شماره تلفن مشاوره : 09190974553

انجام پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان

سایت نیکوتکس مفتخر به داشتن ده ها متخصص ، برنامه نویس و محقق در حوزه انجام پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان میتواند به عزیزانی که در حوزه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان پروژه ای کمک آموزشی و یا تجاری دارند یاری رساند.شما از طریق آیدی تلگرام @nikotex و یا واتساپ ، ایتا و یا روبیکای شماره 09106009921 می توانید توضیح پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان خود را برای ما ارسال نمایید تا در سریعترین زمان ممکن پروژه سفارش پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان شما بررسی و تعیین هزینه گردد.سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و چندین سال سابقه فعالیت ، بعنوان یک سایت معتبر آماده ارائه مشاوره و خدمات در حوزه انجام پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان به دانشجویان و شرکت های متقاضی می باشد.جهت سفارش سریع پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان میتوانید با کلیک برروی هر یک از دکمه های زیر به اپلیکیشن دلخواه خود هدایت شوید و با کارشناسان سایت صحبت نمایید:


مراحل ثبت سفارش پروژه در نیکوتکس


پشتیبانی

انجام اصلاحات و رفع مشکلات در صورت وجود ایراد در پروژه تحویلی

تحویل پروژه

تسویه حساب توسط کارفرما و تحویل فایل پروژه به ایشان

پیش پرداخت

واریز پیش پرداخت برای شروع انجام پروژه طبق سفارش کارفرما

اعلام شرایط

اعلام کمترین قیمت ، زمان تحویل و انتخاب بهترین مجری برای انجام 

بررسی پروژه

بررسی پروژه توسط کارشناسان جهت برآورد قیمت و زمان پروژه

ثبت سفارش

ارسال توضیحات پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا ، روبیکا 

سوالات متداول

نحوه سفارش پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان از 4 طریق انجام می شود که عبارتند از سفارش پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا

آیدی تلگرام جهت سفارش پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان : @nikotex

شماره واتساپ جهت سفارش پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان : 09106009921

آیدی ایتا جهت سفارش پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان : @nikotex

آیدی روبیکا جهت سفارش پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان : @nikotex

اگر از راه های گفته شده قادر به ارسال پروژه خود نیستید با شماره 09106009921 تماس بگیرید.

برای بررسی و قیمت دهی پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان نیاز است که اطلاعاتی از جمله : عنوان پروژه ، رشته و گرایش تحصیلی ، مقطع تحصیلی ، زمان یا مهلت انجام، توضیحات پروژه و فایلهای موردنیاز برای ما ارسال گردد.

هزینه و زمان پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان با توجه به سختی کار تعیین می گردد.پروژه شما بعد از ثبت توسط چندین کارشناس متخصص ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان مورد بررسی قرار میگیرد و کمترین قیمت پیشنهادی برای پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان شما به شما اعلام می گردد.زمان پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان نیز توسط خود شما تعیین می شود.

بعد از ارسال اطلاعات پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان توسط شما حداکثر 3 تا 5 ساعت زمان بررسی آن طول می کشد.اگر پروژه ای دارید که فوری است کافیست فوری بودن آن را به ما گوشزد کنید تا کارتان سریع تر مورد بررسی قرار گیرد.

در سایت نیکوتکس همواره رضایت کارفرما از اهمیت زیادی برخوردار است.ما به دلیل مهم بودن قیمت پروژه برای اکثر کارفرمایان سعی میکنیم کمترین قیمت پیشنهادی را به شما پیشنهاد دهیم.ولی اگر شما کیفیت کار برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است می توانید درخواست کنید که بهترین کارشناس و مجری برای پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان شما انتخاب شود.در این سطح که قطعا کیفیت بسیار بیشتر از حالت عادی است قیمت آن نیز بالاتر از حالت عادی خواهد بود.

سایت نیکوتکس با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی می تواند این تضمین را به شما بابت معتبر بودن مرکزی که میخواهید پروژه را به آن برون سپاری ک بدهد.همچنین شما می توانید از ما نمونه کارهای قبلی ما را نیز درخواست کنید تا با سابقه و کیفیت کار ما آشنا شوید.

بعد از انجام پروژه به شما 72 ساعت فرصت داده می شود تا پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان دریافتی را بررسی نمایید و درصورت وجود هرگونه مشکل ایرادات را برای ما جهت برطرف شدن ارسال نمایید.بعداز این زمان با تایید کارفرما هزینه به مجری کار پرداخت خواهد شد.

همه پروژه ها و سفارشات ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان در رشته ها و حوزه های مختلف و  همه سطوح دانشگاهی از جمله کاردانی ،کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا نیز توسط گروه نیکوتکس قابل انجام است.

بطور کلی تمامی سفارشهای نرم افزاری ، آموزشی ، تخصصی ، صنعتی و تجاری ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان قابل سفارش است.


خدمات دیگر سایت نیکوتکس

انجام پروژه مهندسی برق
پروژه مهندسی برق
انجام پروژه مهندسی مکانیک
پروژه مهندسی مکانیک
پروژه هوش مصنوعی
پروژه هوش مصنوعی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی پزشکی
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی عمران
پروژه مهندسی صنایع
پروژه مهندسی صنایع
پروژه هوافضا
پروژه مهندسی هوافضا
سفارش پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی نفت
پروژه مهندسی کامپیوتر

ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان چیست و چه کاربردهایی دارد؟

طراحی نقشه تاسیسات(برق و مکانیک)، توسط افراد با تجربه و متخصص این رشته­ انجام می­شود. در رابطه با نقشه تاسیسات مکانیکی، طراحی سیستم گرمایش و سرمایش ساختمان مدنظر است. به طوری که کمترین اتلاف انرژی را در پی داشته باشد. و طراحی نقشه تاسیسات برق، در واقع طراحی فنی ساختمان است، که در آن برای تامین روشنایی و برق موردنیاز، سیم­ کشی ­های لازم انجام می­شود.طراحی نقشه­ های ساختمان در دو فاز انجام می­شوند. فاز یک مربوط به نقشه سازه می­باشد. طراحی نقشه فاز ۲  به طراحی نقشه­ های تاسیسات برقی و مکانیکی و محاسبات آن مربوط می­گردد. طراحی نقشه تاسیسات(برق و مکانیک)، توسط افراد با تجربه و متخصص این رشته­ ها انجام می­شود. پس از طراحی و ترسیم نقشه­ های تاسیسات برق و مکانیک، آن­ها را در اختیار مهندس معمار قرار می­دهند تا تطابق آن با نقشه ­های معماری بررسی شود.

انجام پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان برای کارهای دانشگاهی ، تجاری و صنعتی :

ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان برای انجام پروژه های دانشجویی و انجام پروژه های تجاری و صنعتی کاربردهای زیادی دارد.به جرات می توان گفت که یادگیری آن قطعا برای علاقه مندان پولساز خواهد بود.ما در گروه نیکوتکس متخصصانی قابل برای انجام هر نوع پروژه آموزشی یا تجاری ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان را دارا هستیم که با مناسب ترین قیمت پروژه تان را برای شما به سرانجام می رسانند.

 

انجام پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان

ارائه خدمات پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان به سازمان ها و شرکت ها در همه شهرهای ایران :

سایت نیکوتکس از آنجایی که بصورت آنلاین سفارشات را تحویل گرفته و انجام میدهد قادر است برای همه شهرهای ایران از جمله انجام پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان در تهران ، انجام پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان در اصفهان ، انجام پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان در رشت ، انجام پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان در تبریز ، انجام پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان در مشهد ، انجام پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان در اراک ، انجام پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان در قم ، انجام پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان در ساری ، انجام پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان در گرگان ، انجام پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان در سیستان و بلوچستان ، انجام پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان در سمنان ، انجام پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان در کرج ، انجام پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان در همدان ، انجام پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان در اهواز ، انجام پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان در بوشهر ، انجام پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان در شیراز ، انجام پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان در یزد ، انجام پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان در ارومیه و … را انجام داده و ارسال نماید.این پروژه های میتوانند برای سازمانها و ارگانها نیز انجام شوند.

مشاوره در انجام پروژه های پایانی با ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان :

غالب دانشجویان برای انجام پروژه پایانی کاردانی ، کارشناسی ، ارشد و دکتری خود نیاز به مشاوره و کمک دارند.سایت نیکوتکس با داشتن صدها نفر از اساتید و فارغ التحصیلان رشته های مختلف آماده ارائه مشاوره در انجام پروژه های پایانی شما با ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان می باشد.

انجام پروژه‌ های کمک‌ درسی ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان :

بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان به دلیل تاز کار بودن و عدم تخصص کافی در انجام پروژه کمک درسی ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان و انجام تمرین ها و تکالیف ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان و پروژه های ساده ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان نیاز به کمک و آموزش دارند.ما پروژه های ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان شما عزیزان را بهمراه آموزش و توضیح برای شما انجام خواهیم داد تا علاوه بر انجام پروژه خود بتوانید ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان را فراگیرید.

برخی از پروژه های قابل انجام ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان در نیکوتکس :

  • انجام تمامی پروژه های ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان
  • انجام پروژه های دانشجویی ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان
  • انجام پروژه های ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان در تهران و تمامی شهرهای ایران
  • انجام پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان برای تمامی رشته ها
  • انجام پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان تجاری ، شرکتی ، صنعتی و سازمانی
  • انجام پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان ارزان و تضمینی بهمراه آموزش و گزارش

نحوه سفارش پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان :

شما از طریق 4 پیام رسان می توانید پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان خود را برای ما ارسال نمایید تا سفارش پروژه ترسیم نقشه تأسیسات ساختمان شما ثبت و بررسی گردد.

لطفا اطلاعات کامل پروژه از قبیل عنوان پروژه ، رشته و گرایش ، توضیحات پروژه ، نرم افزار مورد استفاده ، مهلت انجام پروژه و فایلهای موردنیاز را برای ما از طرق گفته شده ارسال نمایید تا سریعتر کارتان بررسی و قیمت دهی گردد.

شماره ما در تلگرام ، واتساپ ، ایتا و روبیکا :09106009921

با کلیک برروی هر کدام از آیکن های زیر میتوانید به شبکه اجتماعی موردنظر وصل شوید و به ما پیام دهید.

لطفا فقط از طریقی یکی از شبکه های اجتماعی گفته شده پروژه را ارسال نمایید :

سفارش پروژه در تلگرام
سفارش پروژه در واتساپ
سفارش پروژه در ایتا
سفارش پروژه در روبیکا
Buy now

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟