شماره تلفن مشاوره : 09190974553

انجام پروژه دیزاین بیلدر (DesignBuilder)

سایت نیکوتکس مفتخر به داشتن ده ها متخصص ، برنامه نویس و محقق در حوزه انجام پروژه دیزاین بیلدر (DesignBuilder) میتواند به عزیزانی که در حوزه نرم افزار دیزاین بیلدر پروژه ای کمک آموزشی و یا تجاری دارند یاری رساند.شما از طریق آیدی تلگرام @nikotex و یا واتساپ ، ایتا و یا روبیکای شماره 09106009921 می توانید توضیح پروژه دیزاین بیلدر خود را برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پروژه سفارش پروژه دیزاین بیلدر شما بررسی و تعیین هزینه گردد.سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و چندین سال سابقه فعالیت ، بعنوان یک سایت معتبر آماده ارائه مشاوره و خدمات در حوزه انجام پروژه دیزاین بیلدر (DesignBuilder) به دانشجویان و شرکت های متقاضی می باشد.جهت سفارش سریع پروژه دیزاین بیلدر میتوانید با کلیک برروی هر یک از دکمه های زیر به اپلیکیشن دلخواه خود هدایت شوید و با کارشناسان سایت صحبت نمایید:


مراحل ثبت سفارش پروژه در نیکوتکس


پشتیبانی

انجام اصلاحات و رفع مشکلات در صورت وجود ایراد در پروژه تحویلی

تحویل پروژه

تسویه حساب توسط کارفرما و تحویل فایل پروژه به ایشان

پیش پرداخت

واریز پیش پرداخت برای شروع انجام پروژه طبق سفارش کارفرما

اعلام شرایط

اعلام کمترین قیمت ، زمان تحویل و انتخاب بهترین مجری برای انجام 

بررسی پروژه

بررسی پروژه توسط کارشناسان جهت برآورد قیمت و زمان پروژه

ثبت سفارش

ارسال توضیحات پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا ، روبیکا 

سوالات متداول

نحوه سفارش پروژه دیزاین بیلدر از 4 طریق انجام می شود که عبارتند از سفارش پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا

آیدی تلگرام جهت سفارش پروژه دیزاین بیلدر : @nikotex

شماره واتساپ جهت سفارش پروژه دیزاین بیلدر : 09106009921

آیدی ایتا جهت سفارش پروژه دیزاین بیلدر : @nikotex

آیدی روبیکا جهت سفارش پروژه دیزاین بیلدر : @nikotex

اگر از راه های گفته شده قادر به ارسال پروژه خود نیستید با شماره 09106009921 تماس بگیرید.

برای بررسی و قیمت دهی پروژه دیزاین بیلدر نیاز است که اطلاعاتی از جمله : عنوان پروژه ، رشته و گرایش تحصیلی ، مقطع تحصیلی ، زمان یا مهلت انجام، توضیحات پروژه و فایلهای موردنیاز برای ما ارسال گردد.

هزینه و زمان پروژه دیزاین بیلدر با توجه به سختی کار تعیین می گردد.پروژه شما بعد از ثبت توسط چندین کارشناس متخصص دیزاین بیلدر مورد بررسی قرار میگیرد و کمترین قیمت پیشنهادی برای پروژه دیزاین بیلدر شما به شما اعلام می گردد.زمان پروژه دیزاین بیلدر نیز توسط خود شما تعیین می شود.

بعد از ارسال اطلاعات پروژه دیزاین بیلدر توسط شما حداکثر 3 تا 5 ساعت زمان بررسی آن طول می کشد.اگر پروژه ای دارید که فوری است کافیست فوری بودن آن را به ما گوشزد کنید تا کارتان سریع تر مورد بررسی قرار گیرد.

در سایت نیکوتکس همواره رضایت کارفرما از اهمیت زیادی برخوردار است.ما به دلیل مهم بودن قیمت پروژه برای اکثر کارفرمایان سعی میکنیم کمترین قیمت پیشنهادی را به شما پیشنهاد دهیم.ولی اگر شما کیفیت کار برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است می توانید درخواست کنید که بهترین کارشناس و مجری برای پروژه دیزاین بیلدر شما انتخاب شود.در این سطح که قطعا کیفیت بسیار بیشتر از حالت عادی است قیمت آن نیز بالاتر از حالت عادی خواهد بود.

سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی می تواند این تضمین را به شما بابت معتبر بودن مرکزی که میخواهید پروژه را به آن برون سپاری ک بدهد.همچنین شما می توانید از ما نمونه کارهای قبلی ما را نیز درخواست کنید تا با سابقه و کیفیت کار ما آشنا شوید.

بعد از انجام پروژه به شما 72 ساعت فرصت داده می شود تا پروژه دیزاین بیلدر دریافتی را بررسی نمایید و درصورت وجود هرگونه مشکل ایرادات را برای ما جهت برطرف شدن ارسال نمایید.بعداز این زمان با تایید کارفرما هزینه به مجری کار پرداخت خواهد شد.

همه پروژه ها و سفارشات دیزاین بیلدر در رشته ها و حوزه های مختلف و  همه سطوح دانشگاهی از جمله کاردانی ،کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا نیز توسط گروه نیکوتکس قابل انجام است.

بطور کلی تمامی سفارشهای نرم افزاری ، آموزشی ، تخصصی ، صنعتی و تجاری دیزاین بیلدر قابل سفارش است.


خدمات دیگر سایت نیکوتکس

انجام پروژه مهندسی برق
پروژه مهندسی برق
انجام پروژه مهندسی مکانیک
پروژه مهندسی مکانیک
پروژه هوش مصنوعی
پروژه هوش مصنوعی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی صنایع
پروژه مهندسی صنایع
پروژه هوافضا
پروژه مهندسی هوافضا
سفارش پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی کامپیوتر

دیزاین بیلدر (DesignBuilder) چیست و چه کاربردهایی دارد؟

نرم افزار DesignBuilder،برای مدل‌سازی ساختمان از جنبه‌های مختلف مثل فیزیک ساختمان (مصالح ساختمانی)، معماری ساختمان، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، سیستم روشنایی و غیره کاربرد داشته و قابلیت مدل‌سازی همه جنبه‌های ساختمان را دارد.بجز مدل‌سازی بار گرمایشی و سرمایشی ساختمان، مصارف مختلف انرژی ساختمان از قبیل مصرف انرژی گرمایشی، سرمایشی، روشنایی، لوازم خانگی، آب گرم مصرفی و غیره را بصورت دینامیک مدل‌سازی می‌نماید. این نرم‌افزار همچنین قابلیت محاسبه میزان روشنایی روز و حتی مدل‌سازیCFD را دارد. نرم افزار مدلسازی دیزاین بیلدر با استفایافت و اتلاف و مصرف انرژی را دقیقا بر اساس شرایط اقلیمی محل قرارگیری ساختمان انجام می‌دهد.

.

انجام پروژه دیزاین بیلدر (DesignBuilder)) برای کارهای دانشگاهی ، تجاری و صنعتی :

دیزاین بیلدر برای انجام پروژه های دانشجویی و انجام پروژه های تجاری و صنعتی کاربردهای زیادی دارد.به جرات می توان گفت یکی از پر کاربردترین نرم افزارهای مورد استفاده می باشد که یادگیری آن قطعا برای علاقه مندان پولساز خواهد بود.ما در گروه نیکوتکس متخصصانی قابل برای انجام هر نوع پروژه آموزشی یا تجاری دیزاین بیلدر را دارا هستیم که با مناسب ترین قیمت پروژه تان را برای شما به سرانجام می رسانند.

با دیزاین بیلدر (DesignBuilder) چه پروژه هایی را می توان انجام داد؟

نرم‌افزار دیزاین بیلدر (DesignBuilder) و قابلیت‌های آن: طراحی معماری،مدلسازی انرژی،انواع مدلسازی ، ساخت مدل در نرم‌افزار DesignBuilder ابزارهای ترسیم سه بعدی، وارد کردن پلان دو بعدی ،تنظیمات اطلاعات ورودی به نرم‌افزار، مصالح ساختمان کاربری ساختمان، کاربری فضاها و فعالیت‌های درون ساختمان، دمای آسایش و غیره سیستم سرمایشی، گرمایشی، تهویه مکانیکی و تهویه طبیعی روشنایی ساختمان بازشوها (پنجره‌ها و انوام سایبان‌ها، درب‌های ورودی و غیره) برنامه زمانی استفاده از ساختمان،مدلسازی ساختمان محاسبه بار سرمایشی و گرمایشی ساختمان مدلسازی تهویه طبیعی و مکانیکی مدلسازی نور روز

انجام پروژه دیزاین بیلدر (DesignBuilder)

ارائه خدمات پروژه دیزاین بیلدر (DesignBuilder) به سازمان ها و شرکت ها در همه شهرهای ایران :

سایت نیکوتکس از آنجایی که بصورت آنلاین سفارشات را تحویل گرفته و انجام میدهد قادر است برای همه شهرهای ایران از جمله انجام پروژه دیزاین بیلدر در تهران ، انجام پروژه دیزاین بیلدر در اصفهان ، انجام پروژه دیزاین بیلدر در رشت ، انجام پروژه دیزاین بیلدر در تبریز ، انجام پروژه دیزاین بیلدر در مشهد ، انجام پروژه دیزاین بیلدر در اراک ، انجام پروژه دیزاین بیلدر در قم ، انجام پروژه دیزاین بیلدر در ساری ، انجام پروژه دیزاین بیلدر در گرگان ، انجام پروژه دیزاین بیلدر در سیستان و بلوچستان ، انجام پروژه دیزاین بیلدر در سمنان ، انجام پروژه دیزاین بیلدر در کرج ، انجام پروژه دیزاین بیلدر در همدان ، انجام پروژه دیزاین بیلدر در اهواز ، انجام پروژه دیزاین بیلدر در بوشهر ، انجام پروژه دیزاین بیلدر در شیراز ، انجام پروژه دیزاین بیلدر در یزد ، انجام پروژه دیزاین بیلدر در ارومیه و … را انجام داده و ارسال نماید.این پروژه های میتوانند برای سازمانها و ارگانها نیز انجام شوند.

مشاوره در انجام پروژه های پایانی با دیزاین بیلدر (DesignBuilder) :

غالب دانشجویان برای انجام پروژه پایانی کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری خود نیاز به مشاوره و کمک دارند.سایت نیکوتکس با داشتن صدها نفر از اساتید و فارغ التحصیلان رشته های مختلف آماده ارائه مشاوره در انجام پروژه های پایانی شما با دیزاین بیلدر می باشد.

انجام پروژه‌ های کمک‌ درسی دیزاین بیلدر (DesignBuilder) :

بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان به دلیل تاز کار بودن و عدم تخصص کافی در انجام پروژه کمک درسی دیزاین بیلدر و انجام تمرین ها و تکالیف دیزاین بیلدر و پروژه های ساده دیزاین بیلدر نیاز به کمک و آموزش دارند.ما پروژه های دیزاین بیلدر شما عزیزان را بهمراه آموزش و توضیح برای شما انجام خواهیم داد تا علاوه بر انجام پروژه خود بتوانید دیزاین بیلدر را فراگیرید.

برخی از پروژه های قابل انجام دیزاین بیلدر (DesignBuilder) در نیکوتکس :

  • انجام تمامی پروژه های دیزاین بیلدر
  • انجام پروژه های دانشجویی دیزاین بیلدر
  • انجام پروژه های دیزاین بیلدر در تهران و تمامی شهرهای ایران
  • انجام پروژه دیزاین بیلدر برای تمامی رشته ها
  • انجام پروژه دیزاین بیلدر تجاری ، شرکتی ، صنعتی و سازمانی
  • انجام پروژه دیزاین بیلدر ارزان و تضمینی بهمراه آموزش و گزارش

نحوه سفارش پروژه دیزاین بیلدر (DesignBuilder) :

شما از طریق 4 پیام رسان می توانید پروژه دیزاین بیلدر خود را برای ما ارسال نمایید تا سفارش پروژه DesignBuilder شما ثبت و بررسی گردد.

لطفا اطلاعات کامل پروژه از قبیل عنوان پروژه ، رشته و گرایش ، توضیحات پروژه ، نرم افزار مورد استفاده ، مهلت انجام پروژه و فایلهای موردنیاز را برای ما از طرق گفته شده ارسال نمایید تا سریعتر کارتان بررسی و قیمت دهی گردد.

شماره ما در تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا :09106009921

با کلیک برروی هر کدام از آیکن های زیر میتوانید به شبکه اجتماعی موردنظر وصل شوید و به ما پیام دهید.

لطفا فقط از طریقی یکی از شبکه های اجتماعی گفته شده پروژه را ارسال نمایید :

سفارش پروژه در تلگرام
سفارش پروژه در واتساپ
سفارش پروژه در ایتا
سفارش پروژه در روبیکا
Buy now

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟