شماره تلفن مشاوره : 09190974553

انجام پروژه نقشه کشی

سایت نیکوتکس مفتخر به داشتن ده ها متخصص ، برنامه نویس و محقق در حوزه انجام پروژه نقشه کشی میتواند به عزیزانی که در حوزه نقشه کشی پروژه ای کمک آموزشی و یا تجاری دارند یاری رساند.شما از طریق آیدی تلگرام @nikotex و یا واتساپ ، ایتا و یا روبیکای شماره 09106009921 می توانید توضیح پروژه نقشه کشی خود را برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پروژه سفارش پروژه نقشه کشی شما بررسی و تعیین هزینه گردد.سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و چندین سال سابقه فعالیت ، بعنوان یک سایت معتبر آماده ارائه مشاوره و خدمات در حوزه انجام پروژه نقشه کشی به دانشجویان و شرکت های متقاضی می باشد.جهت سفارش سریع پروژه نقشه کشی میتوانید با کلیک برروی هر یک از دکمه های زیر به اپلیکیشن دلخواه خود هدایت شوید و با کارشناسان سایت صحبت نمایید:


مراحل ثبت سفارش پروژه در نیکوتکس


پشتیبانی

انجام اصلاحات و رفع مشکلات در صورت وجود ایراد در پروژه تحویلی

تحویل پروژه

تسویه حساب توسط کارفرما و تحویل فایل پروژه به ایشان

پیش پرداخت

واریز پیش پرداخت برای شروع انجام پروژه طبق سفارش کارفرما

اعلام شرایط

اعلام کمترین قیمت ، زمان تحویل و انتخاب بهترین مجری برای انجام 

بررسی پروژه

بررسی پروژه توسط کارشناسان جهت برآورد قیمت و زمان پروژه

ثبت سفارش

ارسال توضیحات پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا ، روبیکا 

سوالات متداول

نحوه سفارش پروژه نقشه کشی از 4 طریق انجام می شود که عبارتند از سفارش پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا

آیدی تلگرام جهت سفارش پروژه نقشه کشی : @nikotex

شماره واتساپ جهت سفارش پروژه نقشه کشی : 09106009921

آیدی ایتا جهت سفارش پروژه نقشه کشی : @nikotex

آیدی روبیکا جهت سفارش پروژه نقشه کشی : @nikotex

اگر از راه های گفته شده قادر به ارسال پروژه خود نیستید با شماره 09106009921 تماس بگیرید.

برای بررسی و قیمت دهی پروژه نقشه کشی نیاز است که اطلاعاتی از جمله : عنوان پروژه ، رشته و گرایش تحصیلی ، مقطع تحصیلی ، زمان یا مهلت انجام، توضیحات پروژه و فایلهای موردنیاز برای ما ارسال گردد.

هزینه و زمان پروژه نقشه کشی با توجه به سختی کار تعیین می گردد.پروژه شما بعد از ثبت توسط چندین کارشناس متخصص نقشه کشی مورد بررسی قرار میگیرد و کمترین قیمت پیشنهادی برای پروژه نقشه کشی شما به شما اعلام می گردد.زمان پروژه نقشه کشی نیز توسط خود شما تعیین می شود.

بعد از ارسال اطلاعات پروژه نقشه کشی توسط شما حداکثر 3 تا 5 ساعت زمان بررسی آن طول می کشد.اگر پروژه ای دارید که فوری است کافیست فوری بودن آن را به ما گوشزد کنید تا کارتان سریع تر مورد بررسی قرار گیرد.

در سایت نیکوتکس همواره رضایت کارفرما از اهمیت زیادی برخوردار است.ما به دلیل مهم بودن قیمت پروژه برای اکثر کارفرمایان سعی میکنیم کمترین قیمت پیشنهادی را به شما پیشنهاد دهیم.ولی اگر شما کیفیت کار برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است می توانید درخواست کنید که بهترین کارشناس و مجری برای پروژه نقشه کشی شما انتخاب شود.در این سطح که قطعا کیفیت بسیار بیشتر از حالت عادی است قیمت آن نیز بالاتر از حالت عادی خواهد بود.

سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی می تواند این تضمین را به شما بابت معتبر بودن مرکزی که میخواهید پروژه را به آن برون سپاری ک بدهد.همچنین شما می توانید از ما نمونه کارهای قبلی ما را نیز درخواست کنید تا با سابقه و کیفیت کار ما آشنا شوید.

بعد از انجام پروژه به شما 72 ساعت فرصت داده می شود تا پروژه نقشه کشی دریافتی را بررسی نمایید و درصورت وجود هرگونه مشکل ایرادات را برای ما جهت برطرف شدن ارسال نمایید.بعداز این زمان با تایید کارفرما هزینه به مجری کار پرداخت خواهد شد.

همه پروژه ها و سفارشات نقشه کشی در رشته ها و حوزه های مختلف و  همه سطوح دانشگاهی از جمله کاردانی ،کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا نیز توسط گروه نیکوتکس قابل انجام است.

بطور کلی تمامی سفارشهای نرم افزاری ، آموزشی ، تخصصی ، صنعتی و تجاری نقشه کشی قابل سفارش است.


خدمات دیگر سایت نیکوتکس

انجام پروژه مهندسی برق
پروژه مهندسی برق
انجام پروژه مهندسی مکانیک
پروژه مهندسی مکانیک
پروژه هوش مصنوعی
پروژه هوش مصنوعی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی صنایع
پروژه مهندسی صنایع
پروژه هوافضا
پروژه مهندسی هوافضا
سفارش پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی کامپیوتر

نقشه کشی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

نقشه‌کشی نوعی زبان ترسیمی به شمار می آید و به معنای رسم تصاویر ساده‌شدهٔ خاص به نام نقشه است که برای  انتقال ایده های طراحی شده توسط فرد نقشه کش به کارفرما یا سازنده پروژه با دقت بالاتر، سرعت زیادتر و ساده ترین شکل ممکن می باشد. نقشه‌کشی ترکیبی از ترسیمات تک‌تصویری سه‌بعدی و ترسیمات چندتصویری دوبعدی است. نقشه کشی انواع زیادی دارد که مهم ترین و پرکاربرد ترین آن ها نقشه کشی ساختمان ، نقشه کشی معماری و نقشه کشی صنعتی است.نقشه‌کشی شامل موارد زیر است:1ترسیم فنی: ترسیم نقشه فنی که در مهندسی‌های مرتبط با راه و ساختمان، معماری ،عمران برق و مکانیک کاربرد دارد2نقشه‌نگاری: ترسیم نقشه زمین

انجام پروژه نقشه کشی برای کارهای دانشگاهی ، تجاری و صنعتی :

نقشه کشی برای انجام پروژه های دانشجویی و انجام پروژه های تجاری و صنعتی کاربردهای زیادی دارد.به جرات می توان گفت که یادگیری آن قطعا برای علاقه مندان پولساز خواهد بود.ما در گروه نیکوتکس متخصصانی قابل برای انجام هر نوع پروژه آموزشی یا تجاری نقشه کشی را دارا هستیم که با مناسب ترین قیمت پروژه تان را برای شما به سرانجام می رسانند.

انجام پروژه نقشه کشی

ارائه خدمات پروژه نقشه کشی به سازمان ها و شرکت ها در همه شهرهای ایران :

سایت نیکوتکس از آنجایی که بصورت آنلاین سفارشات را تحویل گرفته و انجام میدهد قادر است برای همه شهرهای ایران از جمله انجام پروژه نقشه کشی در تهران ، انجام پروژه نقشه کشی در اصفهان ، انجام پروژه نقشه کشی در رشت ، انجام پروژه نقشه کشی در تبریز ، انجام پروژه نقشه کشی در مشهد ، انجام پروژه نقشه کشی در اراک ، انجام پروژه نقشه کشی در قم ، انجام پروژه نقشه کشی در ساری ، انجام پروژه نقشه کشی در گرگان ، انجام پروژه نقشه کشی در سیستان و بلوچستان ، انجام پروژه نقشه کشی در سمنان ، انجام پروژه نقشه کشی در کرج ، انجام پروژه نقشه کشی در همدان ، انجام پروژه نقشه کشی در اهواز ، انجام پروژه نقشه کشی در بوشهر ، انجام پروژه نقشه کشی در شیراز ، انجام پروژه نقشه کشی در یزد ، انجام پروژه نقشه کشی در ارومیه و … را انجام داده و ارسال نماید.این پروژه های میتوانند برای سازمانها و ارگانها نیز انجام شوند.

مشاوره در انجام پروژه های پایانی با نقشه کشی :

غالب دانشجویان برای انجام پروژه پایانی کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری خود نیاز به مشاوره و کمک دارند.سایت نیکوتکس با داشتن صدها نفر از اساتید و فارغ التحصیلان رشته های مختلف آماده ارائه مشاوره در انجام پروژه های پایانی شما با نقشه کشی می باشد.

انجام پروژه‌ های کمک‌ درسی نقشه کشی :

بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان به دلیل تاز کار بودن و عدم تخصص کافی در انجام پروژه کمک درسی نقشه کشی و انجام تمرین ها و تکالیف نقشه کشی و پروژه های ساده نقشه کشی نیاز به کمک و آموزش دارند.ما پروژه های نقشه کشی شما عزیزان را بهمراه آموزش و توضیح برای شما انجام خواهیم داد تا علاوه بر انجام پروژه خود بتوانید نقشه کشی را فراگیرید.

برخی از پروژه های قابل انجام نقشه کشی در نیکوتکس :

  • انجام تمامی پروژه های نقشه کشی
  • انجام پروژه های دانشجویی نقشه کشی
  • انجام پروژه های نقشه کشی در تهران و تمامی شهرهای ایران
  • انجام پروژه نقشه کشی برای تمامی رشته ها
  • انجام پروژه نقشه کشی تجاری ، شرکتی ، صنعتی و سازمانی
  • انجام پروژه نقشه کشی ارزان و تضمینی بهمراه آموزش و گزارش

نحوه سفارش پروژه نقشه کشی :

شما از طریق 4 پیام رسان می توانید پروژه نقشه کشی خود را برای ما ارسال نمایید تا سفارش پروژه نقشه کشی شما ثبت و بررسی گردد.

لطفا اطلاعات کامل پروژه از قبیل عنوان پروژه ، رشته و گرایش ، توضیحات پروژه ، نرم افزار مورد استفاده ، مهلت انجام پروژه و فایلهای موردنیاز را برای ما از طرق گفته شده ارسال نمایید تا سریعتر کارتان بررسی و قیمت دهی گردد.

شماره ما در تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا :09106009921

با کلیک برروی هر کدام از آیکن های زیر میتوانید به شبکه اجتماعی موردنظر وصل شوید و به ما پیام دهید.

لطفا فقط از طریقی یکی از شبکه های اجتماعی گفته شده پروژه را ارسال نمایید :

سفارش پروژه در تلگرام
سفارش پروژه در واتساپ
سفارش پروژه در ایتا
سفارش پروژه در روبیکا
Buy now

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟