شماره تلفن مشاوره : 09190974553

انجام پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی

سایت نیکوتکس مفتخر به داشتن ده ها متخصص ، برنامه نویس و محقق در حوزه انجام پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی میتواند به عزیزانی که در حوزه طراحی و ساخت مدار چاپی پروژه ای کمک آموزشی و یا تجاری دارند یاری رساند.شما از طریق آیدی تلگرام @nikotex و یا واتساپ ، ایتا و یا روبیکای شماره 09106009921 می توانید توضیح پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی خود را برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پروژه سفارش پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی شما بررسی و تعیین هزینه گردد.سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و چندین سال سابقه فعالیت ، بعنوان یک سایت معتبر آماده ارائه مشاوره و خدمات در حوزه انجام پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی به دانشجویان و شرکت های متقاضی می باشد.جهت سفارش سریع پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی میتوانید با کلیک برروی هر یک از دکمه های زیر به اپلیکیشن دلخواه خود هدایت شوید و با کارشناسان سایت صحبت نمایید:


مراحل ثبت سفارش پروژه در نیکوتکس


پشتیبانی

انجام اصلاحات و رفع مشکلات در صورت وجود ایراد در پروژه تحویلی

تحویل پروژه

تسویه حساب توسط کارفرما و تحویل فایل پروژه به ایشان

پیش پرداخت

واریز پیش پرداخت برای شروع انجام پروژه طبق سفارش کارفرما

اعلام شرایط

اعلام کمترین قیمت ، زمان تحویل و انتخاب بهترین مجری برای انجام 

بررسی پروژه

بررسی پروژه توسط کارشناسان جهت برآورد قیمت و زمان پروژه

ثبت سفارش

ارسال توضیحات پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا ، روبیکا 

سوالات متداول

نحوه سفارش پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی از 4 طریق انجام می شود که عبارتند از سفارش پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا

آیدی تلگرام جهت سفارش پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی : @nikotex

شماره واتساپ جهت سفارش پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی : 09106009921

آیدی ایتا جهت سفارش پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی : @nikotex

آیدی روبیکا جهت سفارش پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی : @nikotex

اگر از راه های گفته شده قادر به ارسال پروژه خود نیستید با شماره 09106009921 تماس بگیرید.

برای بررسی و قیمت دهی پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی نیاز است که اطلاعاتی از جمله : عنوان پروژه ، رشته و گرایش تحصیلی ، مقطع تحصیلی ، زمان یا مهلت انجام، توضیحات پروژه و فایلهای موردنیاز برای ما ارسال گردد.

هزینه و زمان پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی با توجه به سختی کار تعیین می گردد.پروژه شما بعد از ثبت توسط چندین کارشناس متخصص طراحی و ساخت مدار چاپی مورد بررسی قرار میگیرد و کمترین قیمت پیشنهادی برای پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی شما به شما اعلام می گردد.زمان پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی نیز توسط خود شما تعیین می شود.

بعد از ارسال اطلاعات پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی توسط شما حداکثر 3 تا 5 ساعت زمان بررسی آن طول می کشد.اگر پروژه ای دارید که فوری است کافیست فوری بودن آن را به ما گوشزد کنید تا کارتان سریع تر مورد بررسی قرار گیرد.

در سایت نیکوتکس همواره رضایت کارفرما از اهمیت زیادی برخوردار است.ما به دلیل مهم بودن قیمت پروژه برای اکثر کارفرمایان سعی میکنیم کمترین قیمت پیشنهادی را به شما پیشنهاد دهیم.ولی اگر شما کیفیت کار برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است می توانید درخواست کنید که بهترین کارشناس و مجری برای پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی شما انتخاب شود.در این سطح که قطعا کیفیت بسیار بیشتر از حالت عادی است قیمت آن نیز بالاتر از حالت عادی خواهد بود.

سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی می تواند این تضمین را به شما بابت معتبر بودن مرکزی که میخواهید پروژه را به آن برون سپاری ک بدهد.همچنین شما می توانید از ما نمونه کارهای قبلی ما را نیز درخواست کنید تا با سابقه و کیفیت کار ما آشنا شوید.

بعد از انجام پروژه به شما 72 ساعت فرصت داده می شود تا پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی دریافتی را بررسی نمایید و درصورت وجود هرگونه مشکل ایرادات را برای ما جهت برطرف شدن ارسال نمایید.بعداز این زمان با تایید کارفرما هزینه به مجری کار پرداخت خواهد شد.

همه پروژه ها و سفارشات طراحی و ساخت مدار چاپی در رشته ها و حوزه های مختلف و  همه سطوح دانشگاهی از جمله کاردانی ،کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا نیز توسط گروه نیکوتکس قابل انجام است.

بطور کلی تمامی سفارشهای نرم افزاری ، آموزشی ، تخصصی ، صنعتی و تجاری طراحی و ساخت مدار چاپی قابل سفارش است.


خدمات دیگر سایت نیکوتکس

انجام پروژه مهندسی برق
پروژه مهندسی برق
انجام پروژه مهندسی مکانیک
پروژه مهندسی مکانیک
پروژه هوش مصنوعی
پروژه هوش مصنوعی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی صنایع
پروژه مهندسی صنایع
پروژه هوافضا
پروژه مهندسی هوافضا
سفارش پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی کامپیوتر

طراحی و ساخت مدار چاپی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

مدار چاپی یا بُرد الکترونیکی یا بُرد مدار چاپی از نظر مکانیکی پشتیبانی و به‌طور الکتریکی اجزای الکترونیکی را با استفاده از شیارهای رسانا، نوار و دیگر ویژگی‌های حک شده از ورق‌های چند لایه مس بر روی یک بستر غیر رسانا متصل می‌کند. می‌توان گفت در اجزا و هادی‌ها در یک ساختار به صورت مکانیکی در کنار هم قرار می‌گیرند. بُرد مدار چاپی به صورت یک طرفه و دو طرفه تولید و عرضه می‌شوند به این معنا که یک یا دو لایه مس دارند. از مس به دلیل رسانایی بالا در بردهای چاپی استفاده می‌گردد. برد مدار چاپی به صورت اختصاری PCB نامیده می‌شوند که اختصار یافته عبارت Printed circuit board می‌باشد. بردهای مدار چاپی به صورت گسترده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند و به عبارتی دیگر ساخت و مونتاژ مونتاژ تجهیزات برقی و الکترونیکی بدون وجود این قطعات غیر ممکن خواهد بود.

انجام پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی برای کارهای دانشگاهی ، تجاری و صنعتی :

طراحی و ساخت مدار چاپی برای انجام پروژه های دانشجویی و انجام پروژه های تجاری و صنعتی کاربردهای زیادی دارد.به جرات می توان گفت که یادگیری آن قطعا برای علاقه مندان پولساز خواهد بود.ما در گروه نیکوتکس متخصصانی قابل برای انجام هر نوع پروژه آموزشی یا تجاری طراحی و ساخت مدار چاپی را دارا هستیم که با مناسب ترین قیمت پروژه تان را برای شما به سرانجام می رسانند.

 

انجام پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی

ارائه خدمات پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی به سازمان ها و شرکت ها در همه شهرهای ایران :

سایت نیکوتکس از آنجایی که بصورت آنلاین سفارشات را تحویل گرفته و انجام میدهد قادر است برای همه شهرهای ایران از جمله انجام پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی در تهران ، انجام پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی در اصفهان ، انجام پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی در رشت ، انجام پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی در تبریز ، انجام پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی در مشهد ، انجام پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی در اراک ، انجام پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی در قم ، انجام پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی در ساری ، انجام پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی در گرگان ، انجام پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی در سیستان و بلوچستان ، انجام پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی در سمنان ، انجام پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی در کرج ، انجام پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی در همدان ، انجام پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی در اهواز ، انجام پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی در بوشهر ، انجام پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی در شیراز ، انجام پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی در یزد ، انجام پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی در ارومیه و … را انجام داده و ارسال نماید.این پروژه های میتوانند برای سازمانها و ارگانها نیز انجام شوند.

مشاوره در انجام پروژه های پایانی با طراحی و ساخت مدار چاپی :

غالب دانشجویان برای انجام پروژه پایانی کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری خود نیاز به مشاوره و کمک دارند.سایت نیکوتکس با داشتن صدها نفر از اساتید و فارغ التحصیلان رشته های مختلف آماده ارائه مشاوره در انجام پروژه های پایانی شما با طراحی و ساخت مدار چاپی می باشد.

انجام پروژه‌ های کمک‌ درسی طراحی و ساخت مدار چاپی :

بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان به دلیل تاز کار بودن و عدم تخصص کافی در انجام پروژه کمک درسی طراحی و ساخت مدار چاپی و انجام تمرین ها و تکالیف طراحی و ساخت مدار چاپی و پروژه های ساده طراحی و ساخت مدار چاپی نیاز به کمک و آموزش دارند.ما پروژه های طراحی و ساخت مدار چاپی شما عزیزان را بهمراه آموزش و توضیح برای شما انجام خواهیم داد تا علاوه بر انجام پروژه خود بتوانید طراحی و ساخت مدار چاپی را فراگیرید.

برخی از پروژه های قابل انجام طراحی و ساخت مدار چاپی در نیکوتکس :

  • انجام تمامی پروژه های طراحی و ساخت مدار چاپی
  • انجام پروژه های دانشجویی طراحی و ساخت مدار چاپی
  • انجام پروژه های طراحی و ساخت مدار چاپی در تهران و تمامی شهرهای ایران
  • انجام پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی برای تمامی رشته ها
  • انجام پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی تجاری ، شرکتی ، صنعتی و سازمانی
  • انجام پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی ارزان و تضمینی بهمراه آموزش و گزارش

نحوه سفارش پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی :

شما از طریق 4 پیام رسان می توانید پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی خود را برای ما ارسال نمایید تا سفارش پروژه طراحی و ساخت مدار چاپی شما ثبت و بررسی گردد.

لطفا اطلاعات کامل پروژه از قبیل عنوان پروژه ، رشته و گرایش ، توضیحات پروژه ، نرم افزار مورد استفاده ، مهلت انجام پروژه و فایلهای موردنیاز را برای ما از طرق گفته شده ارسال نمایید تا سریعتر کارتان بررسی و قیمت دهی گردد.

شماره ما در تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا :09106009921

با کلیک برروی هر کدام از آیکن های زیر میتوانید به شبکه اجتماعی موردنظر وصل شوید و به ما پیام دهید.

لطفا فقط از طریقی یکی از شبکه های اجتماعی گفته شده پروژه را ارسال نمایید :

سفارش پروژه در تلگرام
سفارش پروژه در واتساپ
سفارش پروژه در ایتا
سفارش پروژه در روبیکا
Buy now

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟