی موردنظر وصل شوید و به ما پیام دهید.

لطفا فقط از طریقی یکی از شبکه های اجتماعی گفته شده پروژه را ارسال نمایید :

سفارش پروژه در تلگرام
سفارش پروژه در واتساپ
سفارش پروژه در ایتا
سفارش پروژه در روبیکا
Buy now

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟