شماره تلفن مشاوره : 09190974553

انجام پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی

سایت نیکوتکس مفتخر به داشتن ده ها متخصص ، برنامه نویس و محقق در حوزه انجام پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی میتواند به عزیزانی که در حوزه طراحی و ساخت برد الکترونیکی پروژه ای کمک آموزشی و یا تجاری دارند یاری رساند.شما از طریق آیدی تلگرام @nikotex و یا واتساپ ، ایتا و یا روبیکای شماره 09106009921 می توانید توضیح پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی خود را برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پروژه سفارش پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی شما بررسی و تعیین هزینه گردد.سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و چندین سال سابقه فعالیت ، بعنوان یک سایت معتبر آماده ارائه مشاوره و خدمات در حوزه انجام پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی به دانشجویان و شرکت های متقاضی می باشد.جهت سفارش سریع پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی میتوانید با کلیک برروی هر یک از دکمه های زیر به اپلیکیشن دلخواه خود هدایت شوید و با کارشناسان سایت صحبت نمایید:


مراحل ثبت سفارش پروژه در نیکوتکس


پشتیبانی

انجام اصلاحات و رفع مشکلات در صورت وجود ایراد در پروژه تحویلی

تحویل پروژه

تسویه حساب توسط کارفرما و تحویل فایل پروژه به ایشان

پیش پرداخت

واریز پیش پرداخت برای شروع انجام پروژه طبق سفارش کارفرما

اعلام شرایط

اعلام کمترین قیمت ، زمان تحویل و انتخاب بهترین مجری برای انجام 

بررسی پروژه

بررسی پروژه توسط کارشناسان جهت برآورد قیمت و زمان پروژه

ثبت سفارش

ارسال توضیحات پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا ، روبیکا 

سوالات متداول

نحوه سفارش پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی از 4 طریق انجام می شود که عبارتند از سفارش پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا

آیدی تلگرام جهت سفارش پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی : @nikotex

شماره واتساپ جهت سفارش پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی : 09106009921

آیدی ایتا جهت سفارش پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی : @nikotex

آیدی روبیکا جهت سفارش پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی : @nikotex

اگر از راه های گفته شده قادر به ارسال پروژه خود نیستید با شماره 09106009921 تماس بگیرید.

برای بررسی و قیمت دهی پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی نیاز است که اطلاعاتی از جمله : عنوان پروژه ، رشته و گرایش تحصیلی ، مقطع تحصیلی ، زمان یا مهلت انجام، توضیحات پروژه و فایلهای موردنیاز برای ما ارسال گردد.

هزینه و زمان پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی با توجه به سختی کار تعیین می گردد.پروژه شما بعد از ثبت توسط چندین کارشناس متخصص طراحی و ساخت برد الکترونیکی مورد بررسی قرار میگیرد و کمترین قیمت پیشنهادی برای پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی شما به شما اعلام می گردد.زمان پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی نیز توسط خود شما تعیین می شود.

بعد از ارسال اطلاعات پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی توسط شما حداکثر 3 تا 5 ساعت زمان بررسی آن طول می کشد.اگر پروژه ای دارید که فوری است کافیست فوری بودن آن را به ما گوشزد کنید تا کارتان سریع تر مورد بررسی قرار گیرد.

در سایت نیکوتکس همواره رضایت کارفرما از اهمیت زیادی برخوردار است.ما به دلیل مهم بودن قیمت پروژه برای اکثر کارفرمایان سعی میکنیم کمترین قیمت پیشنهادی را به شما پیشنهاد دهیم.ولی اگر شما کیفیت کار برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است می توانید درخواست کنید که بهترین کارشناس و مجری برای پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی شما انتخاب شود.در این سطح که قطعا کیفیت بسیار بیشتر از حالت عادی است قیمت آن نیز بالاتر از حالت عادی خواهد بود.

سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی می تواند این تضمین را به شما بابت معتبر بودن مرکزی که میخواهید پروژه را به آن برون سپاری ک بدهد.همچنین شما می توانید از ما نمونه کارهای قبلی ما را نیز درخواست کنید تا با سابقه و کیفیت کار ما آشنا شوید.

بعد از انجام پروژه به شما 72 ساعت فرصت داده می شود تا پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی دریافتی را بررسی نمایید و درصورت وجود هرگونه مشکل ایرادات را برای ما جهت برطرف شدن ارسال نمایید.بعداز این زمان با تایید کارفرما هزینه به مجری کار پرداخت خواهد شد.

همه پروژه ها و سفارشات طراحی و ساخت برد الکترونیکی در رشته ها و حوزه های مختلف و  همه سطوح دانشگاهی از جمله کاردانی ،کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا نیز توسط گروه نیکوتکس قابل انجام است.

بطور کلی تمامی سفارشهای نرم افزاری ، آموزشی ، تخصصی ، صنعتی و تجاری طراحی و ساخت برد الکترونیکی قابل سفارش است.


خدمات دیگر سایت نیکوتکس

انجام پروژه مهندسی برق
پروژه مهندسی برق
انجام پروژه مهندسی مکانیک
پروژه مهندسی مکانیک
پروژه هوش مصنوعی
پروژه هوش مصنوعی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی صنایع
پروژه مهندسی صنایع
پروژه هوافضا
پروژه مهندسی هوافضا
سفارش پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی کامپیوتر

طراحی و ساخت برد الکترونیکی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

چرخه تولید برد الکترونیکی از مفهوم شروع می شود یعنی خواسته ما از عملکرد برد الکترونیکی چه چیزی است.ابتدا به صورت دستی بخش به بخش برد را طراحی می کنیم بخش هایی مانند پردازش، ورودی، تغذیه و … . هر کدام از این بخش ها نیز می توانند از زیر مجموعه هایی تشکیل شده باشند. بعد از طراحی، قسمت ها را در کنار هم قرار می دهیم و شماتیک کار ما به دست می آید. تا این مرحله ایده و مفهوم پروژه مشخص شده است.در این مرحله ما باید در نرم افزار آلتیوم پروژه خودرا مستند کنیم و اطلاعات را وارد نرم افزار می کنیم و سند شماتیک را تشکیل می دهیم در سند شماتیک از نماد های قطعات الکترونیکی استفاده می کنیم. در این مرحله آی سی ها، رگولاتور ها، سلف ها، مقاومت ها و خازن ها و تمامی قطعات را وارد می کنیم.برای ساخت برد الکترونیکی ما باید یک سری فایل در اختیار سازنده قرار دهیم. در گذشته فایل ارسالی در فرمت گربر بود و امروزه نیز برخی از سازندگان PCB در چین از سفارش دهنده فایل گربر را درخواست می کنند.فایل گربر تمامی لایه های برد را به تفکیک در اختیار شما قرار می دهد. فایل گربر این قابلیت را هم دارد تا فایل سوراخکاری را هم جداگانه در اختیار شما قرار دهد.در چند سال اخیر برای ساخت برد الکترونیکی فقط فایل PCB را تحویل سازنده می دهند. برای برد های بیشتر از دو لایه باید فایل استک به سازنده تحویل داده شود.

انجام پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی برای کارهای دانشگاهی ، تجاری و صنعتی :

طراحی و ساخت برد الکترونیکی برای انجام پروژه های دانشجویی و انجام پروژه های تجاری و صنعتی کاربردهای زیادی دارد.به جرات می توان گفت که یادگیری آن قطعا برای علاقه مندان پولساز خواهد بود.ما در گروه نیکوتکس متخصصانی قابل برای انجام هر نوع پروژه آموزشی یا تجاری طراحی و ساخت برد الکترونیکی را دارا هستیم که با مناسب ترین قیمت پروژه تان را برای شما به سرانجام می رسانند

 

انجام پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی

ارائه خدمات پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی به سازمان ها و شرکت ها در همه شهرهای ایران :

سایت نیکوتکس از آنجایی که بصورت آنلاین سفارشات را تحویل گرفته و انجام میدهد قادر است برای همه شهرهای ایران از جمله انجام پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی در تهران ، انجام پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی در اصفهان ، انجام پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی در رشت ، انجام پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی در تبریز ، انجام پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی در مشهد ، انجام پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی در اراک ، انجام پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی در قم ، انجام پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی در ساری ، انجام پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی در گرگان ، انجام پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی در سیستان و بلوچستان ، انجام پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی در سمنان ، انجام پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی  در کرج ، انجام پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی در همدان ، انجام پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی در اهواز ، انجام پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی در بوشهر ، انجام پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی در شیراز ، انجام پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی در یزد ، انجام پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی در ارومیه و … را انجام داده و ارسال نماید.این پروژه های میتوانند برای سازمانها و ارگانها نیز انجام شوند.

مشاوره در انجام پروژه های پایانی با طراحی و ساخت برد الکترونیکی :

غالب دانشجویان برای انجام پروژه پایانی کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری خود نیاز به مشاوره و کمک دارند.سایت نیکوتکس با داشتن صدها نفر از اساتید و فارغ التحصیلان رشته های مختلف آماده ارائه مشاوره در انجام پروژه های پایانی شما با طراحی و ساخت برد الکترونیکی می باشد.

انجام پروژه‌ های کمک‌ درسی طراحی و ساخت برد الکترونیکی :

بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان به دلیل تاز کار بودن و عدم تخصص کافی در انجام پروژه کمک درسی طراحی و ساخت برد الکترونیکی  و انجام تمرین ها و تکالیف طراحی و ساخت برد الکترونیکی و پروژه های ساده طراحی و ساخت برد الکترونیکی نیاز به کمک و آموزش دارند.ما پروژه های طراحی و ساخت برد الکترونیکی شما عزیزان را بهمراه آموزش و توضیح برای شما انجام خواهیم داد تا علاوه بر انجام پروژه خود بتوانید طراحی و ساخت برد الکترونیکی را فراگیرید.

برخی از پروژه های قابل انجام طراحی و ساخت برد الکترونیکی در نیکوتکس :

  • انجام تمامی پروژه های طراحی و ساخت برد الکترونیکی
  • انجام پروژه های دانشجویی طراحی و ساخت برد الکترونیکی
  • انجام پروژه های طراحی و ساخت برد الکترونیکی در تهران و تمامی شهرهای ایران
  • انجام پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی برای تمامی رشته ها
  • انجام پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی تجاری ، شرکتی ، صنعتی و سازمانی
  • انجام پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی ارزان و تضمینی بهمراه آموزش و گزارش

نحوه سفارش پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی :

شما از طریق 4 پیام رسان می توانید پروژه طراحی و ساخت برد الکترونیکی خود را برای ما ارسال نمایید تا سفارش پروژه پطراحی و ساخت برد الکترونیکی شما ثبت و بررسی گردد.

لطفا اطلاعات کامل پروژه از قبیل عنوان پروژه ، رشته و گرایش ، توضیحات پروژه ، نرم افزار مورد استفاده ، مهلت انجام پروژه و فایلهای موردنیاز را برای ما از طرق گفته شده ارسال نمایید تا سریعتر کارتان بررسی و قیمت دهی گردد.

شماره ما در تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا :09106009921

با کلیک برروی هر کدام از آیکن های زیر میتوانید به شبکه اجتماعی موردنظر وصل شوید و به ما پیام دهید.

لطفا فقط از طریقی یکی از شبکه های اجتماعی گفته شده پروژه را ارسال نمایید :

سفارش پروژه در تلگرام
سفارش پروژه در واتساپ
سفارش پروژه در ایتا
سفارش پروژه در روبیکا
Buy now

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟